Fomei Digitalis 600 SE

Fomei rozszerzyło swoją ofertę o studyjną lampę błyskową Digitalis SE. Urządzenie oferuje maksymalną energię błysku na poziomie 600Ws. Zostało objęte 5-letnią gwarancją.
Fomei Digitalis 600 SE to nowa lampa studyjna oferująca maksymalna energię błysku na poziomie 600Ws. Została zaprojektowana z myślą o prostocie użytkowania - dwa analogowe potencjometry umożliwiają płynną regulacje energii błysku i żarówki pilotującej.


Lampa posiada identyczne mocowanie akcesoriów jak pozostałe serie lamp (Digital PRO X, Digitalis PRO RF, Digitalis RF) dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie szerokiej oferty akcesoriów do kształtowania i zmiękczania światła. Jest również przystosowana do współpracy z odbiornikami RF umożliwiającymi bezprzewodowe wyzwalanie lampy z odległości nawet 100m. Odbiorniki te pracują w częstotliwości 2,4GHz.

Cena lampy to 1199 zł brutto, jest objęta 5-letnią gwarancji.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8