Fomei Digitalis 600 SE

Fomei rozszerzyło swoją ofertę o studyjną lampę błyskową Digitalis SE. Urządzenie oferuje maksymalną energię błysku na poziomie 600Ws. Zostało objęte 5-letnią gwarancją.
Fomei Digitalis 600 SE to nowa lampa studyjna oferująca maksymalna energię błysku na poziomie 600Ws. Została zaprojektowana z myślą o prostocie użytkowania - dwa analogowe potencjometry umożliwiają płynną regulacje energii błysku i żarówki pilotującej.


Lampa posiada identyczne mocowanie akcesoriów jak pozostałe serie lamp (Digital PRO X, Digitalis PRO RF, Digitalis RF) dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie szerokiej oferty akcesoriów do kształtowania i zmiękczania światła. Jest również przystosowana do współpracy z odbiornikami RF umożliwiającymi bezprzewodowe wyzwalanie lampy z odległości nawet 100m. Odbiorniki te pracują w częstotliwości 2,4GHz.

Cena lampy to 1199 zł brutto, jest objęta 5-letnią gwarancji.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18