Sekonic L-308S - limitowana edycja

Okazuje się, że nawet światłomierze mogą mieć swoje limitowane edycje. Firma Sekonic świętuje 60-lecie istnienia i z tej okazji zaprezentowała model Sekonic L-308S w trzech metalicznych kolorach: czerwonym, niebieskim oraz zielonym.

Kompaktowy światłomierz Sekonic L-308S (niedawno {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=11969;pisaliśmy o jego "filmowej" odmianie) doczekał się specjalnej limitowanej edycji. Producent przygotował wersje w trzech metalicznych kolorach: czerwonym, niebieskim oraz zielonym. Okazja jest dość poważna - 60 urodziny firmy. Jeśli ktoś chciałby zdobyć któregoś z kolorowych światłomierzy Sekonic ma taką szansę. Firma ogłosiła konkurs na krótkie opowiadanie (w języku angielskim) na temat "when you fell in love with light." Najlepsze prace zostaną nagrodzone limitowanym Sekonikiem. Szczegóły można znaleźć tutaj.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4