Sekonic L-308S - limitowana edycja

Okazuje się, że nawet światłomierze mogą mieć swoje limitowane edycje. Firma Sekonic świętuje 60-lecie istnienia i z tej okazji zaprezentowała model Sekonic L-308S w trzech metalicznych kolorach: czerwonym, niebieskim oraz zielonym.

Kompaktowy światłomierz Sekonic L-308S (niedawno {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=11969;pisaliśmy o jego "filmowej" odmianie) doczekał się specjalnej limitowanej edycji. Producent przygotował wersje w trzech metalicznych kolorach: czerwonym, niebieskim oraz zielonym. Okazja jest dość poważna - 60 urodziny firmy. Jeśli ktoś chciałby zdobyć któregoś z kolorowych światłomierzy Sekonic ma taką szansę. Firma ogłosiła konkurs na krótkie opowiadanie (w języku angielskim) na temat "when you fell in love with light." Najlepsze prace zostaną nagrodzone limitowanym Sekonikiem. Szczegóły można znaleźć tutaj.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8