Więcej elementów w systemie Fomei Basic

0

Autor: Michal Grzegorczyk

30 Listopad 2010
Artykuł na: minutę
Firma Medikon poinformowała o rozbudowaniu linii Fomei Basic System o kilkadziesiąt nowych elementów. To w większości akcesoria do lamp błyskowych i światła ciągłego - softboxy, stripboxy, plastry miodu, wrota, filtry itd.

W ofercie firmy Fomei pojawiło się kilkadziesiąt nowych elementów linii Basic. W systemie Fomei Basic znajdują się teraz dodatkowo softboxy (oferowane również w komplecie z maskami - okrągłą i podłużną) oraz plastrem miodu i stripboxy (oferowane w komplecie z plastrami miodu). Dodatkowo linia Basic została rozbudowana o reflektory kierunkowe 16,5 cm, tubus, plastry miodu, filtry barwne, wrota, wyzwalacze radiowe i na podczerwień. Uzupełnieniem są "wężyki spustowe" przewodowe oraz radiowe. Największą nowością jest dołączenie do znanych i cenionych zestawów lamp błyskowych Fomei Basic - 200/400 oraz lamp światła ciągłego Fomei Basic - 500 zestawu Fomei Basic Hobby. Więcej informacji można znaleźć na stronie {LNK|http://www.fomei.pl;www.fomei.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Trzecia generacja serii Lowepro Fastpack i Slingshot - mniejsze, lżejsze i bardziej odporne plecaki typu 50/50
Trzecia generacja serii Lowepro Fastpack i Slingshot - mniejsze, lżejsze i bardziej odporne...
Serie Lowepro Fastpack i Slingshot to świetnie propozycje na jednodniowy wypad w plener ze sprzętem fotograficznym. Teraz są jeszcze lżejsze i bardziej kompaktowe, a...
2
0
Fujifilm EF-60 i EF-W1 - nowa lampa błyskowa i radiowy system wyzwalania do aparatów systemów X i GFX
Fujifilm EF-60 i EF-W1 - nowa lampa błyskowa i radiowy system wyzwalania do aparatów systemów X i...
Aparaty Fujifilm X i GFX otrzymują nowy reporterski flash i bezprzewodowy system sterowania. Co ciekawe, wygląda na to, że w tym celu firma zawiązała współpracę z...
0
0
Lampy Quadralite VideoLED od teraz z nowymi, doskonalszymi diodami
Lampy Quadralite VideoLED od teraz z nowymi, doskonalszymi diodami
Popularne modele niedrogich lamp światła ciągłego Quadralite VideoLED 600 i VideoLED 1000 mogą pochwalić się nowymi, lepszymi parametrami.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)