Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu
Krótko

Quadralite VideoLED 600 oraz VideoLED 1000 dostępne są w niższych cenach

0

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Styczeń 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów Quadralite na terenie Polski informuje o obniżeniu cen lamp światła ciągłego Quadralite VideoLED 600 oraz VideoLED 1000.

Quadralite VideoLED 600 oraz VideoLED 1000 to lampy, które łączą w sobie zalety oświetlenia bazującego na diodach LED i jednocześnie pozwalają wykorzystywać szeroki wachlarz modyfikatorów światła. Cechą wyróżniającą te urządzenia jest duża moc, dzięki czemu mogą być stosowane nie tylko w fotografii, ale także do oświetlania planów filmowych - 60 W (odpowiednik 500 W lampy halogenowej) dla VideoLED 600 i 100 W (odpowiednik 1000 W lampy halogenowej) dla VideoLED 1000.

Lampy Quadralite VideoLED to dobry punkt wyjścia dla osób, które chcą rozpocząć pracę z oświetleniem studyjnym w łatwy i intuicyjny sposób. Wysoka wydajność, solidna konstrukcja, niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz wszechstronność to główne zalety tych produktów.

Teraz modele te są dostępne w niższych cenach. Quadralite VideoLED1000 kosztuje obecnie 955 zł, natomiast cena Quadralite VideoLED 600 wynosi 565 zł. Obie lampy dostępne są autoryzowanych dealerów Quadralite oraz w sklepie internetowym store.quadralite.eu

Komentarze
Więcej w kategorii: Newsy
Barbara Kubska, „Miasto, fotografia, archiwum” - zobacz, jak powstawały Nowe Tychy
Barbara Kubska, „Miasto, fotografia, archiwum” - zobacz, jak powstawały Nowe Tychy
Książka Barbary Kubskiej to ciekawa podróż w przeszłość przestrzeni miejskiej i edytorska gra z archiwalnymi zdjęciami dziadka artystki.
2
0
Sława Harasymowicz, „Zatoka” - historyczne śledztwo z fotografią w tle
Sława Harasymowicz, „Zatoka” - historyczne śledztwo z fotografią w tle
„Zatoka” to nowa publikacja Fundacji Archeologia Fotografii i SCF, która towarzyszy wystawie o tym samym tytule.
0
0
Zaktualizuj firmware A7S III, by korzystać z profilu Sony S-Cinetone
Zaktualizuj firmware A7S III, by korzystać z profilu Sony S-Cinetone
Dostępna jest darmowa aktualizacja firmware'u aparatu bezlusterkowego A7S III. Wersja 2.0 uaktywnia profil kolorystyczny Sony S-Cinetone z flagowej kamery Sony VENICE
0
0