Euro Press Photo Awards FujiFilm 2006 - jeszcze kilka dni

20 grudnia 2005 roku upływa termin nadsyłania prac na konkurs uznawany za najbardziej prestiżowe wydarzenie dotyczące fotografii profesjonalnej w Europie czyli Euro Press Photo Awards. Aby móc uczestniczyć w europejskiej edycji, fotografowie muszą najpierw wziąć udział w Krajowym Konkursie Euro Press Photo Awards FujiFilm.
0
Marta Sinior
15 Grudzień 2005
Artykuł na: 2-3 minuty
W najbliższy wtorek, 20 grudnia 2005 roku upływa termin nadsyłania prac na konkurs uznawany za najbardziej prestiżowe wydarzenie dotyczące fotografii profesjonalnej w Europie czyli Euro Press Photo Awards. Aby móc uczestniczyć w europejskiej edycji, fotografowie muszą najpierw wziąć udział w Krajowym Konkursie Euro Press Photo Awards FujiFilm.
Na zwyciężców w dowolnej z czterech nagradzanych kategorii w konkursie międzynarodowym czekają kryształowe statuetki oraz nagrody pieniężne w wysokości 10.000 euro . Łączna pula nagród w konkursie wynosi 40.000 euro.Każdy z chętnych do udziału w konkursie może przesłąć do pięciu fotografii w następujących kategoriach tematycznych:
  • Sport
  • Dzika Przyroda
  • Cyfrowy fotomontaż
  • Nocne życie

Ważne jest, aby fotografie konkursowe były wykonane w okresie pomiędzy 01.01.2005r. a 20.12.2005 roku oraz naświetlone na papierze fotograficznym Fujifilm lub wykonane przy użyciu plotera na papierze dowolnej marki.


Szczegółowy regulamin możesz ściągnąć klikając tutaj

Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Galerie
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Zobacz wyjątkowy świat ptaków na zdjęciach laureatów jubileuszowej, dziesiątej edycji Audubon Photography Awards.
0
1
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a...
454
1
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania...
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam...
23
2