Zbliż Europę - konkurs Fujifilm

Fujifilm ogłasza konkurs "Zbliż Europę". Jego celem jest wyłonienie fotografa, który pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka Europy. Zwycięzca otrzyma ponadto aparat z 50-krotnym zoomem Fujifilm SL1000. Termin nadsyłania zgłoszeń do pierwszego etapu mija 25 kwietnia 2013.


Fujifilm ogłasza rekrutację na stanowisko fotografa-podróżnika. Osoba wyłoniona na drodze trzyetapowego konkursu pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka Europy. Zwycięzca otrzyma ponadto aparat z 50-krotnym zoomem Fujifilm SL1000. Organizatorzy gwarantują wynagrodzenie w wysokości 2000 złotych netto oraz pokrycie kosztów wyprawy.

Zbliż Europę to konkurs dla osób, które chcą w ciekawych warunkach testować sprzęt fotograficzny, nie boją się wyzwań, a ponadto odnajdują się w roli reportera.
 
Pierwszym zadaniem jest rejestracja i wgranie zdjęcia na temat "Zbliżenie", wykonanego dowolnym aparatem. Zgłoszenia można przesyłać do 25 kwietnia.

26 kwietnia ogłoszona zostanie treść drugiego zadania, a 9 maja poznamy trzecie zadanie. Rekrutację wygra osoba, która najciekawiej i najbardziej starannie wykona wszystkie zadania.
 
Ponadto, zwycięzca ma szansę na debiut zawodowy w redakcji magazynów "Podróże" i "Foto-Kurier". Miesięcznik "Podróże" oceni projekt zrealizowany przez laureata pod kątem ciekawie zrobionego reportażu, a recenzja aparatu SL1000 napisana podczas podróży, zostanie opublikowana na łamach magazynu "Foto-Kurier".

Konkurs odbywa się na stronie: zblizeurope.fujifilm.pl Pod tym adresem znajdziecie również zasady, na których się odbywa.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Magda Franczak, „Kaduk“ - najnowsza wystawa w ramach projektu „Żywe Archiwa”
19 Paź 2018
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na kolejną odsłonę projektu „Żywe Archiwa”. Nowa wystawa „Kaduk“ jest pod wieloma względami inna od wcześniejszych. Magdalena Franczak podjęła się reinterpretacji zbioru anonimowych portretów ocalonych od zapomnienia.
0
Amundsen Photo Awards - pozostał miesiąc na zgłaszanie prac
19 Paź 2018
“Poszukujemy zdjęć nietuzinkowych, odkrywających nieznane, wyjątkowych w formie i przekazie. Nie tylko z najodleglejszych zakątków świata” - mówią organizatorzy konkursu. Amundsen Photo Awards czeka na zgłoszenia jeszcze do 18 listopada.
0
Już niebawem wystartuje XIII BEiKS RoadShow. Poznaj szczegółowy program
19 Paź 2018
Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miejsca, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. W każdym mieście między innymi: cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji, a także losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.
0
Appbot Rilley - zdalnie sterowany robot z kamerą
19 Paź 2018
Jeżeli chcesz zwiększyć swoją kreatywność, a przy tym poczuć się trochę jak na planie filmu Sci-Fi, to Appbot Rilley, zdalnie sterowany robot z kamerką, może okazać się ciekawym rozwiązaniem.
0