Zbliż Europę - konkurs Fujifilm

Fujifilm ogłasza konkurs "Zbliż Europę". Jego celem jest wyłonienie fotografa, który pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka Europy. Zwycięzca otrzyma ponadto aparat z 50-krotnym zoomem Fujifilm SL1000. Termin nadsyłania zgłoszeń do pierwszego etapu mija 25 kwietnia 2013.


Fujifilm ogłasza rekrutację na stanowisko fotografa-podróżnika. Osoba wyłoniona na drodze trzyetapowego konkursu pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka Europy. Zwycięzca otrzyma ponadto aparat z 50-krotnym zoomem Fujifilm SL1000. Organizatorzy gwarantują wynagrodzenie w wysokości 2000 złotych netto oraz pokrycie kosztów wyprawy.

Zbliż Europę to konkurs dla osób, które chcą w ciekawych warunkach testować sprzęt fotograficzny, nie boją się wyzwań, a ponadto odnajdują się w roli reportera.
 
Pierwszym zadaniem jest rejestracja i wgranie zdjęcia na temat "Zbliżenie", wykonanego dowolnym aparatem. Zgłoszenia można przesyłać do 25 kwietnia.

26 kwietnia ogłoszona zostanie treść drugiego zadania, a 9 maja poznamy trzecie zadanie. Rekrutację wygra osoba, która najciekawiej i najbardziej starannie wykona wszystkie zadania.
 
Ponadto, zwycięzca ma szansę na debiut zawodowy w redakcji magazynów "Podróże" i "Foto-Kurier". Miesięcznik "Podróże" oceni projekt zrealizowany przez laureata pod kątem ciekawie zrobionego reportażu, a recenzja aparatu SL1000 napisana podczas podróży, zostanie opublikowana na łamach magazynu "Foto-Kurier".

Konkurs odbywa się na stronie: zblizeurope.fujifilm.pl Pod tym adresem znajdziecie również zasady, na których się odbywa.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Dominik Tarabański w Leica 6x7 Gallery Warszawa. “Pamiętam kto dał mi wiarę, że wszystko jest możliwe”
12 Gru 2018
Już w najbliższy piątek w warszawskiej Leica 6x7 Gallery wernisaż najnowszej wystawy Dominika Tarabańskiego. Osobisty projekt  “Roses fot Mother” to osobliwe kompozycje roślinne tworzone z myślą o bliskiej osobie.
0
Ekosystem Lightrooma doczekał się kolejnej aktualizacji. Wraz z nią otrzymujemy jeszcze większą funkcjonalność i nowe rozwiązania
12 Gru 2018
Adobe udostępniło aktualizacje Lightrooma Classic CC i Lightrooma CC, które zawierają wiele ulepszeń opartych na propozycjach przedstawionych przez fotografów, a także usprawnienia interfejsu i wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów.
0
Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 już dostępny w sprzedaży
12 Gru 2018
Mamy dobre wieści dla wszystkich, którzy czekali na obiektyw Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1. Stałka, która ma spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednych użytkowników zajmujących się fotografią makro, pojawiła się w sprzedaży wcześniej niż pierwotnie zakładano. Na dodatek producent udostępnił kilka zdjęć przykładowych, które pokazują potencjał nowego modelu Irix.
0
To koniec pewnej ery. VSCO rezygnuje ze sprzedaży presetów do Lightrooma i ACR
11 Gru 2018
Symulujące wygląd analogowych filmów Presety VSCO miały ogromny wpływ na kształtowanie się trendów wizualnych ostatnich lat i znajdują się w arsenale wielu fotografów. Teraz jednak firma odcina się od swoich korzeni i stawia wyłącznie na rynek mobile.
0