Zbliż Europę - konkurs Fujifilm

Fujifilm ogłasza konkurs "Zbliż Europę". Jego celem jest wyłonienie fotografa, który pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka Europy. Zwycięzca otrzyma ponadto aparat z 50-krotnym zoomem Fujifilm SL1000. Termin nadsyłania zgłoszeń do pierwszego etapu mija 25 kwietnia 2013.


Fujifilm ogłasza rekrutację na stanowisko fotografa-podróżnika. Osoba wyłoniona na drodze trzyetapowego konkursu pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka Europy. Zwycięzca otrzyma ponadto aparat z 50-krotnym zoomem Fujifilm SL1000. Organizatorzy gwarantują wynagrodzenie w wysokości 2000 złotych netto oraz pokrycie kosztów wyprawy.

Zbliż Europę to konkurs dla osób, które chcą w ciekawych warunkach testować sprzęt fotograficzny, nie boją się wyzwań, a ponadto odnajdują się w roli reportera.
 
Pierwszym zadaniem jest rejestracja i wgranie zdjęcia na temat "Zbliżenie", wykonanego dowolnym aparatem. Zgłoszenia można przesyłać do 25 kwietnia.

26 kwietnia ogłoszona zostanie treść drugiego zadania, a 9 maja poznamy trzecie zadanie. Rekrutację wygra osoba, która najciekawiej i najbardziej starannie wykona wszystkie zadania.
 
Ponadto, zwycięzca ma szansę na debiut zawodowy w redakcji magazynów "Podróże" i "Foto-Kurier". Miesięcznik "Podróże" oceni projekt zrealizowany przez laureata pod kątem ciekawie zrobionego reportażu, a recenzja aparatu SL1000 napisana podczas podróży, zostanie opublikowana na łamach magazynu "Foto-Kurier".

Konkurs odbywa się na stronie: zblizeurope.fujifilm.pl Pod tym adresem znajdziecie również zasady, na których się odbywa.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica M10-P - flagowiec w dyskretnym wydaniu
21 Sie 2018
Najnowsza konstrukcja Leiki zamyka funkcjonalność modelu M10 w nieco mniej rzucającej się w oczy obudowie, bez słynnej czerwonej kropki. Jednak wygląd to nie jedyna zmiana jaką dostrzeżemy w modelu M10-P.
0
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
21 Sie 2018
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
1