Zbliż Europę - konkurs Fujifilm

Fujifilm ogłasza konkurs "Zbliż Europę". Jego celem jest wyłonienie fotografa, który pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka Europy. Zwycięzca otrzyma ponadto aparat z 50-krotnym zoomem Fujifilm SL1000. Termin nadsyłania zgłoszeń do pierwszego etapu mija 25 kwietnia 2013.


Fujifilm ogłasza rekrutację na stanowisko fotografa-podróżnika. Osoba wyłoniona na drodze trzyetapowego konkursu pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka Europy. Zwycięzca otrzyma ponadto aparat z 50-krotnym zoomem Fujifilm SL1000. Organizatorzy gwarantują wynagrodzenie w wysokości 2000 złotych netto oraz pokrycie kosztów wyprawy.

Zbliż Europę to konkurs dla osób, które chcą w ciekawych warunkach testować sprzęt fotograficzny, nie boją się wyzwań, a ponadto odnajdują się w roli reportera.
 
Pierwszym zadaniem jest rejestracja i wgranie zdjęcia na temat "Zbliżenie", wykonanego dowolnym aparatem. Zgłoszenia można przesyłać do 25 kwietnia.

26 kwietnia ogłoszona zostanie treść drugiego zadania, a 9 maja poznamy trzecie zadanie. Rekrutację wygra osoba, która najciekawiej i najbardziej starannie wykona wszystkie zadania.
 
Ponadto, zwycięzca ma szansę na debiut zawodowy w redakcji magazynów "Podróże" i "Foto-Kurier". Miesięcznik "Podróże" oceni projekt zrealizowany przez laureata pod kątem ciekawie zrobionego reportażu, a recenzja aparatu SL1000 napisana podczas podróży, zostanie opublikowana na łamach magazynu "Foto-Kurier".

Konkurs odbywa się na stronie: zblizeurope.fujifilm.pl Pod tym adresem znajdziecie również zasady, na których się odbywa.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Nowa linia Samsung Galaxy S10 - więcej aparatów, większy ekran i jeszcze większa wydajność
21 Lut 2019
Podczas corocznej konferencji firma Samsung zaprezentowała najnowsze flagowce z rodziny Galaxy: S10, S10+, S10e oraz S10 5G. Każdy z tych modeli swoją specyfikacją powinien zainteresować różnego odbiorcę, jednak wspólnym mianownikiem jest „przekroczenie kolejnych barier w zakresie obrazowania“.
0
Tamron zapowiada nowe szkła - 35-150 mm f/2.8-4, 35 mm f/1.4 i 17-28 mm f/2.8 III. Dostawy w połowie roku
20 Lut 2019
Przed rozpoczynającymi się za tydzień targami CP+ Tamron zapowiedział plany produkcyjne na najbliższe miesiące. Już w połowie roku zobaczymy 3 nowe ciekawe szkła. Coś dla siebie znajdą tu zarówno użytkownicy lustrzanek jak i bezlusterkowców.
0
„Bezsenna” Darka Szubińskiego to opowieść o poświęceniu i pracy dla innych. Już jutro wernisaż wystawy i premiera albumu
20 Lut 2019
„Bezsenna” to fotograficzny zapis pracy Zofii Kobus, która od ponad 18 lat sama co noc wypieka chleb dla mieszkańców Garwolina. Poświęcenie ponad 70-letniej kobiety dostrzegł i uwiecznił na zdjęciach fotograf Darek Szubiński.
1
Kolejna aktualizacja Luminara. Tym razem producent skupił się na poprawie wydajności
20 Lut 2019
Udostępniona aktualizacja Luminara stawia przede wszystkim na poprawę wydajności i szybkości, wprowadza także kilka nowości oraz zapewnia wsparcie dla kolejnych modeli aparatów.
0