Ruszyła 10. edycja konkursu Newsreportaż

Ruszyła 10. edycja "Newsreportażu", konkursu fotograficznego tygodnika Newsweek Polska. Osoby zajmujące się fotografią mogą nadsyłać swoje prace do 4 stycznia 2012.

Ruszyła 10. edycja konkursu "Newsreportaż".

Prace można przesyłać w następujących kategoriach:
  • Wydarzenia - prace dokumentujące ważne momenty życia politycznego i społecznego w kraju i na świecie.
  • Ludzie - zdjęcia osób publicznych, ale i bohaterów chwili.
  • Życie codzienne - obrazy dnia powszedniego.
  • Kultura - wydarzenie kulturalne.
  • Fotokast - fotoreportaż multimedialny wzbogacony o ścieżkę dźwiękową lub wideo.
Prace należy nadsyłać tylko w formie elektronicznej, a o wynikach zdecydują internauci. Głosowanie internautów trwało będzie od 4 do 31 stycznia 2012 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 8 lutego 2012 roku. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe: skutery, drukarki, projektory i zegarki. Ponadto redaktor naczelny tygodnika Newsweek Polska wybierze spośród wszystkich nadesłanych prac jedną, która zostanie opublikowana na łamach magazynu.

Informacje o konkursie i nagrodach, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.newsreportaz.newsweek.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Żyjesz z pasją? Pokaż ją z Samyangiem AF 14 mm f/2.8 i wygraj swój własny egzemplarz
20 Paź 2018
Wspólnie z Foto-Techniką, wyłącznym dystrybutorem marki Samyang w Polsce, wystartowaliśmy z wyjątkowym konkursem, w którym będziecie mogli sprawdzić w boju wysokiej jakości, szerokokątny obiektyw Samyang AF 14 mm f/2.8. Autor najlepszego testu otrzyma swój własny egzemplarz tego modelu z mocowaniem Nikon lub Canon.
0
Zawiedzeni możliwościami filmowymi Canona EOS R? Magic Lantern już nad nim pracuje
19 Paź 2018
Oprogramowanie Magic Lantern znane jest chyba wszystkim, którzy na przestrzenie ostatniej dekady zgłębiali temat filmowania lustrzankami Canona. W przypadku niektórych modeli pozwala ono diametralnie rozszerzyć możliwości filmowe aparatu. Teraz jego twórcy biorą na warsztat model EOS R.
0
Magda Franczak, „Kaduk“ - najnowsza wystawa w ramach projektu „Żywe Archiwa”
19 Paź 2018
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na kolejną odsłonę projektu „Żywe Archiwa”. Nowa wystawa „Kaduk“ jest pod wieloma względami inna od wcześniejszych. Magdalena Franczak podjęła się reinterpretacji zbioru anonimowych portretów ocalonych od zapomnienia.
0
Amundsen Photo Awards - pozostał miesiąc na zgłaszanie prac
19 Paź 2018
“Poszukujemy zdjęć nietuzinkowych, odkrywających nieznane, wyjątkowych w formie i przekazie. Nie tylko z najodleglejszych zakątków świata” - mówią organizatorzy konkursu. Amundsen Photo Awards czeka na zgłoszenia jeszcze do 18 listopada.
0