Ruszyła 10. edycja konkursu Newsreportaż

Ruszyła 10. edycja "Newsreportażu", konkursu fotograficznego tygodnika Newsweek Polska. Osoby zajmujące się fotografią mogą nadsyłać swoje prace do 4 stycznia 2012.

Ruszyła 10. edycja konkursu "Newsreportaż".

Prace można przesyłać w następujących kategoriach:
  • Wydarzenia - prace dokumentujące ważne momenty życia politycznego i społecznego w kraju i na świecie.
  • Ludzie - zdjęcia osób publicznych, ale i bohaterów chwili.
  • Życie codzienne - obrazy dnia powszedniego.
  • Kultura - wydarzenie kulturalne.
  • Fotokast - fotoreportaż multimedialny wzbogacony o ścieżkę dźwiękową lub wideo.
Prace należy nadsyłać tylko w formie elektronicznej, a o wynikach zdecydują internauci. Głosowanie internautów trwało będzie od 4 do 31 stycznia 2012 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 8 lutego 2012 roku. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe: skutery, drukarki, projektory i zegarki. Ponadto redaktor naczelny tygodnika Newsweek Polska wybierze spośród wszystkich nadesłanych prac jedną, która zostanie opublikowana na łamach magazynu.

Informacje o konkursie i nagrodach, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.newsreportaz.newsweek.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Bowens zapowiada powrót z pełną mocą - nowe głowice i szereg akcesoriów
24 Kwi 2019
Drugie życie Bowensa nabiera tempa pod nowym kierownictwem. Producent pokazuje głowicę studyjną i zapowiada nowe akcesoria, które pojawić mają się na przestrzeni bieżącego roku.
0
Bezlusterkowce wygryzają lustrzanki? Zobaczcie czym zrobiono zdjęcia nagrodzone w World Press Photo 2019
24 Kwi 2019
Czy ma znaczenie czym fotografujemy? Wszystko zależy od umiejętności i efektów. Zobaczcie więc, co do pracy wybierają zawodowcy nagrodzeni w tegorocznej edycji World Press Photo.
5
Wiosenne zestawy Irix i Genesis Gear - dla miłośników makro i panoram
24 Kwi 2019
Jeżeli w tym sezonie zamierzaliście poważnie wziąć się za fotografię makro, lub zdjęcia panoramiczne, zestawy Irix i Genesis Gear to coś właśnie dla Was. W ofercie modele 11 mm f/4, 15 mm f/2.4, 150 mm f/2.8 oraz specjalne akcesoria.
0
„Projekt Y“ Marcina Góralskiego to fotograficzna rozprawa o brutalności i zniewoleniu, ale także o kruchości i ulotności ludzkiego życia
24 Kwi 2019
Co oznaczają uniesione ręce? Strach, podporządkowanie a może wręcz przeciwnie są oznaką radości, pewności siebie oraz komfortu? Odpowiedź poznasz już w najbliższy piątek na krakowskim wernisażu „Projektu Y“ Marcina Góralskiego.
1