Ruszyła 10. edycja konkursu Newsreportaż

Ruszyła 10. edycja "Newsreportażu", konkursu fotograficznego tygodnika Newsweek Polska. Osoby zajmujące się fotografią mogą nadsyłać swoje prace do 4 stycznia 2012.

Ruszyła 10. edycja konkursu "Newsreportaż".

Prace można przesyłać w następujących kategoriach:
  • Wydarzenia - prace dokumentujące ważne momenty życia politycznego i społecznego w kraju i na świecie.
  • Ludzie - zdjęcia osób publicznych, ale i bohaterów chwili.
  • Życie codzienne - obrazy dnia powszedniego.
  • Kultura - wydarzenie kulturalne.
  • Fotokast - fotoreportaż multimedialny wzbogacony o ścieżkę dźwiękową lub wideo.
Prace należy nadsyłać tylko w formie elektronicznej, a o wynikach zdecydują internauci. Głosowanie internautów trwało będzie od 4 do 31 stycznia 2012 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 8 lutego 2012 roku. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe: skutery, drukarki, projektory i zegarki. Ponadto redaktor naczelny tygodnika Newsweek Polska wybierze spośród wszystkich nadesłanych prac jedną, która zostanie opublikowana na łamach magazynu.

Informacje o konkursie i nagrodach, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.newsreportaz.newsweek.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Aputure - wszechstronna lampa LED Light Storm LS CS120 d II oraz softboksy
16 Sty 2019
Na polskim rynku pojawiły się właśnie nowe produkty z oferty Aputure. Wśród nich m.in. nowa generacja jednej z najciekawszych LED-owych lamp światła ciągłego na rynku.
0
CamFi Pro Plus - bezprzewodowy tethering teraz także z najważniejszymi programami do edycji
16 Sty 2019
Pokazany rok temu moduł CamFi Pro obiecywał najwygodniejszy bezprzewodowy tethering na rynku. Kwestią zaburzającą workflow była jednak konieczność eksportu przesłanych zdjęć do zewnętrznych aplikacji. Teraz nareszcie materiał możemy bezpośrednio przesyłać m.in do programów Lightroom i Capture One.
0
#StudioEOSR - oznacz zdjęcia i wygraj udział w warsztatach fotografii studyjnej!
16 Sty 2019
Chcesz poznać specyfikę profesjonalnej pracy w studio i możliwości najnowszego bezlusterkowca Canon EOS R? Zobacz, jak wygrać jedno z 6 miejsc w warsztatach, które dla Was mamy.
0
Nowe obiektywy Tamron kompatybilne z bezlusterkowym systemem Nikon Z
16 Sty 2019
Aż 6 zoomów Tamrona otrzymało nową aktualizację, dzięki której obiektywy staną się w pełni kompatybilne z Nikonem Z6 i Z7 oraz adapterem FTZ.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!