Ruszyła 10. edycja konkursu Newsreportaż

Ruszyła 10. edycja "Newsreportażu", konkursu fotograficznego tygodnika Newsweek Polska. Osoby zajmujące się fotografią mogą nadsyłać swoje prace do 4 stycznia 2012.

Ruszyła 10. edycja konkursu "Newsreportaż".

Prace można przesyłać w następujących kategoriach:
  • Wydarzenia - prace dokumentujące ważne momenty życia politycznego i społecznego w kraju i na świecie.
  • Ludzie - zdjęcia osób publicznych, ale i bohaterów chwili.
  • Życie codzienne - obrazy dnia powszedniego.
  • Kultura - wydarzenie kulturalne.
  • Fotokast - fotoreportaż multimedialny wzbogacony o ścieżkę dźwiękową lub wideo.
Prace należy nadsyłać tylko w formie elektronicznej, a o wynikach zdecydują internauci. Głosowanie internautów trwało będzie od 4 do 31 stycznia 2012 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 8 lutego 2012 roku. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe: skutery, drukarki, projektory i zegarki. Ponadto redaktor naczelny tygodnika Newsweek Polska wybierze spośród wszystkich nadesłanych prac jedną, która zostanie opublikowana na łamach magazynu.

Informacje o konkursie i nagrodach, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.newsreportaz.newsweek.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Stań przed obiektywem Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel - trwa nabór do ostatniej sesji w ramach projektu Portret Osobisty
21 Sie 2018
Do 4 września możecie zgłaszać chęć udziału w sesji, która stanie się częścią 2. edycji projektu “Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…”. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 7 osób.
0
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
21 Sie 2018
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
0
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
21 Sie 2018
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
0
Samyang AF 14 mm f/2.8 F - szeroki kąt z autofokusem teraz także do aparatów Nikon
20 Sie 2018
Na początku stycznia Samyang pokazał pierwszy w swojej historii obiektyw z autofokusem do lustrzankowego systemu Canon EF. Teraz w ofercie pojawiła się także długo oczekiwana wersja dla nikoniarzy.
0