Warsztaty "Przygoda z fotografią" w Krakowie

Organizatorzy warsztatów "Przygoda z fotografią" zapraszają w dniach 5-7 października na spotkanie informacyjne oraz zapisy. To dobra okazja, aby zadać im pytania i porozmawiać o fotografii.
W październiku rusza w Krakowie kolejna, piąta już edycja warsztatów "Przygoda z fotografią". Zapraszamy do nowego miejsca w centrum Starego Miasta, przy ul. Krupniczej 7. Regularne spotkania, wykłady, ćwiczenia i plenery prowadzą zawodowi fotografowie i pasjonaci, Małgorzata Pióro i Zygmunt Novák. "Przygoda z fotografią" to grupy o różnym stopniu zaawansowania, od podstaw technicznych do kreatywnego fotografowania. Zajmujemy się m.in. portretem, krajobrazem, fotoreportażem, fotografią studyjną i ilustracyjną. Poza opanowaniem podstaw i biegłym posługiwaniem się aparatem, stawiamy głównie na indywidualny rozwój każdego z uczestników.
  • czas trwania 2 semestry po 4 miesiące
  • niewielkie grupy do 15 osób
  • plenery wyjazdowe w urocze zakątki Beskidu Niskiego i Roztocza
  • w programie warsztatów min. : co to jest dobre zdjęcie (kadr, głębia ostrości, kontrast), co nam daje fotografia - autorom i odbiorcom, fotografowanie w plenerze, w studio, m.in. portret, reportaż, martwa natura, czytanie zdjęć mistrzów, autorska wypowiedź, kreatywne ćwiczenie wyobraźni z pomocą różnych dziedzin sztuki
  • organizujemy także zajęcia weekendowe
Więcej informacji o warsztatach i fotografach na stronie www.fotoprzygoda.prv.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Konsumpcja, jako narzędzie kontroli społecznej na zdjęciach Clemensa Aschera
17 Sty 2019
"Modernist Lunchbreak” jest realizacją mojego większego pragnienia stworzenia równoległego świata. Podobnego do naszego, ale bardziej stylizowanego; świata, w którym uwypuklam pewne zjawiska - mówi nam o swoim projekcie austriacki fotograf.
0
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
2
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!