Dni Pstrykaliady - wykłady, warsztaty, pokazy

Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza wszystkich studentów do uczestnictwa w Dniach Pstrykaliady, które odbędą się w dniach 17-20 marca 2008 w SGH. W programie wydarzenia znajdują się wykłady, spotkania, prezentacja nadesłanych zdjęć na konkurs oraz pokaz fotografii dwójki znanych twórców: Kuby Dąbrowskiego oraz Michała Szlagi.
Chętni wzięcia udziału w Dniach Pstrykaliady będą mieli okazję wziąć udział w ciekawych wykładach i spotkaniach ze znanymi fotografami. We wtorek, 18 marca w siedzibie EAF-u odbędą się warsztaty: "Portret studyjny, światło, kreacja". Natomiast w środę, 20 marca zaplanowano warsztat w plenerze podczas, którego uczestnicy będą poznawać tajniki tzw. street photo. Tego dnia odbędzie się również spotkanie z Maćkiem Nabrdalikiem i Marcinem Łobaszewskim - laureatami nagrody Grand Press Photo, których wykład, a później dyskusja poświęcone będą "Reportażowi w odcieniach szarości". Wieczorem natomiast odbędzie się Gala Finałowa Pstrykaliady, na której wręczone zostaną nagrody, nastąpi prezentacja nadesłanych zdjęć, a cała gala uświetniona zostanie pokazem prac znanych fotografów: Kuby Dąbrowskiego oraz Michała Szlagi. Szykują się pracowite, ale ciekawe fotograficznie dni.DNI PSTRYKALIADY NA SGH

17-20.03
- wystawa na SGH

poniedziałek 17.03 ;
13.30 - P. Małecki Przygotowanie do reportażu;
15.20 - projekcja filmu o pracy fotoreporterów Reutersa w Izraelu;
19.00 - Karakorum Highway - slajdowisko prawdziwych trampów] wtorek 18.03 ;
18.00 - Gala Finałowa;
Prezentacja prac Michała Szlagi i Kuby Dąbrowskiego]środa 19.03 ;
13.30 - P. Nabrdalik i M. Łobaczewski: Reportaż w odcieniach szarości]
WYSTAWY "PSTRYKALIADY" NA INNYCH UCZELNIACH:
  • 31.03 - 5.04: Politechnika i Uniwersytet Wrocławski
  • 7 - 12.04: AGH i Akademia Ekonomiczna w Krakowie
  • 14 - 19.04: Uniwersytet Poznański
  • 21 - 24.04: Politechnika Warszawska
  • 05 - 17.05: Uniwersytet Gdański

Więcej informacji o spotkaniach i warsztatach znajduje się tutaj.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Jeśli podróż, to tylko z aparatem. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z konkursu Travel Photographer of the Year 2018
13 Gru 2018
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2019 to zarówno ujmujące zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0