Festiwal Fotografii Przyrodniczej ZPFP Wizje Natury 2007

Związek Polskich Fotografów Przyrody i Kampinoski Park Narodowy zapraszają w dniach 24 - 25 listopada 2007 roku do Izabelina na III Ogólnopolski Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2007. Miłośnicy przyrody i fotografii, którzy odwiedzą w najbliższy weekend Puszczę Kampinoską, będą mogli podziwiać prace doświadczonych twórców oraz wystawę "Najpiękniejsze Ptaki Pomorza".
Festiwal odbędzie się w Centrum Edukacji KPN w Izabelinie. W programie przewidziano konkurs otwarty na krótkie prezentacje fotografii przyrodniczej oraz prezentacje zaproszonych gości - wybitnych i doświadczonych fotografów przyrody. Można będzie zobaczyć pokazy nagrodzone w konkursie Wizje Natury 2006 oraz pokaz specjalny laureat Grand Prix tegoż festiwalu - Andrzeja Waligóry. Festiwalowi towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna "Najpiękniejsze Ptaki Pomorza". Zostanie również zaprezentowany album "Nasze Ptaki" - plon konkursu fotograficznego zorganizowanego przez ZPFP i wydawnictwo "Zagroda".Szczegółowy program imprezy prezentujemy poniżej:

Sobota, 24 listopada, godz. 12:00 - 18:00
  • Lech Karauda - "Ptaki i ssaki Polski"
  • Cezary Korkosz - "Sowy"
  • Wystawa "Najpiękniejsze Ptaki Pomorza", autorzy: Cezary Korkosz, Arkadiusz Labudda, Mateusz Matysiak, Cezary Pióro i Artur Tabor
  • Prezentacja albumu "Nasze Ptaki"
  • Pokazy konkursowe Wizje Natury 2007

Niedziela 25 listopada, godz. 10:00 - 15:00
  • Andrzej Waligóra, laureat Grand Prix Wizji Natury 2006 - pokazy autorskie
  • Pokazy nagrodzone w ubiegłorocznym konkursie
  • Piotr Opacian - "Madidi - nie do końca poznane"
  • Pokazy grupowe ZPFP
  • Wizje natury 2007 - rozstrzygnięcie konkursu, pokaz galowy


Festiwal Fotografii Przyrodniczej ZPFP Wizje Natury 2007
24 - 25 listopada 2007
Centrum Edukacji KPN w Izabelinie, ul. Tetmajera 38
wstęp wolny


Komentarze
Polecane artykuły
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
12 Lip 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a zdjęcia Bartka Wierzbickiego, Grzegorza Tatara i Marcina Giby znalazły się w finałowej galerii.
1
Czy zdjęcia mogą coś zmienić? Te przyczyniły się do zakończenia pracy dzieci w USA
1 Lip 2019
Na początku XX wieku National Child Labour Comittee zatrudniło fotografa w celu udokumentowania wykorzystywania nieletnich do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Był nim Lewis Hine, a zdjęcia, które wykonał, po raz pierwszy uświadomiły problem opinii publicznej.
0
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
28 Cze 2019
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam surrealistyczną wizję Szanghaju. Goodwin lawiruje między fantazją a rzeczywistością, uwypuklając codzienne czynności Szanghajczyków, które kształtują kulturę i atmosferę miasta.
2
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1