Festiwal Fotografii Przyrodniczej ZPFP Wizje Natury 2007

Związek Polskich Fotografów Przyrody i Kampinoski Park Narodowy zapraszają w dniach 24 - 25 listopada 2007 roku do Izabelina na III Ogólnopolski Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2007. Miłośnicy przyrody i fotografii, którzy odwiedzą w najbliższy weekend Puszczę Kampinoską, będą mogli podziwiać prace doświadczonych twórców oraz wystawę "Najpiękniejsze Ptaki Pomorza".
Festiwal odbędzie się w Centrum Edukacji KPN w Izabelinie. W programie przewidziano konkurs otwarty na krótkie prezentacje fotografii przyrodniczej oraz prezentacje zaproszonych gości - wybitnych i doświadczonych fotografów przyrody. Można będzie zobaczyć pokazy nagrodzone w konkursie Wizje Natury 2006 oraz pokaz specjalny laureat Grand Prix tegoż festiwalu - Andrzeja Waligóry. Festiwalowi towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna "Najpiękniejsze Ptaki Pomorza". Zostanie również zaprezentowany album "Nasze Ptaki" - plon konkursu fotograficznego zorganizowanego przez ZPFP i wydawnictwo "Zagroda".Szczegółowy program imprezy prezentujemy poniżej:

Sobota, 24 listopada, godz. 12:00 - 18:00
  • Lech Karauda - "Ptaki i ssaki Polski"
  • Cezary Korkosz - "Sowy"
  • Wystawa "Najpiękniejsze Ptaki Pomorza", autorzy: Cezary Korkosz, Arkadiusz Labudda, Mateusz Matysiak, Cezary Pióro i Artur Tabor
  • Prezentacja albumu "Nasze Ptaki"
  • Pokazy konkursowe Wizje Natury 2007

Niedziela 25 listopada, godz. 10:00 - 15:00
  • Andrzej Waligóra, laureat Grand Prix Wizji Natury 2006 - pokazy autorskie
  • Pokazy nagrodzone w ubiegłorocznym konkursie
  • Piotr Opacian - "Madidi - nie do końca poznane"
  • Pokazy grupowe ZPFP
  • Wizje natury 2007 - rozstrzygnięcie konkursu, pokaz galowy


Festiwal Fotografii Przyrodniczej ZPFP Wizje Natury 2007
24 - 25 listopada 2007
Centrum Edukacji KPN w Izabelinie, ul. Tetmajera 38
wstęp wolny


 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - poznaliśmy nazwiska nominowanych fotografów
7 Wrz 2018
Max Barstow, Enda Bowe, Joey Lawrence oraz Alice Mann to czwórka fotografów, która w tym roku walczy o prestiżową nagrodę Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Zobaczcie fotografie, które są niejako „portretem współczesnego świata.“
0