Podstawowy Kurs Fotografii AF - Warszawa i Kraków

W październiku 2007 roku w Warszawie i Krakowie rozpocznie się kolejna edycja Podstawowego kursu fotografii Akademii Fotografii. Zapisy na kurs trwają tylko do najbliższej soboty, 13 października 2007.


Na Podstawowym Kursie Fotografii nacisk kładziony jest na aspekt praktyczny fotografii. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez doświadczonych wykładowców obejmują 80 godzin zegarowych.

Zobacz:
program kursu w Warszawie
program kursu w Krakowie

Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych i rozmów kwalifikacyjnych, według kolejności zgłoszeń. Obecnie przyjmowane są zgłoszenia na zajęcia odbywające się w soboty i niedziele w godzinach 9-14.

Opłata za kurs wynosi 1800 zł oraz 400 zł wpisowego.

Zapisy

Zapisy na kurs odbywają się w sekretariacie szkoły (Warszawa- ul. Marszałkowska 3/5; Kraków - ul. Grodzka 60) od poniedziałku do piątku, w godzinach 12-16 oraz pod numerem telefonu (22) 629-09-20, 0-601-381-101. Istnieje również możliwość zapisania się na kurs wypełniając formularz online.

Wpłaty można dokonać osobiście w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio na konto:

5010 2055 5811 1113 3447 7000 08
(PKO BP Centrum Obsługi Inteligo)

z dopiskiem "wpisowe na kurs".

Zapisy trwają do 13 października 2007 roku.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0