Pokazy slajdów w kinie Luna

Już na stałe w program warszawskiego kina Luny wpisane są styczniowe pokazy slajdów. Fotografie wyświetlane są na dużym kinowym ekranie przy pomocy dwóch zsynchronizowanych rzutników, a towarzyszą im opowieści autora pokazu i muzyka. W tym roku w programie znajduje się między innymi pokaz o kolorowych Indiach, niezwykłym Nepalu oraz o egzotycznej Korei. Pierwsze spotkanie, poświęcone Korei Północnej odbędzie się w najbliższy piątek, 12 stycznia 2007 roku.

Poniżej program pokazów slajdów:

piątek, 12 stycznia 2007

(autorzy: Żaneta i Jacek Govenlockovie)
Korea Północna - według koreańskiej propagandy najwspanialszy kraj świata, według naszych wyobrażeń najstraszniejszy przedstawiciel "osi zła". Kto ma rację? Jak jest naprawdę? Turysta ma trudne zadanie aby opowiedzieć na te pytania...]
fot. Andrzej Mazurkiewicz

sobota, 20 stycznia Indyjskie fascynacje z cyklu TERRA INCOGNITA przedstawia
  • 11.00 - 12.30 - NAMASTE INDIA! - Indie Północne(autorzy: Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie)
  • 13.00 - 14.00 - KOLORY INDII - slajdy dla dzieci(autorzy: Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie)
  • 14.30 - 16.00 - NA ŚWIĄTYNNYM SZLAKU - Indie Południowe(autorzy: Żaneta i Jacek Govenlockowie)
  • 16.30 - 18.00 - INDYJSKIE HIMALAJE - MOZAIKA KRAJOBRAZÓW I KULTUR(autorzy: Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie)Bilety wstępu na jeden pokaz - 12 złslajdy dla dzieci - 9 zł
piątek, 26 stycznia 2007
  • godzina 20.00NEPAL - PODNIEBNA KRAINA HIMALAJÓW(autorzy: Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie)Bilety wstępu na jeden pokaz - 12 złslajdy dla dzieci - 9 zł

Wszystkie pokazy slajdów odbędą się w kinie Luna mieszczącym się przy ulicy Marszałkowskiej 28 w Warszawie.

Organizatorem pokazów slajdów jest Terra Incognita i Kino Luna.


Więcej informacji znajduje się na stronach: www.terra.waw.pl i www.kinoluna.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0