Pokazy slajdów w kinie Luna

Już na stałe w program warszawskiego kina Luny wpisane są styczniowe pokazy slajdów. Fotografie wyświetlane są na dużym kinowym ekranie przy pomocy dwóch zsynchronizowanych rzutników, a towarzyszą im opowieści autora pokazu i muzyka. W tym roku w programie znajduje się między innymi pokaz o kolorowych Indiach, niezwykłym Nepalu oraz o egzotycznej Korei. Pierwsze spotkanie, poświęcone Korei Północnej odbędzie się w najbliższy piątek, 12 stycznia 2007 roku.

Poniżej program pokazów slajdów:

piątek, 12 stycznia 2007

(autorzy: Żaneta i Jacek Govenlockovie)
Korea Północna - według koreańskiej propagandy najwspanialszy kraj świata, według naszych wyobrażeń najstraszniejszy przedstawiciel "osi zła". Kto ma rację? Jak jest naprawdę? Turysta ma trudne zadanie aby opowiedzieć na te pytania...]
fot. Andrzej Mazurkiewicz

sobota, 20 stycznia Indyjskie fascynacje z cyklu TERRA INCOGNITA przedstawia
  • 11.00 - 12.30 - NAMASTE INDIA! - Indie Północne(autorzy: Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie)
  • 13.00 - 14.00 - KOLORY INDII - slajdy dla dzieci(autorzy: Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie)
  • 14.30 - 16.00 - NA ŚWIĄTYNNYM SZLAKU - Indie Południowe(autorzy: Żaneta i Jacek Govenlockowie)
  • 16.30 - 18.00 - INDYJSKIE HIMALAJE - MOZAIKA KRAJOBRAZÓW I KULTUR(autorzy: Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie)Bilety wstępu na jeden pokaz - 12 złslajdy dla dzieci - 9 zł
piątek, 26 stycznia 2007
  • godzina 20.00NEPAL - PODNIEBNA KRAINA HIMALAJÓW(autorzy: Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie)Bilety wstępu na jeden pokaz - 12 złslajdy dla dzieci - 9 zł

Wszystkie pokazy slajdów odbędą się w kinie Luna mieszczącym się przy ulicy Marszałkowskiej 28 w Warszawie.

Organizatorem pokazów slajdów jest Terra Incognita i Kino Luna.


Więcej informacji znajduje się na stronach: www.terra.waw.pl i www.kinoluna.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0