Festiwal Sztuk na Ulicy Foksal

Warszawski "lokal_30" zaprasza w sobotę, 3 czerwca 2006 roku na "Festiwal Sztuk na Ulicy Foksal" w ramach którego odbędzie się spotkanie z twórcami i promocja projektu "Kolekcja sztuki polskiej na okładkach Serii Antropologicznej" wydawanej przez PIW. Poza tym, będzie to ostatnia okazja zobaczenia w galerii wystawy Józefa Robakowskiego zatytułowanej "Zwykli Niemcy".


Harmonogram dnia

3 czerwca sobota
Festiwal Sztuk na Ulicy Foksal
- spotkanie z twórcami i promocja projektu pilotowanego przez lokal_30: Kolekcja sztuki polskiej na okładkach Serii Antropologicznej wydawanej przez PIW.

pozycja pierwsza - Paweł Althamer
pozycja druga - Mirosław Bałka
pozycja trzecia - Artur Żmijewski

Będzie można również nabyć książki z Serii Antropologicznej oraz (tylko w lokalu_30) zamówić całą serię;
godz. 20.00 - 21.00 studio_telewiZyJne ART_TALK_SHOW z Piotrem Rypsonem
(program w fikcyjnej telewizji w lokalu_30)]
fot. Józef Robakowski "Zwykli Niemcy"

Na wystawę Józefa Robakowskiego składaja się dwa projekty:

1. Zwykli Niemcy to 8 wydruków komputerowych oprawionych w ramki o formacie 30x40 + 7 fotograficznych komputerowych haftów w formacie 80x60 przedstawiających wizerunki przyjaciół z Niemiec żyjacych w malej wiosce Kleinsassen.

2. Z cyklu: Kino własne - videoopowiadania - prezentacja w formie pętli trzech prac video:
, 12min., 1992;
Opowiem wam o moich palcach..., 5min., 1979/1981;
Trzy dotknięcia Józefa, 19 min., 1989]

lokal_30 mieści się na ulicy Foksal 17 B / 30.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0