Czwartkowe spotkania w Yours Gallery

1 czerwca 2006 roku rusza nowy cykl spotkań "Przegląd Portfolio" organizowany przez warszawską Yours Gallery. Prace przyniesione przez uczestników będą konsultowane przez kuratorów galerii: Jacka Kołodziejskiego, Krzysztofa Miękusa i Łukasza Smudzińskiego.

Przegląd ma na celu zebranie informacji o autorach I ich pracach. Ciekawe materiały premiowane będą pomocą Yours Gallery przy publikacji prac lub zorganizowaniu wystawy.


Spotkania odbywać się będą w każdy pierwszy czwartek miesiąca w siedzibie Yours Gallery mieszczącej się na Krakowskim Przedmieściu 33 w Warszawie.
Pierwsze spotkanie zaplanowano już 1 czerwca 2006 roku w godzinach 16-20.
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0