Czwartkowe spotkania w Yours Gallery

1 czerwca 2006 roku rusza nowy cykl spotkań "Przegląd Portfolio" organizowany przez warszawską Yours Gallery. Prace przyniesione przez uczestników będą konsultowane przez kuratorów galerii: Jacka Kołodziejskiego, Krzysztofa Miękusa i Łukasza Smudzińskiego.

Przegląd ma na celu zebranie informacji o autorach I ich pracach. Ciekawe materiały premiowane będą pomocą Yours Gallery przy publikacji prac lub zorganizowaniu wystawy.


Spotkania odbywać się będą w każdy pierwszy czwartek miesiąca w siedzibie Yours Gallery mieszczącej się na Krakowskim Przedmieściu 33 w Warszawie.
Pierwsze spotkanie zaplanowano już 1 czerwca 2006 roku w godzinach 16-20.
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4