Czwartkowe spotkania w Yours Gallery

1 czerwca 2006 roku rusza nowy cykl spotkań "Przegląd Portfolio" organizowany przez warszawską Yours Gallery. Prace przyniesione przez uczestników będą konsultowane przez kuratorów galerii: Jacka Kołodziejskiego, Krzysztofa Miękusa i Łukasza Smudzińskiego.

Przegląd ma na celu zebranie informacji o autorach I ich pracach. Ciekawe materiały premiowane będą pomocą Yours Gallery przy publikacji prac lub zorganizowaniu wystawy.


Spotkania odbywać się będą w każdy pierwszy czwartek miesiąca w siedzibie Yours Gallery mieszczącej się na Krakowskim Przedmieściu 33 w Warszawie.
Pierwsze spotkanie zaplanowano już 1 czerwca 2006 roku w godzinach 16-20.
Komentarze
Polecane artykuły
StreetFoto San Francisco 2019 - galeria laureatów to fotografia uliczna w najczystszej postaci
24 Cze 2019
Za nami czwarta edycja StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards - niezwykle prestiżowego konkursu skupionego wokół fotografii ulicznej. W gronie finalistów znaleźli się Polacy.
1
Dale Sharpe, słynny łowca burz, fotograf krajobrazu i ambasador Nikona nie żyje
24 Cze 2019
W wieku zaledwie 36 lat zginął w tragicznym wypadku Dale Sharpe. Australijski fotograf krajobrazu i ambasador Nikona znany był głównie ze swoich majestatycznych zdjęć burz.
0
Cezary Janicki: „e-oko.pl to nie tylko sklep fotograficzny”
21 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, właścicielem e-oko.pl.
0
„Wciskając spust migawki, musisz wiedzieć czego szukasz” - rozmowa z Tomaszem Lazarem
19 Cze 2019
O najnowszych projektach, przejściu z ulicy do studia, pracy z aparatem średnioformatowym i tym co robić, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w fotografii ulicznej rozmawiamy z Tomaszem Lazarem.
0