Kurs fotograficzny Ireneusza Graffa

Już 27 kwietnia 2006 roku rusza kolejna edycja kursu fotograficznego prowadzonego przez Ireneusza Graffa, Prezesa Polskiego Związku Fotografików Przyrody. Zajęcia mogą szczególnie zainteresować osoby planujące w najbliższym czasie zakup obiektywów firmy Sigma. Planowane jest spotkanie poświęcone obiektywom (z udziałem przedstawiciela firmy K-Consult) podczas którego będzie można poznać szeroką gamę obiektywów tej firmy, podpiąć je do własnego body i wypróbować.
Uczestnicy kursu będą mogli również na uproszczonych zasadach bezpłatnie wypożyczyć 2 obiektywy na jeden z weekendów i przetestować je w warunkach plenerowych pod okiem prowadzącego kurs.Zajęcia dydaktyczne odbywać się będą w grupach kilkuosobowych w Kamienicy Artystycznej w Warszawie przy ulicy Białostockiej 22, tuż obok Centrum Wileńska. W trakcie kursu planowanych jest szereg plenerów w Warszawie i okolicach. Zajęcia koncentrują się na fotografii wykonywanej w warunkach plenerowych, choć w programie jest także fotografowanie wnętrz, ludzi we wnętrzach i posługiwanie się lampą błyskową.


Intensywny kurs dla początkujących i średniozaawansowanych

Początek: 27 kwietnia 2006 roku, godzina 17.30
  • Dogłębne omówienie tematów takich jak: kompozycja, oświetlenie, ostrość i nieostrość, czas i ruch w fotografii, aparaty fotograficzne, obiektywy, posługiwanie się fleszem
  • Duża ilość porad warsztatowych i analizowanych fotografii
  • Autorski skrypt i wiele dodatkowych materiałów/pomocy

Kurs ma charakter podstawowy, ale intensywny. Organizator poleca go nie tylko osobom początkującym w fotografii, ale także tym, którzy chcą sprawdzić, uporządkować i poszerzyć swą wiedzę.

Na kurs składa się dziewięć spotkań trwających od 2 do 3 godzin odbywających się w czwartki.

Koszt kursu wynosi: 500 PLN


Informacje dodatkowe i zgłoszenia:

Ireneusz Graff
tel. 0606-141-688,
www.artgraff.pl/kurs


Zapraszamy także do odwiedzenia internetowej galerii fotografii (tematycznej i poplenerowej) na stronie www.graff.art.pl/galeria

 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - poznaliśmy nazwiska nominowanych fotografów
7 Wrz 2018
Max Barstow, Enda Bowe, Joey Lawrence oraz Alice Mann to czwórka fotografów, która w tym roku walczy o prestiżową nagrodę Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Zobaczcie fotografie, które są niejako „portretem współczesnego świata.“
0