Kurs fotograficzny Ireneusza Graffa

Już 27 kwietnia 2006 roku rusza kolejna edycja kursu fotograficznego prowadzonego przez Ireneusza Graffa, Prezesa Polskiego Związku Fotografików Przyrody. Zajęcia mogą szczególnie zainteresować osoby planujące w najbliższym czasie zakup obiektywów firmy Sigma. Planowane jest spotkanie poświęcone obiektywom (z udziałem przedstawiciela firmy K-Consult) podczas którego będzie można poznać szeroką gamę obiektywów tej firmy, podpiąć je do własnego body i wypróbować.
Uczestnicy kursu będą mogli również na uproszczonych zasadach bezpłatnie wypożyczyć 2 obiektywy na jeden z weekendów i przetestować je w warunkach plenerowych pod okiem prowadzącego kurs.Zajęcia dydaktyczne odbywać się będą w grupach kilkuosobowych w Kamienicy Artystycznej w Warszawie przy ulicy Białostockiej 22, tuż obok Centrum Wileńska. W trakcie kursu planowanych jest szereg plenerów w Warszawie i okolicach. Zajęcia koncentrują się na fotografii wykonywanej w warunkach plenerowych, choć w programie jest także fotografowanie wnętrz, ludzi we wnętrzach i posługiwanie się lampą błyskową.


Intensywny kurs dla początkujących i średniozaawansowanych

Początek: 27 kwietnia 2006 roku, godzina 17.30
  • Dogłębne omówienie tematów takich jak: kompozycja, oświetlenie, ostrość i nieostrość, czas i ruch w fotografii, aparaty fotograficzne, obiektywy, posługiwanie się fleszem
  • Duża ilość porad warsztatowych i analizowanych fotografii
  • Autorski skrypt i wiele dodatkowych materiałów/pomocy

Kurs ma charakter podstawowy, ale intensywny. Organizator poleca go nie tylko osobom początkującym w fotografii, ale także tym, którzy chcą sprawdzić, uporządkować i poszerzyć swą wiedzę.

Na kurs składa się dziewięć spotkań trwających od 2 do 3 godzin odbywających się w czwartki.

Koszt kursu wynosi: 500 PLN


Informacje dodatkowe i zgłoszenia:

Ireneusz Graff
tel. 0606-141-688,
www.artgraff.pl/kurs


Zapraszamy także do odwiedzenia internetowej galerii fotografii (tematycznej i poplenerowej) na stronie www.graff.art.pl/galeria

Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0