Kurs fotograficzny Ireneusza Graffa

Już 27 kwietnia 2006 roku rusza kolejna edycja kursu fotograficznego prowadzonego przez Ireneusza Graffa, Prezesa Polskiego Związku Fotografików Przyrody. Zajęcia mogą szczególnie zainteresować osoby planujące w najbliższym czasie zakup obiektywów firmy Sigma. Planowane jest spotkanie poświęcone obiektywom (z udziałem przedstawiciela firmy K-Consult) podczas którego będzie można poznać szeroką gamę obiektywów tej firmy, podpiąć je do własnego body i wypróbować.
Uczestnicy kursu będą mogli również na uproszczonych zasadach bezpłatnie wypożyczyć 2 obiektywy na jeden z weekendów i przetestować je w warunkach plenerowych pod okiem prowadzącego kurs.Zajęcia dydaktyczne odbywać się będą w grupach kilkuosobowych w Kamienicy Artystycznej w Warszawie przy ulicy Białostockiej 22, tuż obok Centrum Wileńska. W trakcie kursu planowanych jest szereg plenerów w Warszawie i okolicach. Zajęcia koncentrują się na fotografii wykonywanej w warunkach plenerowych, choć w programie jest także fotografowanie wnętrz, ludzi we wnętrzach i posługiwanie się lampą błyskową.


Intensywny kurs dla początkujących i średniozaawansowanych

Początek: 27 kwietnia 2006 roku, godzina 17.30
  • Dogłębne omówienie tematów takich jak: kompozycja, oświetlenie, ostrość i nieostrość, czas i ruch w fotografii, aparaty fotograficzne, obiektywy, posługiwanie się fleszem
  • Duża ilość porad warsztatowych i analizowanych fotografii
  • Autorski skrypt i wiele dodatkowych materiałów/pomocy

Kurs ma charakter podstawowy, ale intensywny. Organizator poleca go nie tylko osobom początkującym w fotografii, ale także tym, którzy chcą sprawdzić, uporządkować i poszerzyć swą wiedzę.

Na kurs składa się dziewięć spotkań trwających od 2 do 3 godzin odbywających się w czwartki.

Koszt kursu wynosi: 500 PLN


Informacje dodatkowe i zgłoszenia:

Ireneusz Graff
tel. 0606-141-688,
www.artgraff.pl/kurs


Zapraszamy także do odwiedzenia internetowej galerii fotografii (tematycznej i poplenerowej) na stronie www.graff.art.pl/galeria

 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0