Grudniowe warsztaty w GGF

Gdańska Galeria Fotografii zaprasza młodzież i dorosłych na grudniowe warsztaty fotograficzne. Tematem spotkań będą "Formy Zintegrowane".
Gdańska Galeria Fotografii zaprasza młodzież i dorosłych na grudniowe warsztaty fotograficzne. Tematem zajęć będą "Formy Zintegrowane", czyli większe formy fotograficzne jak albumy, wystawy, projekcje, instalacje i inne formy realizowane przy użyciu współczesnych mediów.

fot. Marcin Kaliński, wernisaż wystawy słuchaczy Studium Fotografii Artystycznej w Gdańskiej Galerii Fotografii MNG

W programie warsztatów znajdują się wykłady, projekcje, spotkania z fotografikami oraz ocena prac wykonanych w czasie warsztatów.
Po zakończeniu zajęć zostanie zorganizowana wystawa najlepszych prac uczestników, które zostaną zawieszone w witrynach Galerii przy ul. Grobla I róg Św. Ducha oraz na stronie http://studium.infinity.net.pl.

Warsztaty poprowadzi artysta fotografik, kurator GGF, Stefan Figlarowicz przy współpracy Pawła Borkowskiego i Krzysztofa Jakubowskiego.

Zajęcia odbędą się w cztery pierwsze czwartki grudnia w godzinach 17-20 w sali 403 Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej.


Cena warsztatów fotograficznych wynosi 200 zł.

Informacje i zapisy w Galerii
tel. 301 71 47
e-mail:
ggf@muzeum.narodowe.gda.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0