Grudniowe warsztaty w GGF

Gdańska Galeria Fotografii zaprasza młodzież i dorosłych na grudniowe warsztaty fotograficzne. Tematem spotkań będą "Formy Zintegrowane".
Gdańska Galeria Fotografii zaprasza młodzież i dorosłych na grudniowe warsztaty fotograficzne. Tematem zajęć będą "Formy Zintegrowane", czyli większe formy fotograficzne jak albumy, wystawy, projekcje, instalacje i inne formy realizowane przy użyciu współczesnych mediów.

fot. Marcin Kaliński, wernisaż wystawy słuchaczy Studium Fotografii Artystycznej w Gdańskiej Galerii Fotografii MNG

W programie warsztatów znajdują się wykłady, projekcje, spotkania z fotografikami oraz ocena prac wykonanych w czasie warsztatów.
Po zakończeniu zajęć zostanie zorganizowana wystawa najlepszych prac uczestników, które zostaną zawieszone w witrynach Galerii przy ul. Grobla I róg Św. Ducha oraz na stronie http://studium.infinity.net.pl.

Warsztaty poprowadzi artysta fotografik, kurator GGF, Stefan Figlarowicz przy współpracy Pawła Borkowskiego i Krzysztofa Jakubowskiego.

Zajęcia odbędą się w cztery pierwsze czwartki grudnia w godzinach 17-20 w sali 403 Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej.


Cena warsztatów fotograficznych wynosi 200 zł.

Informacje i zapisy w Galerii
tel. 301 71 47
e-mail:
ggf@muzeum.narodowe.gda.pl
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4