Grudniowe warsztaty w GGF

Gdańska Galeria Fotografii zaprasza młodzież i dorosłych na grudniowe warsztaty fotograficzne. Tematem spotkań będą "Formy Zintegrowane".
Gdańska Galeria Fotografii zaprasza młodzież i dorosłych na grudniowe warsztaty fotograficzne. Tematem zajęć będą "Formy Zintegrowane", czyli większe formy fotograficzne jak albumy, wystawy, projekcje, instalacje i inne formy realizowane przy użyciu współczesnych mediów.

fot. Marcin Kaliński, wernisaż wystawy słuchaczy Studium Fotografii Artystycznej w Gdańskiej Galerii Fotografii MNG

W programie warsztatów znajdują się wykłady, projekcje, spotkania z fotografikami oraz ocena prac wykonanych w czasie warsztatów.
Po zakończeniu zajęć zostanie zorganizowana wystawa najlepszych prac uczestników, które zostaną zawieszone w witrynach Galerii przy ul. Grobla I róg Św. Ducha oraz na stronie http://studium.infinity.net.pl.

Warsztaty poprowadzi artysta fotografik, kurator GGF, Stefan Figlarowicz przy współpracy Pawła Borkowskiego i Krzysztofa Jakubowskiego.

Zajęcia odbędą się w cztery pierwsze czwartki grudnia w godzinach 17-20 w sali 403 Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej.


Cena warsztatów fotograficznych wynosi 200 zł.

Informacje i zapisy w Galerii
tel. 301 71 47
e-mail:
ggf@muzeum.narodowe.gda.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0