Grudniowe warsztaty w GGF

0
Marta Sinior
5 Grudzień 2005
Artykuł na: 2-3 minuty
Gdańska Galeria Fotografii zaprasza młodzież i dorosłych na grudniowe warsztaty fotograficzne. Tematem spotkań będą "Formy Zintegrowane".
Gdańska Galeria Fotografii zaprasza młodzież i dorosłych na grudniowe warsztaty fotograficzne. Tematem zajęć będą "Formy Zintegrowane", czyli większe formy fotograficzne jak albumy, wystawy, projekcje, instalacje i inne formy realizowane przy użyciu współczesnych mediów.

fot. Marcin Kaliński, wernisaż wystawy słuchaczy Studium Fotografii Artystycznej w Gdańskiej Galerii Fotografii MNG

W programie warsztatów znajdują się wykłady, projekcje, spotkania z fotografikami oraz ocena prac wykonanych w czasie warsztatów.
Po zakończeniu zajęć zostanie zorganizowana wystawa najlepszych prac uczestników, które zostaną zawieszone w witrynach Galerii przy ul. Grobla I róg Św. Ducha oraz na stronie http://studium.infinity.net.pl.

Warsztaty poprowadzi artysta fotografik, kurator GGF, Stefan Figlarowicz przy współpracy Pawła Borkowskiego i Krzysztofa Jakubowskiego.

Zajęcia odbędą się w cztery pierwsze czwartki grudnia w godzinach 17-20 w sali 403 Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej.


Cena warsztatów fotograficznych wynosi 200 zł.

Informacje i zapisy w Galerii
tel. 301 71 47
e-mail:
ggf@muzeum.narodowe.gda.pl
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają studyjne portrety naszych czworonożnych przyjaciół? Zajrzyjcie za kulisy pracy Vincenta Lagrange’a, który opiera na nich swoja...
0
1
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Dzisiejszy świat jest tak przesycony zdjęciami, a uwaga oglądających tak rozproszona, że wypromowanie własnego stylu może wydawać się niemożliwe. Na szczęście takie...
0
0
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1