Spotkanie z Hanną Marią Gizą

Zapraszamy jutro, 22 listopada 2005 roku na spotkanie z Hanną Marią Giza, redaktorką II Programu Polskiego Radia oraz autorką książki o tytule "W obiektywie. Mistrzowie fotografii polskiej. Rozmowy Hanny Marii Gizy". Spotkanie odbędzie się w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku.
Zapraszamy na wtorkowe spotkanie z Hanną Marią Giza, redaktorką II Programu Polskiego Radia oraz autorką książki o tytule W obiektywie. Mistrzowie fotografii polskiej. Rozmowy Hanny Marii Gizy. Prowadzącym autorskie spotkanie będzie kurator Gdańskiej Galerii Fotografii Stefan Figlarowicz.

Na spotkaniu poruszane będą tematy związane z zagadnieniami fotografii, jej twórcami, jak również te związane z warsztatem dziennikarza radiowego.Spotkanie z Marią Hanną Gizą odbędzie się już jutro, we wtorek 22 listopada 2005 roku w Nadbałtyckim Centrum Kultury (ul. Korzenna 33/35) w Gdańsku. Start o godzinie 18.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0