Spotkanie z Hanną Marią Gizą

Zapraszamy jutro, 22 listopada 2005 roku na spotkanie z Hanną Marią Giza, redaktorką II Programu Polskiego Radia oraz autorką książki o tytule "W obiektywie. Mistrzowie fotografii polskiej. Rozmowy Hanny Marii Gizy". Spotkanie odbędzie się w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku.
Zapraszamy na wtorkowe spotkanie z Hanną Marią Giza, redaktorką II Programu Polskiego Radia oraz autorką książki o tytule W obiektywie. Mistrzowie fotografii polskiej. Rozmowy Hanny Marii Gizy. Prowadzącym autorskie spotkanie będzie kurator Gdańskiej Galerii Fotografii Stefan Figlarowicz.

Na spotkaniu poruszane będą tematy związane z zagadnieniami fotografii, jej twórcami, jak również te związane z warsztatem dziennikarza radiowego.Spotkanie z Marią Hanną Gizą odbędzie się już jutro, we wtorek 22 listopada 2005 roku w Nadbałtyckim Centrum Kultury (ul. Korzenna 33/35) w Gdańsku. Start o godzinie 18.

Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4