Spotkanie z Hanną Marią Gizą

Zapraszamy jutro, 22 listopada 2005 roku na spotkanie z Hanną Marią Giza, redaktorką II Programu Polskiego Radia oraz autorką książki o tytule "W obiektywie. Mistrzowie fotografii polskiej. Rozmowy Hanny Marii Gizy". Spotkanie odbędzie się w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku.
Zapraszamy na wtorkowe spotkanie z Hanną Marią Giza, redaktorką II Programu Polskiego Radia oraz autorką książki o tytule W obiektywie. Mistrzowie fotografii polskiej. Rozmowy Hanny Marii Gizy. Prowadzącym autorskie spotkanie będzie kurator Gdańskiej Galerii Fotografii Stefan Figlarowicz.

Na spotkaniu poruszane będą tematy związane z zagadnieniami fotografii, jej twórcami, jak również te związane z warsztatem dziennikarza radiowego.Spotkanie z Marią Hanną Gizą odbędzie się już jutro, we wtorek 22 listopada 2005 roku w Nadbałtyckim Centrum Kultury (ul. Korzenna 33/35) w Gdańsku. Start o godzinie 18.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0