Warsztaty Putto - sierpień / wrzesień 2005

Agencja Fotograficzna Putto zaprasza na kolejne edycje swoich warsztatów fotograficznych. Najbliższe plany obejmują fotografię uliczną, podstawy fotografii studyjnej oraz krajobraz (wycieczka rowerowa na Mazury). Dla czytelników Fotopolis.pl 15% zniżki!
Agencja Fotograficzna Putto zaprasza na kolejne edycje swoich warsztatów fotograficznych. Najbliższe plany obejmują fotografię uliczną, podstawy fotografii studyjnej oraz krajobraz (wycieczka rowerowa na Mazury). Dla czytelników Fotopolis.pl 15% zniżki!


Od organizatorów

Wymienione imprezy odbywają się na przestrzeni sierpnia i września, najbliższą jest odbywający się w dniach 26-28 sierpnia Warsztat Fotografii Ulicznej. W tym samym terminie w studio Agencji Fotograficznej Putto, na terenie Warszawskiej Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych odbędzie się kolejny warsztat "Podstawy Fotografii Studyjnej". Na początku września odbędzie się, zapewne ostatni w tym roku, tradycyjny od kilku lat warsztat w Urlach "Człowiek w świetle dziennym i studyjnym". To propozycja dla tych, którzy oprócz tego, że chcą wiedzieć "jak się fotografuje", także sami chcą fotografować i zyskać niezbędne PRAKTYCZNE umiejętności. Pasjonatów fotografii krajobrazowo przyrodniczej, którym nie straszny jest też wehikuł zwany rowerem zapraszamy na plener "FOTOROWER". Odbędzie się on pod koniec września na Mazurach.

Poniżej informacje ze strony www.fotoputto.com

Warsztat fotografii ulicznej
Termin: 26-28 sierpnia.
Miejsce: teren miasta Warszawa.
Warsztat jest przeznaczony dla osób zainteresowanych robieniem zdjęć otaczającej rzeczywistości, życia miasta i tzw. street photography czyli uliczną reporterką. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się szybkiego i skutecznego fotografowania codzienności.
Wykład i zajęcia praktyczne, łącznie 13 godzin.
Warsztat prowadzi: Wojciech Wójtowicz


Podstawy Fotografii Studyjnej
Kurs dla tych adeptów fotografii, którzy chcą zdobyć umiejętność fotografowania w warunkach studyjnych.
Najbliższa edycja: 26 sierpnia.
Kurs składa się z 4 spotkań i trwa łącznie 11 godzin zegarowych.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Uwaga. Nie są to zajęcia podczas których 30 osób patrzy jak jedna ustawia lampę :) Podczas naszego kursu pracujemy w małej grupie (maksymalnie 6 uczestników), nastawieni oprócz teorii także na działania praktyczne - uczestnicy zajęć mają możliwość fotografowania oraz samodzielnego ustawiania świateł i akcesoriów dodatkowych. Podczas zajęć na temat oświetlania człowieka zapewniamy sympatyczną modelkę. Zajęcia prowadzi: Piotr Kubat


Człowiek w świetle dziennym i studyjnym
Warsztat fotografii portretowej
Organizowany od kilku lat, trzeci i ostatni w tym roku. Fotografia portretowa w plenerze i nastrojowych wnętrzach, przy świetle zastanym
i przy użyciu studyjnych lamp błyskowych.
Termin: 09-11 września 2005
Miejsce: Urle (50 km od Warszawy)


Fotorower - rowerowy plener fotograficzny
"Jesienne klimaty z wysokości rowerowego siodełka"
Miejsce: Mazury, w okolicach Świętajna.
Termin: 23 - 25 września.
Zapraszamy pasjonatów fotografii krajobrazowo-przyrodniczej i turystyki
rowerowej.


Więcej oczywiście na www.fotoputto.com

Zapraszam też czytelników FOTOPOLIS do udziału w promocji, osoby zapisujące się na wymienione wyżej szkolenia/imprezy które jednocześnie podadzą hasło FOTOPOLIS otrzymują 15 procent zniżki. Promocja ŁĄCZY SIĘ z innymi widocznymi na stronie.
Komentarze
Polecane artykuły
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
21 Lut 2019
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
0
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
0
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0