Warsztaty Putto - sierpień / wrzesień 2005

Agencja Fotograficzna Putto zaprasza na kolejne edycje swoich warsztatów fotograficznych. Najbliższe plany obejmują fotografię uliczną, podstawy fotografii studyjnej oraz krajobraz (wycieczka rowerowa na Mazury). Dla czytelników Fotopolis.pl 15% zniżki!
Agencja Fotograficzna Putto zaprasza na kolejne edycje swoich warsztatów fotograficznych. Najbliższe plany obejmują fotografię uliczną, podstawy fotografii studyjnej oraz krajobraz (wycieczka rowerowa na Mazury). Dla czytelników Fotopolis.pl 15% zniżki!


Od organizatorów

Wymienione imprezy odbywają się na przestrzeni sierpnia i września, najbliższą jest odbywający się w dniach 26-28 sierpnia Warsztat Fotografii Ulicznej. W tym samym terminie w studio Agencji Fotograficznej Putto, na terenie Warszawskiej Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych odbędzie się kolejny warsztat "Podstawy Fotografii Studyjnej". Na początku września odbędzie się, zapewne ostatni w tym roku, tradycyjny od kilku lat warsztat w Urlach "Człowiek w świetle dziennym i studyjnym". To propozycja dla tych, którzy oprócz tego, że chcą wiedzieć "jak się fotografuje", także sami chcą fotografować i zyskać niezbędne PRAKTYCZNE umiejętności. Pasjonatów fotografii krajobrazowo przyrodniczej, którym nie straszny jest też wehikuł zwany rowerem zapraszamy na plener "FOTOROWER". Odbędzie się on pod koniec września na Mazurach.

Poniżej informacje ze strony www.fotoputto.com

Warsztat fotografii ulicznej
Termin: 26-28 sierpnia.
Miejsce: teren miasta Warszawa.
Warsztat jest przeznaczony dla osób zainteresowanych robieniem zdjęć otaczającej rzeczywistości, życia miasta i tzw. street photography czyli uliczną reporterką. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się szybkiego i skutecznego fotografowania codzienności.
Wykład i zajęcia praktyczne, łącznie 13 godzin.
Warsztat prowadzi: Wojciech Wójtowicz


Podstawy Fotografii Studyjnej
Kurs dla tych adeptów fotografii, którzy chcą zdobyć umiejętność fotografowania w warunkach studyjnych.
Najbliższa edycja: 26 sierpnia.
Kurs składa się z 4 spotkań i trwa łącznie 11 godzin zegarowych.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Uwaga. Nie są to zajęcia podczas których 30 osób patrzy jak jedna ustawia lampę :) Podczas naszego kursu pracujemy w małej grupie (maksymalnie 6 uczestników), nastawieni oprócz teorii także na działania praktyczne - uczestnicy zajęć mają możliwość fotografowania oraz samodzielnego ustawiania świateł i akcesoriów dodatkowych. Podczas zajęć na temat oświetlania człowieka zapewniamy sympatyczną modelkę. Zajęcia prowadzi: Piotr Kubat


Człowiek w świetle dziennym i studyjnym
Warsztat fotografii portretowej
Organizowany od kilku lat, trzeci i ostatni w tym roku. Fotografia portretowa w plenerze i nastrojowych wnętrzach, przy świetle zastanym
i przy użyciu studyjnych lamp błyskowych.
Termin: 09-11 września 2005
Miejsce: Urle (50 km od Warszawy)


Fotorower - rowerowy plener fotograficzny
"Jesienne klimaty z wysokości rowerowego siodełka"
Miejsce: Mazury, w okolicach Świętajna.
Termin: 23 - 25 września.
Zapraszamy pasjonatów fotografii krajobrazowo-przyrodniczej i turystyki
rowerowej.


Więcej oczywiście na www.fotoputto.com

Zapraszam też czytelników FOTOPOLIS do udziału w promocji, osoby zapisujące się na wymienione wyżej szkolenia/imprezy które jednocześnie podadzą hasło FOTOPOLIS otrzymują 15 procent zniżki. Promocja ŁĄCZY SIĘ z innymi widocznymi na stronie.
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4