Warsztaty Putto - sierpień / wrzesień 2005

Agencja Fotograficzna Putto zaprasza na kolejne edycje swoich warsztatów fotograficznych. Najbliższe plany obejmują fotografię uliczną, podstawy fotografii studyjnej oraz krajobraz (wycieczka rowerowa na Mazury). Dla czytelników Fotopolis.pl 15% zniżki!
Agencja Fotograficzna Putto zaprasza na kolejne edycje swoich warsztatów fotograficznych. Najbliższe plany obejmują fotografię uliczną, podstawy fotografii studyjnej oraz krajobraz (wycieczka rowerowa na Mazury). Dla czytelników Fotopolis.pl 15% zniżki!


Od organizatorów

Wymienione imprezy odbywają się na przestrzeni sierpnia i września, najbliższą jest odbywający się w dniach 26-28 sierpnia Warsztat Fotografii Ulicznej. W tym samym terminie w studio Agencji Fotograficznej Putto, na terenie Warszawskiej Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych odbędzie się kolejny warsztat "Podstawy Fotografii Studyjnej". Na początku września odbędzie się, zapewne ostatni w tym roku, tradycyjny od kilku lat warsztat w Urlach "Człowiek w świetle dziennym i studyjnym". To propozycja dla tych, którzy oprócz tego, że chcą wiedzieć "jak się fotografuje", także sami chcą fotografować i zyskać niezbędne PRAKTYCZNE umiejętności. Pasjonatów fotografii krajobrazowo przyrodniczej, którym nie straszny jest też wehikuł zwany rowerem zapraszamy na plener "FOTOROWER". Odbędzie się on pod koniec września na Mazurach.

Poniżej informacje ze strony www.fotoputto.com

Warsztat fotografii ulicznej
Termin: 26-28 sierpnia.
Miejsce: teren miasta Warszawa.
Warsztat jest przeznaczony dla osób zainteresowanych robieniem zdjęć otaczającej rzeczywistości, życia miasta i tzw. street photography czyli uliczną reporterką. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się szybkiego i skutecznego fotografowania codzienności.
Wykład i zajęcia praktyczne, łącznie 13 godzin.
Warsztat prowadzi: Wojciech Wójtowicz


Podstawy Fotografii Studyjnej
Kurs dla tych adeptów fotografii, którzy chcą zdobyć umiejętność fotografowania w warunkach studyjnych.
Najbliższa edycja: 26 sierpnia.
Kurs składa się z 4 spotkań i trwa łącznie 11 godzin zegarowych.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Uwaga. Nie są to zajęcia podczas których 30 osób patrzy jak jedna ustawia lampę :) Podczas naszego kursu pracujemy w małej grupie (maksymalnie 6 uczestników), nastawieni oprócz teorii także na działania praktyczne - uczestnicy zajęć mają możliwość fotografowania oraz samodzielnego ustawiania świateł i akcesoriów dodatkowych. Podczas zajęć na temat oświetlania człowieka zapewniamy sympatyczną modelkę. Zajęcia prowadzi: Piotr Kubat


Człowiek w świetle dziennym i studyjnym
Warsztat fotografii portretowej
Organizowany od kilku lat, trzeci i ostatni w tym roku. Fotografia portretowa w plenerze i nastrojowych wnętrzach, przy świetle zastanym
i przy użyciu studyjnych lamp błyskowych.
Termin: 09-11 września 2005
Miejsce: Urle (50 km od Warszawy)


Fotorower - rowerowy plener fotograficzny
"Jesienne klimaty z wysokości rowerowego siodełka"
Miejsce: Mazury, w okolicach Świętajna.
Termin: 23 - 25 września.
Zapraszamy pasjonatów fotografii krajobrazowo-przyrodniczej i turystyki
rowerowej.


Więcej oczywiście na www.fotoputto.com

Zapraszam też czytelników FOTOPOLIS do udziału w promocji, osoby zapisujące się na wymienione wyżej szkolenia/imprezy które jednocześnie podadzą hasło FOTOPOLIS otrzymują 15 procent zniżki. Promocja ŁĄCZY SIĘ z innymi widocznymi na stronie.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0