Warsztaty Putto - sierpień / wrzesień 2005

Agencja Fotograficzna Putto zaprasza na kolejne edycje swoich warsztatów fotograficznych. Najbliższe plany obejmują fotografię uliczną, podstawy fotografii studyjnej oraz krajobraz (wycieczka rowerowa na Mazury). Dla czytelników Fotopolis.pl 15% zniżki!
Agencja Fotograficzna Putto zaprasza na kolejne edycje swoich warsztatów fotograficznych. Najbliższe plany obejmują fotografię uliczną, podstawy fotografii studyjnej oraz krajobraz (wycieczka rowerowa na Mazury). Dla czytelników Fotopolis.pl 15% zniżki!


Od organizatorów

Wymienione imprezy odbywają się na przestrzeni sierpnia i września, najbliższą jest odbywający się w dniach 26-28 sierpnia Warsztat Fotografii Ulicznej. W tym samym terminie w studio Agencji Fotograficznej Putto, na terenie Warszawskiej Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych odbędzie się kolejny warsztat "Podstawy Fotografii Studyjnej". Na początku września odbędzie się, zapewne ostatni w tym roku, tradycyjny od kilku lat warsztat w Urlach "Człowiek w świetle dziennym i studyjnym". To propozycja dla tych, którzy oprócz tego, że chcą wiedzieć "jak się fotografuje", także sami chcą fotografować i zyskać niezbędne PRAKTYCZNE umiejętności. Pasjonatów fotografii krajobrazowo przyrodniczej, którym nie straszny jest też wehikuł zwany rowerem zapraszamy na plener "FOTOROWER". Odbędzie się on pod koniec września na Mazurach.

Poniżej informacje ze strony www.fotoputto.com

Warsztat fotografii ulicznej
Termin: 26-28 sierpnia.
Miejsce: teren miasta Warszawa.
Warsztat jest przeznaczony dla osób zainteresowanych robieniem zdjęć otaczającej rzeczywistości, życia miasta i tzw. street photography czyli uliczną reporterką. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się szybkiego i skutecznego fotografowania codzienności.
Wykład i zajęcia praktyczne, łącznie 13 godzin.
Warsztat prowadzi: Wojciech Wójtowicz


Podstawy Fotografii Studyjnej
Kurs dla tych adeptów fotografii, którzy chcą zdobyć umiejętność fotografowania w warunkach studyjnych.
Najbliższa edycja: 26 sierpnia.
Kurs składa się z 4 spotkań i trwa łącznie 11 godzin zegarowych.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Uwaga. Nie są to zajęcia podczas których 30 osób patrzy jak jedna ustawia lampę :) Podczas naszego kursu pracujemy w małej grupie (maksymalnie 6 uczestników), nastawieni oprócz teorii także na działania praktyczne - uczestnicy zajęć mają możliwość fotografowania oraz samodzielnego ustawiania świateł i akcesoriów dodatkowych. Podczas zajęć na temat oświetlania człowieka zapewniamy sympatyczną modelkę. Zajęcia prowadzi: Piotr Kubat


Człowiek w świetle dziennym i studyjnym
Warsztat fotografii portretowej
Organizowany od kilku lat, trzeci i ostatni w tym roku. Fotografia portretowa w plenerze i nastrojowych wnętrzach, przy świetle zastanym
i przy użyciu studyjnych lamp błyskowych.
Termin: 09-11 września 2005
Miejsce: Urle (50 km od Warszawy)


Fotorower - rowerowy plener fotograficzny
"Jesienne klimaty z wysokości rowerowego siodełka"
Miejsce: Mazury, w okolicach Świętajna.
Termin: 23 - 25 września.
Zapraszamy pasjonatów fotografii krajobrazowo-przyrodniczej i turystyki
rowerowej.


Więcej oczywiście na www.fotoputto.com

Zapraszam też czytelników FOTOPOLIS do udziału w promocji, osoby zapisujące się na wymienione wyżej szkolenia/imprezy które jednocześnie podadzą hasło FOTOPOLIS otrzymują 15 procent zniżki. Promocja ŁĄCZY SIĘ z innymi widocznymi na stronie.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0