Warsztaty fotografii teatralnej z Adamem Golcem

0

Autor: Maciej Luśtyk

12 Maj 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Krakowski Teatr KTO zaprasza na warsztaty fotografii teatralnej, prowadzone przez trzykrotnego laureata konkursu Grand Press Photo - Adama Golca. Zajęcia odbędą się 15 i 16 maja 2015 roku.

Warsztaty organizowane przez krakowski Teatr KTO będą wspaniałą okazją do poznania tajników pracy fotografa teatralnego. Jak mówią organizatorzy, zajęcia pokażą ”jak patrzeć na spektakl jako fotograf, które kadry wybrać, jak je uchwycić, zapisać aktorską i artystyczną ekspresję tam, gdzie nie ma słów, tylko ruch, scena, plany i emocje w motoryce”.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Warsztaty będą łączyć zajęcia praktyczne z wykładami i zakończą się prezentacją zdjęć powstałych podczas nauki, eksponowaną w formie wystawy. Zajęcia poprowadzi trzykrotny laureat nagrody Grand Press Photo, fotograf z ogromnym doświadczeniem w pracy w teatrze - Adam Golec.

Zajęcia odbędą się 15.05 w godzinach 18:00 - 22:00 i 16.05 w godzinach 10:00 - 14:00. Koszt warsztatów to 300 zł. Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać pod adresem rezerwacja@teatrkto.pl oraz pod nr. telefonu 602 778 566.

Więcej informacji o warsztatach znajdziecie na stronie teatrkto.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Praca w ciemni to nic strasznego. Pomogą ci w niej poradniki Ilford Darkroom Guides
Praca w ciemni to nic strasznego. Pomogą ci w niej poradniki Ilford Darkroom Guides
Stawiasz swoje pierwsze kroki w ręcznym wywoływaniu filmów i odbitek? A może po prostu chcesz odświeżyć swoją wiedzę? Okiełznanie analogowego środowiska pracy ułatwią...
31
0
Fotografia produktowa pod e-commerce - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Fotografia produktowa pod e-commerce - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Chcąc sprzedawać produkty w internecie musisz pokazać produkt, tak żeby zachęcić kupującego. Z drugiej strony wytyczne serwisów aukcyjnych mówią o zachowaniu idealnie białego tła. Jak...
50
1
Nick Turpin udostępnia za darmo 30-minutowy Masterclass o fotografii ulicznej
Nick Turpin udostępnia za darmo 30-minutowy Masterclass o fotografii ulicznej
Interesujesz się streetem? Zobacz jak podchodzi do niego jeden z najważniejszych współczesnych fotografów ulicznych, założyciel kolektywu In-Public, Nick...
182
0