Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Warsztaty fotografii teatralnej z Adamem Golcem

0

Autor: Maciej Luśtyk

12 Maj 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Krakowski Teatr KTO zaprasza na warsztaty fotografii teatralnej, prowadzone przez trzykrotnego laureata konkursu Grand Press Photo - Adama Golca. Zajęcia odbędą się 15 i 16 maja 2015 roku.

Warsztaty organizowane przez krakowski Teatr KTO będą wspaniałą okazją do poznania tajników pracy fotografa teatralnego. Jak mówią organizatorzy, zajęcia pokażą ”jak patrzeć na spektakl jako fotograf, które kadry wybrać, jak je uchwycić, zapisać aktorską i artystyczną ekspresję tam, gdzie nie ma słów, tylko ruch, scena, plany i emocje w motoryce”.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Warsztaty będą łączyć zajęcia praktyczne z wykładami i zakończą się prezentacją zdjęć powstałych podczas nauki, eksponowaną w formie wystawy. Zajęcia poprowadzi trzykrotny laureat nagrody Grand Press Photo, fotograf z ogromnym doświadczeniem w pracy w teatrze - Adam Golec.

Zajęcia odbędą się 15.05 w godzinach 18:00 - 22:00 i 16.05 w godzinach 10:00 - 14:00. Koszt warsztatów to 300 zł. Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać pod adresem rezerwacja@teatrkto.pl oraz pod nr. telefonu 602 778 566.

Więcej informacji o warsztatach znajdziecie na stronie teatrkto.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0