Warsztaty fotografii teatralnej z Adamem Golcem

0

Autor: Maciej Luśtyk

12 Maj 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Krakowski Teatr KTO zaprasza na warsztaty fotografii teatralnej, prowadzone przez trzykrotnego laureata konkursu Grand Press Photo - Adama Golca. Zajęcia odbędą się 15 i 16 maja 2015 roku.

Warsztaty organizowane przez krakowski Teatr KTO będą wspaniałą okazją do poznania tajników pracy fotografa teatralnego. Jak mówią organizatorzy, zajęcia pokażą ”jak patrzeć na spektakl jako fotograf, które kadry wybrać, jak je uchwycić, zapisać aktorską i artystyczną ekspresję tam, gdzie nie ma słów, tylko ruch, scena, plany i emocje w motoryce”.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Warsztaty będą łączyć zajęcia praktyczne z wykładami i zakończą się prezentacją zdjęć powstałych podczas nauki, eksponowaną w formie wystawy. Zajęcia poprowadzi trzykrotny laureat nagrody Grand Press Photo, fotograf z ogromnym doświadczeniem w pracy w teatrze - Adam Golec.

Zajęcia odbędą się 15.05 w godzinach 18:00 - 22:00 i 16.05 w godzinach 10:00 - 14:00. Koszt warsztatów to 300 zł. Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać pod adresem rezerwacja@teatrkto.pl oraz pod nr. telefonu 602 778 566.

Więcej informacji o warsztatach znajdziecie na stronie teatrkto.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak działa film - fotografia analogowa w pigułce
Jak działa film - fotografia analogowa w pigułce
Jeżeli chcecie szybko dowiedzieć się wszystkich najistotniejszych informacji na temat procesu powstawania zdjęć analogowych, od filmu po wydruki, nowy film z kanału...
0
0
Fotografia flat lay - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Fotografia flat lay - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Zdjęcia typu flat lay to ciekawy sposób na zaprezentowanie wszelkiej maści produktów. Jakub Kaźmierczyk podpowiada, jak zrobić je dobrze w domowym studiu, z niewielkim zestawem...
32
0
Mikrofon do filmowania - zobacz, jaki typ mikrofonu wybrać do wideo, które tworzysz
Mikrofon do filmowania - zobacz, jaki typ mikrofonu wybrać do wideo, które tworzysz
Mikrofon pojemnościowy, krawatowy, reporterski, kierunkowy, mikroport czy może zewnętrzny rejestrator? Odpowiedni dźwięk ma...
32
0