Warsztaty fotografii teatralnej z Adamem Golcem

0
Maciej Luśtyk
12 Maj 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Krakowski Teatr KTO zaprasza na warsztaty fotografii teatralnej, prowadzone przez trzykrotnego laureata konkursu Grand Press Photo - Adama Golca. Zajęcia odbędą się 15 i 16 maja 2015 roku.

Warsztaty organizowane przez krakowski Teatr KTO będą wspaniałą okazją do poznania tajników pracy fotografa teatralnego. Jak mówią organizatorzy, zajęcia pokażą ”jak patrzeć na spektakl jako fotograf, które kadry wybrać, jak je uchwycić, zapisać aktorską i artystyczną ekspresję tam, gdzie nie ma słów, tylko ruch, scena, plany i emocje w motoryce”.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Warsztaty będą łączyć zajęcia praktyczne z wykładami i zakończą się prezentacją zdjęć powstałych podczas nauki, eksponowaną w formie wystawy. Zajęcia poprowadzi trzykrotny laureat nagrody Grand Press Photo, fotograf z ogromnym doświadczeniem w pracy w teatrze - Adam Golec.

Zajęcia odbędą się 15.05 w godzinach 18:00 - 22:00 i 16.05 w godzinach 10:00 - 14:00. Koszt warsztatów to 300 zł. Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać pod adresem rezerwacja@teatrkto.pl oraz pod nr. telefonu 602 778 566.

Więcej informacji o warsztatach znajdziecie na stronie teatrkto.pl

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Skaner płaski, bębnowy, a może lustrzanka? Zobacz, jak najlepiej skanować negatywy
Skaner płaski, bębnowy, a może lustrzanka? Zobacz, jak najlepiej skanować negatywy
Dziś niemal każdy fan fotografii analogowej staje przed dylematem skanowania. Czy budżetowe rozwiązania mogą konkurować z tymi profesjonalnymi? A może lepiej postawić...
20
1
100 pomysłów na zdjęcia w 12 minut
100 pomysłów na zdjęcia w 12 minut
W nowym roku brakuje ci inspiracji? Oto solidna porcja pomysłów na najbliższych kilka miesięcy.
70
0
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
W razie naruszenia praw autorskich fotografa, przysługuje mu szereg uprawnień, które mają na celu pomóc w przywróceniu stanu zgodnego z prawem. O tym, z jakich...
85
2