Warsztaty z Tomaszem Wiechem w Mielcu

0
Marcin Grabowiecki
20 Czerwiec 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Stowarzyszenie Kulturalne JARTE zaprasza na dwudniowe warsztaty z Tomaszem Wiechem. Zajęcia odbędą się w Mielcu w dniach 29-30 czerwca 2013. Zapisy trwają do 25 czerwca.
fot. Tomasz Wiech


Stowarzyszenie Kulturalne JARTE zaprasza do udziału w warsztatach, które poprowadzi Tomasz Wiech. Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy fotografują i chcą poznać opinię wybitnego fotografa na temat swoich zdjęć. Dwudniowe zajęcia odbędą się w Mielcu w dniach 29-30 czerwca 2013.

Niewielka ilość uczestników pozwoli na indywidualny kontakt i konsultacje z prowadzącym. W programie warsztatów jest zarówno teoretyczny wykład o fotografii dokumentalnej, jak i realizacja własnego, krótkiego materiału fotograficznego.

Żeby wziąć udział w warsztatach należy:;
W zgłoszeniu podać swoje imię i nazwisko oraz załączyć 5-10 swoich zdjęć w formacie jpg (każde zdjęcie do 500 kB)]Trzy najbardziej interesujące portfolia wybrane przez prowadzącego będą premiowane nieodpłatnym uczestnictwem w warsztatach.

Koszt udziału w warsztatach to 50 zł (2 dni po 8 godzin).

Tomasz Wiech - Student Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie. W latach 2004 -2010 związany był z Gazetą Wyborczą. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2010) oraz Narodowego Centrum Kultury (Młoda Polska, 2011). Laureat nagrody w konkursie World Press Photo w 2009 r. Jego materiał o współczesnej Polsce znalazł się w finale konkursu Leica Oscar Barnack Award 2011 oraz Magnum Expression Award 2011. W 2012 wydał książkę fotograficzną "Polska. W poszukiwaniu diamentów". Jego zdjęcia pokazywane były w Polsce, na Litwie, w Czechach, Francji, Belgi, Portugalii.
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają studyjne portrety naszych czworonożnych przyjaciół? Zajrzyjcie za kulisy pracy Vincenta Lagrange’a, który opiera na nich swoja...
0
1
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Dzisiejszy świat jest tak przesycony zdjęciami, a uwaga oglądających tak rozproszona, że wypromowanie własnego stylu może wydawać się niemożliwe. Na szczęście takie...
0
0
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1