Warsztaty z Tomaszem Wiechem w Mielcu

0
Marcin Grabowiecki
20 Czerwiec 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Stowarzyszenie Kulturalne JARTE zaprasza na dwudniowe warsztaty z Tomaszem Wiechem. Zajęcia odbędą się w Mielcu w dniach 29-30 czerwca 2013. Zapisy trwają do 25 czerwca.
fot. Tomasz Wiech


Stowarzyszenie Kulturalne JARTE zaprasza do udziału w warsztatach, które poprowadzi Tomasz Wiech. Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy fotografują i chcą poznać opinię wybitnego fotografa na temat swoich zdjęć. Dwudniowe zajęcia odbędą się w Mielcu w dniach 29-30 czerwca 2013.

Niewielka ilość uczestników pozwoli na indywidualny kontakt i konsultacje z prowadzącym. W programie warsztatów jest zarówno teoretyczny wykład o fotografii dokumentalnej, jak i realizacja własnego, krótkiego materiału fotograficznego.

Żeby wziąć udział w warsztatach należy:;
W zgłoszeniu podać swoje imię i nazwisko oraz załączyć 5-10 swoich zdjęć w formacie jpg (każde zdjęcie do 500 kB)]Trzy najbardziej interesujące portfolia wybrane przez prowadzącego będą premiowane nieodpłatnym uczestnictwem w warsztatach.

Koszt udziału w warsztatach to 50 zł (2 dni po 8 godzin).

Tomasz Wiech - Student Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie. W latach 2004 -2010 związany był z Gazetą Wyborczą. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2010) oraz Narodowego Centrum Kultury (Młoda Polska, 2011). Laureat nagrody w konkursie World Press Photo w 2009 r. Jego materiał o współczesnej Polsce znalazł się w finale konkursu Leica Oscar Barnack Award 2011 oraz Magnum Expression Award 2011. W 2012 wydał książkę fotograficzną "Polska. W poszukiwaniu diamentów". Jego zdjęcia pokazywane były w Polsce, na Litwie, w Czechach, Francji, Belgi, Portugalii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
61
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
63
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0