Kurs fotografii w Gliwicach

Autor: Marta Majewska

20 Październik 2003
Artykuł na: 2-3 minuty
Gliwicka Grupa Fotograficzna przygotowuje intensywny kurs fotograficzny "Spotkania z fotografią w Gliwicach". Organizatorzy przewidują ponad 40 godzin wykładów, dyskusji, zajęć praktycznych oraz pokazów. Początek już w poniedziałek, 27 października.

Gliwicka Grupa Fotograficzna przygotowuje intensywny kurs fotograficzny Spotkania z fotografią w Gliwicach. Organizatorzy przewidują ponad 40 godzin zajęć: wykładów, dyskusji oraz pokazów, podczas których będzie można poszerzyć swoje fotograficzne doświadczenia. Przygotowane tematy to między innymi:

  • fotografia portretowa,
  • fotografia pejzażu,
  • martwa natura,
  • reportaż,
  • fotografia dokumentalna i społeczna
  • eksperymenty w fotografii nie tradycyjnej - fotografia otworkowa i podstawy fotografii cyfrowej.

Ponadto w planach znalazły się spotkania z ciekawymi fotografami i zajęcia demonstracyjne w studiu.

Kurs rozpoczyna się w poniedziałek, 27 października. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu w poniedziałki i wtorki po godzinie 18.00 i będą trwały od dwóch i pół do trzech godzin. Planowanych jest od 14 do 16 spotkań. Organizatorzy zapowiadają kolejne spotkania , plenery i warsztaty tematyczne podczas których będzie możliwość kontynuacji zajęć.

Koszt kursu dla indywidualnego uczestnika to 420 zł. Zajęcia będą prowadzone w jednej z gliwickich szkół oraz w studio fotograficznym.

Wszystkich dodatkowych informacji udziela Andrzej Marczuk, który także prowadzi zapisy (tel. 0 607 039 615, e-mail: artedo@a4.pl Ilość miejsc jest ograniczona.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Rozwiń fotograficzne skrzydła! Oto, jak fotografować ptaki
Rozwiń fotograficzne skrzydła! Oto, jak fotografować ptaki
Czy wiesz, co składa się na dobre zdjęcia ptaków? Niezależnie od tego, czy jesteś już zapalonym obserwatorem naszych pierzastych przyjaciół, czy też chcesz tylko spróbować czegoś nowego,...
14
PASM, czyli jak w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu
PASM, czyli jak w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu
Dowiedz się, jak i kiedy używać różnych trybów pracy swojego aparatu, aby przejąć kontrolę nad ekspozycją i robić jeszcze lepsze zdjęcia.
12
Odkryj magię zdjęć makro. Sprawdź czym i jak fotografować z bliska
Odkryj magię zdjęć makro. Sprawdź czym i jak fotografować z bliska
Fotografuj z bliska i skup się na niesamowitych szczegółach niewidocznych gołym okiem. Twoim przewodnikiem będzie fotograf Dan Mold
5