Gra miejska Foto Agenci, czyli sposób na wakacyjną nudę

Już w sobotę, 14 lipca portal ZwalczNudę.pl organizuje w Warszawie kolejną tematyczną grę miejską. Tym razem uczestnicy będą mogli poczuć się niczym agenci rozwiązujący detektywistyczne zagadki. Seria gier "Foto Agenci: Kryptonim Olympus" organizowana jest wspólnie z firmą Olympus oraz Akademią Fotografii.

Uczestnicy gry miejskiej "Foto Agenci" zostaną podzieleni na drużyny, które będą miały do wykonania ciekawe zadania. Organizatorzy zadbali, aby sobotnie zmagania były emocjonujące. Dlatego zespoły będą konkurować w zawodach sportowych oraz w rozwiązywaniu zagadek logicznych, a na dodatek przedstawiciel każdej drużyny będzie rejestrował sportową rywalizację za pomocą aparatu fotograficznego marki Olympus.

Poprawne wykonywanie kolejnych zadań nie jest jedynym wyzwaniem jakie zostanie postawione przed uczestnikami. Równoległym celem jest stworzenie jak najlepszej fotorelacji z gry. Z tego powodu na każdym etapie zabawy, pomocą będą służyć przedstawiciele Olympus oraz Akademii Fotografii, którzy zdradzą uczestnikom tajniki profesjonalnego robienia zdjęć.

Pierwsza edycja serii fotograficznych gier miejskich, odbędzie się w drugą sobotę lipca na warszawskiej Pradze. "Foto Agenci: Kryptonim Olympus" rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do 20:00 - mówi Krystyna Radkowska z portalu www.zwalcznude.pl. Na koniec zabawy, każda drużyna przekaże swoją fotorelacje z wydarzenia. Następnie po ukończeniu kolejnych planowanych gier miejskich w całej Polsce, zostanie wyłoniony zwycięski fotoreportaż. Dodatkowo, wszystkie fotorelacje, które przejdą przez eliminację lokalną, zostaną opublikowane w Internecie - dodaje Radkowska.

Portal ZwalczNudę.pl zadbał, żeby sceneria gry była unikatowa. Łączyć będzie w sobie zarówno niesamowite otoczenie zabytkowej architektury XIX wieku, jak i atmosferę tajemnicy, zagadki, rywalizacji oraz kreatywności.

Drużyny można rejestrować pod adresem e-mail: gra@zwalcznude.pl.

Do wygrania będą aparaty firmy Olympus.

Kolejna gra z tej serii odbędzie się 21 lipca w Gdańsku, a następne we wrześniu w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Łodzi.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie zwalcznude.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Konsumpcja, jako narzędzie kontroli społecznej na zdjęciach Clemensa Aschera
17 Sty 2019
"Modernist Lunchbreak” jest realizacją mojego większego pragnienia stworzenia równoległego świata. Podobnego do naszego, ale bardziej stylizowanego; świata, w którym uwypuklam pewne zjawiska - mówi nam o swoim projekcie austriacki fotograf.
0
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
2
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!