Gra miejska Foto Agenci, czyli sposób na wakacyjną nudę

Już w sobotę, 14 lipca portal ZwalczNudę.pl organizuje w Warszawie kolejną tematyczną grę miejską. Tym razem uczestnicy będą mogli poczuć się niczym agenci rozwiązujący detektywistyczne zagadki. Seria gier "Foto Agenci: Kryptonim Olympus" organizowana jest wspólnie z firmą Olympus oraz Akademią Fotografii.

Uczestnicy gry miejskiej "Foto Agenci" zostaną podzieleni na drużyny, które będą miały do wykonania ciekawe zadania. Organizatorzy zadbali, aby sobotnie zmagania były emocjonujące. Dlatego zespoły będą konkurować w zawodach sportowych oraz w rozwiązywaniu zagadek logicznych, a na dodatek przedstawiciel każdej drużyny będzie rejestrował sportową rywalizację za pomocą aparatu fotograficznego marki Olympus.

Poprawne wykonywanie kolejnych zadań nie jest jedynym wyzwaniem jakie zostanie postawione przed uczestnikami. Równoległym celem jest stworzenie jak najlepszej fotorelacji z gry. Z tego powodu na każdym etapie zabawy, pomocą będą służyć przedstawiciele Olympus oraz Akademii Fotografii, którzy zdradzą uczestnikom tajniki profesjonalnego robienia zdjęć.

Pierwsza edycja serii fotograficznych gier miejskich, odbędzie się w drugą sobotę lipca na warszawskiej Pradze. "Foto Agenci: Kryptonim Olympus" rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do 20:00 - mówi Krystyna Radkowska z portalu www.zwalcznude.pl. Na koniec zabawy, każda drużyna przekaże swoją fotorelacje z wydarzenia. Następnie po ukończeniu kolejnych planowanych gier miejskich w całej Polsce, zostanie wyłoniony zwycięski fotoreportaż. Dodatkowo, wszystkie fotorelacje, które przejdą przez eliminację lokalną, zostaną opublikowane w Internecie - dodaje Radkowska.

Portal ZwalczNudę.pl zadbał, żeby sceneria gry była unikatowa. Łączyć będzie w sobie zarówno niesamowite otoczenie zabytkowej architektury XIX wieku, jak i atmosferę tajemnicy, zagadki, rywalizacji oraz kreatywności.

Drużyny można rejestrować pod adresem e-mail: gra@zwalcznude.pl.

Do wygrania będą aparaty firmy Olympus.

Kolejna gra z tej serii odbędzie się 21 lipca w Gdańsku, a następne we wrześniu w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Łodzi.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie zwalcznude.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Inspiracja na dziś: Drew Doggett - „In the Realm of Legends"
19 Paź 2018
Mimo, że otaczają je laguny lodowcowe i nieziemskie kolory, te zwierzęta zdają się nie zwracać uwagi na przytłaczające je piękno. Są nieodrębną częścią rozległego islandzkiego krajobrazu, dla przyjezdnych kojarząc się raczej z surrealnymi wytworami ich wyobraźni. Drew Doggett, amerykański fotograf i filmowiec, uchwycił te piękne konie w serii “In the Realm of Legends”.
0
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
18 Paź 2018
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - zobacz piękno współczesnego portretu
18 Paź 2018
Alice Mann została laureatką tegorocznej prestiżowej nagrody Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Po raz pierwszy w historii konkursu jurorzy nagrodzili nie pojedynczy portret, a serię czterech zdjęć przedstawiających młode mażoretki z Południowej Afryki.
0
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
17 Paź 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
0