Gra miejska Foto Agenci, czyli sposób na wakacyjną nudę

Już w sobotę, 14 lipca portal ZwalczNudę.pl organizuje w Warszawie kolejną tematyczną grę miejską. Tym razem uczestnicy będą mogli poczuć się niczym agenci rozwiązujący detektywistyczne zagadki. Seria gier "Foto Agenci: Kryptonim Olympus" organizowana jest wspólnie z firmą Olympus oraz Akademią Fotografii.

Uczestnicy gry miejskiej "Foto Agenci" zostaną podzieleni na drużyny, które będą miały do wykonania ciekawe zadania. Organizatorzy zadbali, aby sobotnie zmagania były emocjonujące. Dlatego zespoły będą konkurować w zawodach sportowych oraz w rozwiązywaniu zagadek logicznych, a na dodatek przedstawiciel każdej drużyny będzie rejestrował sportową rywalizację za pomocą aparatu fotograficznego marki Olympus.

Poprawne wykonywanie kolejnych zadań nie jest jedynym wyzwaniem jakie zostanie postawione przed uczestnikami. Równoległym celem jest stworzenie jak najlepszej fotorelacji z gry. Z tego powodu na każdym etapie zabawy, pomocą będą służyć przedstawiciele Olympus oraz Akademii Fotografii, którzy zdradzą uczestnikom tajniki profesjonalnego robienia zdjęć.

Pierwsza edycja serii fotograficznych gier miejskich, odbędzie się w drugą sobotę lipca na warszawskiej Pradze. "Foto Agenci: Kryptonim Olympus" rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do 20:00 - mówi Krystyna Radkowska z portalu www.zwalcznude.pl. Na koniec zabawy, każda drużyna przekaże swoją fotorelacje z wydarzenia. Następnie po ukończeniu kolejnych planowanych gier miejskich w całej Polsce, zostanie wyłoniony zwycięski fotoreportaż. Dodatkowo, wszystkie fotorelacje, które przejdą przez eliminację lokalną, zostaną opublikowane w Internecie - dodaje Radkowska.

Portal ZwalczNudę.pl zadbał, żeby sceneria gry była unikatowa. Łączyć będzie w sobie zarówno niesamowite otoczenie zabytkowej architektury XIX wieku, jak i atmosferę tajemnicy, zagadki, rywalizacji oraz kreatywności.

Drużyny można rejestrować pod adresem e-mail: gra@zwalcznude.pl.

Do wygrania będą aparaty firmy Olympus.

Kolejna gra z tej serii odbędzie się 21 lipca w Gdańsku, a następne we wrześniu w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Łodzi.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie zwalcznude.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
0
StreetFoto San Francisco 2019 - galeria laureatów to fotografia uliczna w najczystszej postaci
24 Cze 2019
Za nami czwarta edycja StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards - niezwykle prestiżowego konkursu skupionego wokół fotografii ulicznej. W gronie finalistów znaleźli się Polacy.
1
Dale Sharpe, słynny łowca burz, fotograf krajobrazu i ambasador Nikona nie żyje
24 Cze 2019
W wieku zaledwie 36 lat zginął w tragicznym wypadku Dale Sharpe. Australijski fotograf krajobrazu i ambasador Nikona znany był głównie ze swoich majestatycznych zdjęć burz.
0
„Wciskając spust migawki, musisz wiedzieć czego szukasz” - rozmowa z Tomaszem Lazarem
19 Cze 2019
O najnowszych projektach, przejściu z ulicy do studia, pracy z aparatem średnioformatowym i tym co robić, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w fotografii ulicznej rozmawiamy z Tomaszem Lazarem.
0