Gra miejska Foto Agenci, czyli sposób na wakacyjną nudę

Już w sobotę, 14 lipca portal ZwalczNudę.pl organizuje w Warszawie kolejną tematyczną grę miejską. Tym razem uczestnicy będą mogli poczuć się niczym agenci rozwiązujący detektywistyczne zagadki. Seria gier "Foto Agenci: Kryptonim Olympus" organizowana jest wspólnie z firmą Olympus oraz Akademią Fotografii.

Uczestnicy gry miejskiej "Foto Agenci" zostaną podzieleni na drużyny, które będą miały do wykonania ciekawe zadania. Organizatorzy zadbali, aby sobotnie zmagania były emocjonujące. Dlatego zespoły będą konkurować w zawodach sportowych oraz w rozwiązywaniu zagadek logicznych, a na dodatek przedstawiciel każdej drużyny będzie rejestrował sportową rywalizację za pomocą aparatu fotograficznego marki Olympus.

Poprawne wykonywanie kolejnych zadań nie jest jedynym wyzwaniem jakie zostanie postawione przed uczestnikami. Równoległym celem jest stworzenie jak najlepszej fotorelacji z gry. Z tego powodu na każdym etapie zabawy, pomocą będą służyć przedstawiciele Olympus oraz Akademii Fotografii, którzy zdradzą uczestnikom tajniki profesjonalnego robienia zdjęć.

Pierwsza edycja serii fotograficznych gier miejskich, odbędzie się w drugą sobotę lipca na warszawskiej Pradze. "Foto Agenci: Kryptonim Olympus" rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do 20:00 - mówi Krystyna Radkowska z portalu www.zwalcznude.pl. Na koniec zabawy, każda drużyna przekaże swoją fotorelacje z wydarzenia. Następnie po ukończeniu kolejnych planowanych gier miejskich w całej Polsce, zostanie wyłoniony zwycięski fotoreportaż. Dodatkowo, wszystkie fotorelacje, które przejdą przez eliminację lokalną, zostaną opublikowane w Internecie - dodaje Radkowska.

Portal ZwalczNudę.pl zadbał, żeby sceneria gry była unikatowa. Łączyć będzie w sobie zarówno niesamowite otoczenie zabytkowej architektury XIX wieku, jak i atmosferę tajemnicy, zagadki, rywalizacji oraz kreatywności.

Drużyny można rejestrować pod adresem e-mail: gra@zwalcznude.pl.

Do wygrania będą aparaty firmy Olympus.

Kolejna gra z tej serii odbędzie się 21 lipca w Gdańsku, a następne we wrześniu w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Łodzi.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie zwalcznude.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0
Marcin Walko jako jedyny Polak dokumentował upamiętnienie ofiar masakry w Srebrenicy. Zobaczcie zdjęcia z projektu “Parcela M11”
3 Sie 2018
W lipcu 1995 roku serbskie oddziały paramilitarne w okolicach Srebrenicy wymordowały kilka tysięcy Muzułmanów. Co roku drogą, którą wówczas próbowały ratować się ofiary odbywa się symboliczna pielgrzymka. W tym roku, jako jedyny Polak miał okazję dokumentować ją Marcin Walko.
1