Warsztaty studyjnej fotografii portretowej we Wrocławiu

W dniach 4-5 września we Wrocławiu odbędą się Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu. Skierowane są one do tych, którzy chcą poznać sekrety pracy w studio.
Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu skierowane są do wszystkich tych, którzy chcą przeskoczyć na kolejny poziom wtajemniczenia i poznać od podstaw niezwykłe sekrety jednej z najstarszych dyscyplin fotografii. Na warsztatach poznasz od początku kompletny plan pracy doświadczonego portrecisty, od opracowania planu sesji, poprzez praktyczną współpracę z modelką oraz wizażystką - podstawy makijażu i stylizacji, rodzaje oświetlenia studyjnego i ustawienie aparatu do zaawansowanej obróbki zdjęć i wywoływania Raw-a w programach Photoshop i Lightroom. Warsztaty odbędą się w języku polskim, a poprowadzi je Gregor Laubsch. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy i więcej informacji na stronie: pokochajfotografie.pl.

Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu - edycja II
Termin: 4-5.09.2010
Wrocław
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Inspiracja na dziś: Drew Doggett - „In the Realm of Legends"
19 Paź 2018
Mimo, że otaczają je laguny lodowcowe i nieziemskie kolory, te zwierzęta zdają się nie zwracać uwagi na przytłaczające je piękno. Są nieodrębną częścią rozległego islandzkiego krajobrazu, dla przyjezdnych kojarząc się raczej z surrealnymi wytworami ich wyobraźni. Drew Doggett, amerykański fotograf i filmowiec, uchwycił te piękne konie w serii “In the Realm of Legends”.
0
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
18 Paź 2018
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - zobacz piękno współczesnego portretu
18 Paź 2018
Alice Mann została laureatką tegorocznej prestiżowej nagrody Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Po raz pierwszy w historii konkursu jurorzy nagrodzili nie pojedynczy portret, a serię czterech zdjęć przedstawiających młode mażoretki z Południowej Afryki.
0
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
17 Paź 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
0