Warsztaty studyjnej fotografii portretowej we Wrocławiu

W dniach 4-5 września we Wrocławiu odbędą się Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu. Skierowane są one do tych, którzy chcą poznać sekrety pracy w studio.
Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu skierowane są do wszystkich tych, którzy chcą przeskoczyć na kolejny poziom wtajemniczenia i poznać od podstaw niezwykłe sekrety jednej z najstarszych dyscyplin fotografii. Na warsztatach poznasz od początku kompletny plan pracy doświadczonego portrecisty, od opracowania planu sesji, poprzez praktyczną współpracę z modelką oraz wizażystką - podstawy makijażu i stylizacji, rodzaje oświetlenia studyjnego i ustawienie aparatu do zaawansowanej obróbki zdjęć i wywoływania Raw-a w programach Photoshop i Lightroom. Warsztaty odbędą się w języku polskim, a poprowadzi je Gregor Laubsch. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy i więcej informacji na stronie: pokochajfotografie.pl.

Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu - edycja II
Termin: 4-5.09.2010
Wrocław
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród zwycięzców FEP European Professional Photographer of the Year 2019. Zobacz najlepsze prace
19 Mar 2019
Organizacja FEP od 1999 roku zrzesza i wspiera zawodowych fotografów pracujących na terenie Europy. Od dekady organizuje także konkurs fotograficzny. Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęli także fotografowie z Polski.
0
“Nie chcę produkować obrazów, które dostaną dużo lajków na Instagramie” - Rozmowa z Rafałem Milachem
15 Mar 2019
O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
3
Czym żyje współczesna fotografia artystyczna? Zobaczcie prace finalistów Grand Prix Fotofestiwal 2019
8 Mar 2019
Organizowany już od 10 lat główny konkurs Fotofestiwalu to okazja dla fotografów z całego na zaprezentowanie osobistych, unikalnych projektów. Nic dziwnego, że z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Zobaczcie projekty tegorocznych finalistów.
0
Poczuj moc głębin na zdjęciach laureatów Underwater Photographer of the Year 2019
7 Mar 2019
Tajemniczość i piękno, ale również moc, siła i żywioł - tak w kilku słowach można opisać zwycięskie fotografie nagrodzone w tegorocznej odsłonie Underwater Photographer of the Year.
0