Warsztaty studyjnej fotografii portretowej we Wrocławiu

W dniach 4-5 września we Wrocławiu odbędą się Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu. Skierowane są one do tych, którzy chcą poznać sekrety pracy w studio.
Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu skierowane są do wszystkich tych, którzy chcą przeskoczyć na kolejny poziom wtajemniczenia i poznać od podstaw niezwykłe sekrety jednej z najstarszych dyscyplin fotografii. Na warsztatach poznasz od początku kompletny plan pracy doświadczonego portrecisty, od opracowania planu sesji, poprzez praktyczną współpracę z modelką oraz wizażystką - podstawy makijażu i stylizacji, rodzaje oświetlenia studyjnego i ustawienie aparatu do zaawansowanej obróbki zdjęć i wywoływania Raw-a w programach Photoshop i Lightroom. Warsztaty odbędą się w języku polskim, a poprowadzi je Gregor Laubsch. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy i więcej informacji na stronie: pokochajfotografie.pl.

Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu - edycja II
Termin: 4-5.09.2010
Wrocław
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Stanley Kubrick był także świetnym fotografem. Zobaczcie mniej znane oblicze kultowego reżysera
20 Sie 2018
“Mechaniczna Pomarańcza”, “2001: Odyseja kosmiczna”, “Oczy szeroko zamknięte” czy “Full Metal Jacket” to filmowe klasyki, znane niemal wszystkim. Znacznie mniej osób wie, że Stanley Kubrick swoją karierę zaczynał jako fotograf.
0
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0