Warsztaty studyjnej fotografii portretowej we Wrocławiu

W dniach 4-5 września we Wrocławiu odbędą się Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu. Skierowane są one do tych, którzy chcą poznać sekrety pracy w studio.
Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu skierowane są do wszystkich tych, którzy chcą przeskoczyć na kolejny poziom wtajemniczenia i poznać od podstaw niezwykłe sekrety jednej z najstarszych dyscyplin fotografii. Na warsztatach poznasz od początku kompletny plan pracy doświadczonego portrecisty, od opracowania planu sesji, poprzez praktyczną współpracę z modelką oraz wizażystką - podstawy makijażu i stylizacji, rodzaje oświetlenia studyjnego i ustawienie aparatu do zaawansowanej obróbki zdjęć i wywoływania Raw-a w programach Photoshop i Lightroom. Warsztaty odbędą się w języku polskim, a poprowadzi je Gregor Laubsch. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy i więcej informacji na stronie: pokochajfotografie.pl.

Warsztaty studyjnej fotografii portretowej z elementami aktu - edycja II
Termin: 4-5.09.2010
Wrocław
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Jeśli podróż, to tylko z aparatem. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z konkursu Travel Photographer of the Year 2018
13 Gru 2018
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2019 to zarówno ujmujące zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0