Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja"

Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja" odbędą się w dniach 24 września - 2 października 2010 w Złodziejewie na Kujawach. To kameralne warsztaty, w trakcie których będzie okazja do pracy z twórcami o odmiennych stylach.
fot. Bartosz Sobanek
"Wiele dróg - jedna pasja" to kameralne warsztaty, na których na 7 uczestników przypada 7 modelek oraz 7 twórców. Organizatorzy zachęcają do odpoczynku w pięknym miejscu i poznawania tajników pracy skrajnie różnych twórców. Warsztaty poprowadzą: Marcelina Oczkowska "Złodziejka", Andrzej "Fetish" Frankowski, Bartosz Sobanek "Trb", Marek Kryśkiewicz "Arcadius Mauritz", Jacek Batkowski, Miłosz Wozaczyński "Wujek Długobroda", Karol Kalinowski "Karolgrafik".

Spośród setek modelek organizatorzy wyselekcjonowali te, ich zdaniem najpiękniejsze, najzdolniejsze, najciekawsze, z którymi praca daje wartościowe owoce. Wybierając je kierowali się także tym, by jak najbardziej różniły się między sobą zarówno typem urody, jak i stylem pozowania.

Warsztaty odbędą się w Dworku Zalesie. To mający swoją historię, urokliwy zakątek wciśnięty między lasy i pola Kujaw. Stary folwark, przytulony do niego pałac oraz ogromny park to kopalnia plenerów i jedynych w swoim rodzaju miejsc: www.palac-jasminum.pl.

Warsztaty w Złodziejewie to 8 dni intensywnych wykładów, ale przede wszystkim zajęć praktycznych - indywidualnej pracy z modelką pod okiem fotografów prowadzących.

Kontakt: Warsztaty w Złodziejewie, Zalesie, ul. Szubińska 189-200, Szubin, tel. tel. 503-036-230

Więcej na temat warsztatów oraz program na stronie: www.warsztatywzlodziejewie.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Stanley Kubrick był także świetnym fotografem. Zobaczcie mniej znane oblicze kultowego reżysera
20 Sie 2018
“Mechaniczna Pomarańcza”, “2001: Odyseja kosmiczna”, “Oczy szeroko zamknięte” czy “Full Metal Jacket” to filmowe klasyki, znane niemal wszystkim. Znacznie mniej osób wie, że Stanley Kubrick swoją karierę zaczynał jako fotograf.
0
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0