Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja"

Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja" odbędą się w dniach 24 września - 2 października 2010 w Złodziejewie na Kujawach. To kameralne warsztaty, w trakcie których będzie okazja do pracy z twórcami o odmiennych stylach.
fot. Bartosz Sobanek
"Wiele dróg - jedna pasja" to kameralne warsztaty, na których na 7 uczestników przypada 7 modelek oraz 7 twórców. Organizatorzy zachęcają do odpoczynku w pięknym miejscu i poznawania tajników pracy skrajnie różnych twórców. Warsztaty poprowadzą: Marcelina Oczkowska "Złodziejka", Andrzej "Fetish" Frankowski, Bartosz Sobanek "Trb", Marek Kryśkiewicz "Arcadius Mauritz", Jacek Batkowski, Miłosz Wozaczyński "Wujek Długobroda", Karol Kalinowski "Karolgrafik".

Spośród setek modelek organizatorzy wyselekcjonowali te, ich zdaniem najpiękniejsze, najzdolniejsze, najciekawsze, z którymi praca daje wartościowe owoce. Wybierając je kierowali się także tym, by jak najbardziej różniły się między sobą zarówno typem urody, jak i stylem pozowania.

Warsztaty odbędą się w Dworku Zalesie. To mający swoją historię, urokliwy zakątek wciśnięty między lasy i pola Kujaw. Stary folwark, przytulony do niego pałac oraz ogromny park to kopalnia plenerów i jedynych w swoim rodzaju miejsc: www.palac-jasminum.pl.

Warsztaty w Złodziejewie to 8 dni intensywnych wykładów, ale przede wszystkim zajęć praktycznych - indywidualnej pracy z modelką pod okiem fotografów prowadzących.

Kontakt: Warsztaty w Złodziejewie, Zalesie, ul. Szubińska 189-200, Szubin, tel. tel. 503-036-230

Więcej na temat warsztatów oraz program na stronie: www.warsztatywzlodziejewie.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
5