Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja"

Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja" odbędą się w dniach 24 września - 2 października 2010 w Złodziejewie na Kujawach. To kameralne warsztaty, w trakcie których będzie okazja do pracy z twórcami o odmiennych stylach.
fot. Bartosz Sobanek
"Wiele dróg - jedna pasja" to kameralne warsztaty, na których na 7 uczestników przypada 7 modelek oraz 7 twórców. Organizatorzy zachęcają do odpoczynku w pięknym miejscu i poznawania tajników pracy skrajnie różnych twórców. Warsztaty poprowadzą: Marcelina Oczkowska "Złodziejka", Andrzej "Fetish" Frankowski, Bartosz Sobanek "Trb", Marek Kryśkiewicz "Arcadius Mauritz", Jacek Batkowski, Miłosz Wozaczyński "Wujek Długobroda", Karol Kalinowski "Karolgrafik".

Spośród setek modelek organizatorzy wyselekcjonowali te, ich zdaniem najpiękniejsze, najzdolniejsze, najciekawsze, z którymi praca daje wartościowe owoce. Wybierając je kierowali się także tym, by jak najbardziej różniły się między sobą zarówno typem urody, jak i stylem pozowania.

Warsztaty odbędą się w Dworku Zalesie. To mający swoją historię, urokliwy zakątek wciśnięty między lasy i pola Kujaw. Stary folwark, przytulony do niego pałac oraz ogromny park to kopalnia plenerów i jedynych w swoim rodzaju miejsc: www.palac-jasminum.pl.

Warsztaty w Złodziejewie to 8 dni intensywnych wykładów, ale przede wszystkim zajęć praktycznych - indywidualnej pracy z modelką pod okiem fotografów prowadzących.

Kontakt: Warsztaty w Złodziejewie, Zalesie, ul. Szubińska 189-200, Szubin, tel. tel. 503-036-230

Więcej na temat warsztatów oraz program na stronie: www.warsztatywzlodziejewie.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
1
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
Nadchodzi film o kultowym fotografie Robercie Mapplethorpie. Zobaczcie zwiastun
9 Sty 2019
Jeden z najbardziej znanych i kontrowersyjnych fotografów XX wieku doczekał się fabularnego filmu biograficznego. Premiera już wiosną.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!