Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja"

Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja" odbędą się w dniach 24 września - 2 października 2010 w Złodziejewie na Kujawach. To kameralne warsztaty, w trakcie których będzie okazja do pracy z twórcami o odmiennych stylach.
fot. Bartosz Sobanek
"Wiele dróg - jedna pasja" to kameralne warsztaty, na których na 7 uczestników przypada 7 modelek oraz 7 twórców. Organizatorzy zachęcają do odpoczynku w pięknym miejscu i poznawania tajników pracy skrajnie różnych twórców. Warsztaty poprowadzą: Marcelina Oczkowska "Złodziejka", Andrzej "Fetish" Frankowski, Bartosz Sobanek "Trb", Marek Kryśkiewicz "Arcadius Mauritz", Jacek Batkowski, Miłosz Wozaczyński "Wujek Długobroda", Karol Kalinowski "Karolgrafik".

Spośród setek modelek organizatorzy wyselekcjonowali te, ich zdaniem najpiękniejsze, najzdolniejsze, najciekawsze, z którymi praca daje wartościowe owoce. Wybierając je kierowali się także tym, by jak najbardziej różniły się między sobą zarówno typem urody, jak i stylem pozowania.

Warsztaty odbędą się w Dworku Zalesie. To mający swoją historię, urokliwy zakątek wciśnięty między lasy i pola Kujaw. Stary folwark, przytulony do niego pałac oraz ogromny park to kopalnia plenerów i jedynych w swoim rodzaju miejsc: www.palac-jasminum.pl.

Warsztaty w Złodziejewie to 8 dni intensywnych wykładów, ale przede wszystkim zajęć praktycznych - indywidualnej pracy z modelką pod okiem fotografów prowadzących.

Kontakt: Warsztaty w Złodziejewie, Zalesie, ul. Szubińska 189-200, Szubin, tel. tel. 503-036-230

Więcej na temat warsztatów oraz program na stronie: www.warsztatywzlodziejewie.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Inspiracja na dziś: Drew Doggett - „In the Realm of Legends"
19 Paź 2018
Mimo, że otaczają je laguny lodowcowe i nieziemskie kolory, te zwierzęta zdają się nie zwracać uwagi na przytłaczające je piękno. Są nieodrębną częścią rozległego islandzkiego krajobrazu, dla przyjezdnych kojarząc się raczej z surrealnymi wytworami ich wyobraźni. Drew Doggett, amerykański fotograf i filmowiec, uchwycił te piękne konie w serii “In the Realm of Legends”.
0
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
18 Paź 2018
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - zobacz piękno współczesnego portretu
18 Paź 2018
Alice Mann została laureatką tegorocznej prestiżowej nagrody Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Po raz pierwszy w historii konkursu jurorzy nagrodzili nie pojedynczy portret, a serię czterech zdjęć przedstawiających młode mażoretki z Południowej Afryki.
0
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
17 Paź 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
0