Canon EOS 80D - zdjęcia przykładowe

Najnowsza lustrzanka APS-C ze stajni Canona to przede wszystkim nowy procesor, 24,2-megapikselowa matryca i czujnik pomiaru RGB+IR o rozdzielczości 7560 pikseli. Zobaczcie, jak ten zestaw sprawdza się w praktyce.

0
Maciej Luśtyk
30 Marzec 2016
Artykuł na: minutę

Zaprezentowany miesiąc temu aparat Canon 80D wprowadza nową 24,2-milionową matrycę APS-C, wspomaganą procesorem DIGIC 6, która pozwoli nam na fotografowanie w zakresie czułości ISO 100-25600. Z innych nowości warto wymienić też usprawniony czujnik pomiaru RGB+IR o rozdzielczości 7560 punktów, który bardziej precyzyjnie dobiera ustawienia ekspozycji i balansu bieli. Poniżej możecie zobaczyć jak nowe podzespoły sprawdzają się w praktyce.

Więcej informacji o aparacie znajdziecie w opublikowanych przez nas pierwszych wrażeniach, a już niebawem będziecie mogli przeczytać pełny test.

Zdjęcia wykonaliśmy używając standardowych ustawień aparatu.

ZDJĘCIA PRZYKŁADOWE DO POBRANIA:

 

ISO (ODSZUMIANIE STANDARD): 

ISO (ODSZUMIANIE WYŁĄCZONE):

 

Dodaj ocenę i odbierz darmowy numer DCP
Digital Camera Polska

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Sony A6400 - test aparatu
Sony A6400 - test aparatu
Następca modelu A6300 ma być doskonałym aparatem dla wymagającego amatora i pierwszym wyborem vlogera. Ciągle jednak pod pewnymi względami ustępuje obecnemu od dwóch...
6
0
Canon EOS M6 Mark II - zdjęcia przykładowe
Canon EOS M6 Mark II - zdjęcia przykładowe
Najnowszy Canon EOS M6 Mark II, to obok modelu 90D jedyny na rynku aparat z matrycą APS-C o rozdzielczości 32 Mp. Zobaczcie, jak radzi sobie w praktyce.
8
0
Canon EOS 90D - zdjęcia przykładowe
Canon EOS 90D - zdjęcia przykładowe
Najnowsza lustrzanka Canona, jako pierwsza w segmencie APS-C oferuje matrycę o rozdzielczości 32 Mp. Jak nowy sensor radzi sobie w praktyce? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
11
0