Canon EOS 80D - zdjęcia przykładowe

Najnowsza lustrzanka APS-C ze stajni Canona to przede wszystkim nowy procesor, 24,2-megapikselowa matryca i czujnik pomiaru RGB+IR o rozdzielczości 7560 pikseli. Zobaczcie, jak ten zestaw sprawdza się w praktyce.

Autor: Maciej Luśtyk

30 Marzec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Zaprezentowany miesiąc temu aparat Canon 80D wprowadza nową 24,2-milionową matrycę APS-C, wspomaganą procesorem DIGIC 6, która pozwoli nam na fotografowanie w zakresie czułości ISO 100-25600. Z innych nowości warto wymienić też usprawniony czujnik pomiaru RGB+IR o rozdzielczości 7560 punktów, który bardziej precyzyjnie dobiera ustawienia ekspozycji i balansu bieli. Poniżej możecie zobaczyć jak nowe podzespoły sprawdzają się w praktyce.

Więcej informacji o aparacie znajdziecie w opublikowanych przez nas pierwszych wrażeniach, a już niebawem będziecie mogli przeczytać pełny test.

Zdjęcia wykonaliśmy używając standardowych ustawień aparatu.

ZDJĘCIA PRZYKŁADOWE DO POBRANIA:

 

ISO (ODSZUMIANIE STANDARD): 

ISO (ODSZUMIANIE WYŁĄCZONE):

 

Dodaj ocenę i odbierz darmowy e-book
Digital Camera Polska
Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Panasonic Lumix S9 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe (RAW)
Panasonic Lumix S9 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe (RAW)
Lumix S9 to najtańsza z kompaktowych pełnych klatek skierowanych do vlogerów i hobbystów. Czy jednak aparat nie przypłaca tego funkcjonalnością? Oto jak nowy pełnoklatkowy korpus...
19
Leica SL3 - test praktyczny i zdjęcia przykładowe [RAW]
Leica SL3 - test praktyczny i zdjęcia przykładowe [RAW]
Ta sama niemiecka precyzja, ale teraz z 60 Mp na pokładzie, szybszym autofokusem i odchylanym wyświetlaczem. Sprawdziliśmy, jak Leica SL3 spisuje się w praktyce.
25
Canon EOS R8 - test aparatu
Canon EOS R8 - test aparatu
Najnowsza kompaktowa pełna klatka Canona przełamuje schemat tego, co może oferować aparat dla amatorów. Specyfikacja zapożyczona z wyższego modelu R6 Mark II i przystępna cena...
41