Canon EOS 80D - zdjęcia przykładowe

Najnowsza lustrzanka APS-C ze stajni Canona to przede wszystkim nowy procesor, 24,2-megapikselowa matryca i czujnik pomiaru RGB+IR o rozdzielczości 7560 pikseli. Zobaczcie, jak ten zestaw sprawdza się w praktyce.

Autor: Maciej Luśtyk

30 Marzec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Zaprezentowany miesiąc temu aparat Canon 80D wprowadza nową 24,2-milionową matrycę APS-C, wspomaganą procesorem DIGIC 6, która pozwoli nam na fotografowanie w zakresie czułości ISO 100-25600. Z innych nowości warto wymienić też usprawniony czujnik pomiaru RGB+IR o rozdzielczości 7560 punktów, który bardziej precyzyjnie dobiera ustawienia ekspozycji i balansu bieli. Poniżej możecie zobaczyć jak nowe podzespoły sprawdzają się w praktyce.

Więcej informacji o aparacie znajdziecie w opublikowanych przez nas pierwszych wrażeniach, a już niebawem będziecie mogli przeczytać pełny test.

Zdjęcia wykonaliśmy używając standardowych ustawień aparatu.

ZDJĘCIA PRZYKŁADOWE DO POBRANIA:

 

ISO (ODSZUMIANIE STANDARD): 

ISO (ODSZUMIANIE WYŁĄCZONE):

 

Dodaj ocenę i odbierz darmowy e-book
Digital Camera Polska
Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Sony A9 III – pierwsze wrażenia
Sony A9 III – pierwsze wrażenia
Na światowej premierze przyjrzeliśmy się bliżej zaprezentowanemu właśnie modelowi Sony A9 III. W trakcie krótkiej sesji testowej w Centrum Olimpijskim sprawdziliśmy na co go stać. Oto szybkie...
31
Sony A9 III i FE 300 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
Sony A9 III i FE 300 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
Sony zaprezentowało przełomowy korpus i jasny obiektyw reporterski. Oto pierwsze zdjęcia wykonane aparatem A9 III i teleobiektywem FE 300 mm f/2.8 GM OSS. 
29
Polaroid I-2 - test aparatu natychmiastowego
Polaroid I-2 - test aparatu natychmiastowego
Jaśniejszy obiektyw, wygodna manualna obsługa, świetny design i solidne wykonanie - nowy I-2 to skok od razu o kilka długości. Aparat nie jest jednak tani, sprawdźmy więc co otrzymujemy za nieco...
33