Jola Rycerska

Wszystkie artykuły z tagiem: "Jola Rycerska" w serwisie fotopolis.pl:
„Bajki niczyje“ Jolanty Rycerskiej to opowieść o snach, marzeniach i wspomnieniach, której historię poznasz już 10 stycznia
ZPAF Okręg Dolnośląski zaprasza na wernisaż „Bajki niczyje“ - najnowszego projektu Jolanty Rycerskiej. Jest to osobista refleksja o fotografii, o jej znaczeniu, zadaniach, filozofii. To także wyjątkowa podróż do świata snu, która odbędzie się 10 stycznia we Wrocławiu.
2 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
“Bajki niczyje” to osobista podróż do krainy wspomnień i wyobraźni. Wystawa Jolanty Rycerskiej w Galerii Atelier
Dziś w chełmskiej Galerii Atelier startuje wystawa Jolanty Rycerskiej - znanej kurator i fotograf, prezes zarządu ZPAF. Ekspozycję będzie można oglądać do 12 kwietnia.
14 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Jolanta Rycerska “Polisemia znaczeń”
Galeria Obok ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy zdjęć Jolanty Rycerskiej pod tytułem “Polisemia znaczeń”. Niejednoznaczne prace są efektem poszukiwań znaczących obrazów dzisiejszej Ukrainy. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek, 11 września 2015 roku.
9 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
"Kobiece komórki" w Starej Galerii ZPAF
Zapraszamy do Starej Galerii ZPAF na wystawę trzech członkiń Warszawskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Fotografików - Anny Musiałówny, Jolanty Rycerskiej i Basi Sokołowskiej. Każda z nich należy do innego pokolenia i reprezentuje inną dziedzinę fotografii - od reportażu po fotografię inscenizowaną. Połączyła je tematyka związana z kobiecością oraz technologia, czyli aparat w telefonie komórkowym Nokia N8. Prezentację zatytułowaną "Kobiece komórki" będzie można oglądać od 9 marca do 1...
3 Mar 2011
Marcin Grabowiecki
0
Prace Jolanty Rycerskiej w Dolnośląskim Centrum Fotografii "Domek Romański"
Zapraszamy na otwarcie wystawy Jolanty Rycerskiej zatytułowanej "Poetyka trwania", które odbędzie się w czwartek, 18 lutego o godz. 17:00 w Dolnośląskim Centrum Fotografii "Domek Romański". We Wrocławiu zaprezentowanych zostanie 61 prac z pięciu cykli powstałych w ciągu ostatnich lat. Łączy je temat ciała. Różni je skala, stopień zbliżenia i poziom abstrakcji.
15 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Poetyka trwania" Jolanty Rycerskiej w Przemyślu
W najbliższy czwartek w przemyskiej Galerii OKNO odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Jolanty Rycerskiej zatytułowanej "Poetyka trwania". Prace stanowią osobistą refleksję autorki nad kondycją człowieka.
18 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
Przechodzień sfotografowany - wystawa Joli Rycerskiej
WLF 08. 28 lipca 2008 roku na podwórku kamienicy przy ulicy Chmielnek 21 odbędzie się wernisaż wystawy "Portret przechodnia" autorstwa Joli Rycerskiej. Wystawa jest realizacją projektu dokumentującego życie warszawskiego podwórka. Twarze autorka zestawiła z detalami otaczającej architektury. Podczas wernisażu wystąpią: Marta Koszarek i DJ Hadrian z zespołu Nina Project.
24 Lip 2008
Marta Sinior
0