Light L16

Wszystkie artykuły z tagiem: "Light L16" w serwisie fotopolis.pl:
Zajmujesz się reportażem? Masz szansę otrzymać aparat Light L16 w konkurencyjnej cenie i grant w wysokości 5 tys. dolarów
Bazujący na 16 modułach aparatów, 52-megapikselowy kompakt rozbudza nasze zmysły już od ponad 2 lat. I choć cały czas nie jest dostępny w regularnej sprzedaży, już niedługo ma szansę stać się atrybutem fotoreporterów i dokumentalistów. Firma otwiera nabór do własnego kolektywu i oferuje specjalny grant.
5 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Oto, na co stać rewolucyjny 52-megapikselowy aparat Light L16. Oficjalne sample w pełnej rozdzielczości
Niekonwencjonalny aparat Light L16 rozpala naszą wyobraźnie już od ponad dwóch lat. Dopiero niedawno jednak urządzenie nabrało ostatecznych kształtów i trafiło do przedsprzedaży. Czy ma szansę zdetronizować  tradycyjne aparaty? Zobaczcie oficjalnie sample w wysokiej rozdzielczości.
1 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Light L16 - rewolucyjny, 52-megapikselowy kompakt nabiera ostatecznego kształtu
O tym wyjątkowym projekcie po raz pierwszy usłyszeliśmy dwa lata temu. I choć w międzyczasie mogło wydawać się, że aparat nigdy nie ujrzy światła dziennego, twórcy zapewniają, że ukaże się on już latem tego roku. Oto jak będzie wyglądał.
18 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
1
Ten 52-megapikselowy kieszonkowiec ma zrewolucjonizować rynek. Zobaczcie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości
Pokazany po raz pierwszy wiosną 2015 roku aparat Light L16 od razu wywołał sensacje. Głównie za sprawą rewolucyjnej technologii obrazowania, na którą składa się aż 16 różnych modułów fotograficznych. Producent udostępnił na jego temat więcej szczegółów.
8 Gru 2016
Maciej Luśtyk
2
Rewolucyjny 52-megapikselowy kieszonkowiec coraz bliżej masowej produkcji
Gdy jesienią zeszłego roku firma Light pokazała swój pierwszy aparat, wydawało się, że rewolucja w fotografii jest tuż za rogiem. Potem o projekcie zrobiło się dosyć cicho. Okazuje się jednak, że jego twórcy nie próżnowali, udoskonalając konstrukcję, która już niedługo może trafić na rynek.
7 Lip 2016
Maciej Luśtyk
2
Light L16 - 52 megapiksele w kieszeni
Gdy w kwietniu firma Light przekonywała o wprowadzeniu wielosoczewkowych aparatów wysokiej rozdzielczości do smartfonów już w 2016 roku, patrzyliśmy na to z rezerwą. Pokazany dziś aparat Light L16, wyposażony w 16 obiektywów, które pozwolą na pracę w zakresie 35-150 mm i uzyskanie 50-megapikselowych zdjęć udowadnia, że rewolucja na rynku kompaktowych rozwiązań fotograficznych jest bliżej niż nam się wydaje.
8 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0