focus stacking

Wszystkie artykuły z tagiem: "focus stacking" w serwisie fotopolis.pl:
Ten 52-megapikselowy kieszonkowiec ma zrewolucjonizować rynek. Zobaczcie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości
Pokazany po raz pierwszy wiosną 2015 roku aparat Light L16 od razu wywołał sensacje. Głównie za sprawą rewolucyjnej technologii obrazowania, na którą składa się aż 16 różnych modułów fotograficznych. Producent udostępnił na jego temat więcej szczegółów.
8 Gru 2016
Maciej Luśtyk
2
Rewolucyjny 52-megapikselowy kieszonkowiec coraz bliżej masowej produkcji
Gdy jesienią zeszłego roku firma Light pokazała swój pierwszy aparat, wydawało się, że rewolucja w fotografii jest tuż za rogiem. Potem o projekcie zrobiło się dosyć cicho. Okazuje się jednak, że jego twórcy nie próżnowali, udoskonalając konstrukcję, która już niedługo może trafić na rynek.
7 Lip 2016
Maciej Luśtyk
2
Ważna aktualizacja dla aparatów Olympus OM-D E-M1 i E-M5 Mark II już dostępna
Ważna aktualizacja dla aparatów OM-D E-M1 i E-M5 Mark II, o której pisaliśmy we wrześniu tego roku jest już dostępna do pobrania. Uaktualnienie wprowadza między innymi funkcję Focus Stacking, cichą migawkę, bracketing autofokusa, symulację wizjera optycznego i rozbudowuje funkcje filmowe.
26 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Light L16 - 52 megapiksele w kieszeni
Gdy w kwietniu firma Light przekonywała o wprowadzeniu wielosoczewkowych aparatów wysokiej rozdzielczości do smartfonów już w 2016 roku, patrzyliśmy na to z rezerwą. Pokazany dziś aparat Light L16, wyposażony w 16 obiektywów, które pozwolą na pracę w zakresie 35-150 mm i uzyskanie 50-megapikselowych zdjęć udowadnia, że rewolucja na rynku kompaktowych rozwiązań fotograficznych jest bliżej niż nam się wydaje.
8 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0