lifelogging

Wszystkie artykuły z tagiem: "lifelogging" w serwisie fotopolis.pl:
Ubiquiti FrontRow - relacje na żywo bez użycia rąk
Dziś, ze względu na wygodę większość codziennych chwil fotografujemy i filmujemy naszymi smartfonami. A co gdyby materiał rejestrował się się automatycznie, bez konieczności naszej ingerencji? Właśnie to proponują nam twórcy aparatu FrontRow.
16 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Mokacam Alpha - miniaturowa kamera 4K, która zaskakuje możliwościami
Mokacam swojego czasu była najmniejszą kamerą 4K na rynku. I choć Hero5 Session przebija ją rozmiarami, trudno będzie jej dorównać pod względem możliwości najnowszemu modelowi Alpha.
18 Sty 2017
Maciej Luśtyk
1
Drift Compass - lifelogging dla każdego
W dzisiejszych czasach fotografujemy wszystko i wszędzie. Nic dziwnego, że coraz częściej powstają urządzenia, które mają nas w tym wyręczyć. Drift Compass nagra do czterech godzin materiału w jakości Full HD i pozwoli na wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć.
10 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
3RDi - cyfrowe trzecie oko
Miniaturowe kamery personalne stają się coraz bardziej popularne. Podobnych urządzeń używamy w naszych samochodach, a kamerki sportowe odmieniły nasze spojrzenie na różne dyscypliny. Nowe podejście do tego tematu proponuje firma 3RDiTEK ze swoim cyfrowym „trzecim okiem”.
9 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Lifelogging - przyszłość, czy zmora fotografii?
Podczas gdy największe firmy w ostatnim czasie na nowo rozpętują wojnę na megapiksele, swojego rodzaju rewolucja w fotografii może nadejść nieoczekiwanie ze strony urządzeń przeznaczonych dla blogerów. Rewolucja, która choć pozornie niewidocznia, trwa już od jakiegoś czasu. Lifelogging zakłada rejestrację naszego życia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
13 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Ricoh Theta S - większa rozdzielczość i synchronizacja z Google Street View
Ricoh zaprezentował kolejną generację kamerek oferujących 360-stopniowe pole widzenia. Model Theta S wyposażono w matryce o rozdzielczości 12 Mp, jaśniejszą optykę i synchronizację z aplikacją Google Street View.
4 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0