wizjer

Wszystkie artykuły z tagiem: "wizjer" w serwisie fotopolis.pl:
Nowe slidery i wizjery w ofercie Genesis
Next 77, dystrybutor marki Genesis poinformował o rozszerzeniu oferty akcesoriów fotograficznych o nowe produkty. Do sprzedaży trafią między innymi nowe wizjery CineView Pro do aparatów Panasonic GH3, GH4 i kamer Blackmagic oraz slidery B-Slide II o długościach 60 i 120 cm.
19 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Wizjer z zoomem do aparatów Leica M
Producent akcesoriów fotograficznych MGR Production zaprezentował ciekawy wizjer przeznaczony do aparatów z serii Leica M, który umożliwia powiększenie widzianego obrazu w skali od 1,1 do 1,6 raza.
28 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Wizjer LVF do aparatów Sigma DP Quattro
Sigma zapowiedziała premierę montowanego na ekran LCD wizjera do aparatów z serii dp Quattro.
23 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Zewnętrzny wizjer hybrydowy Panasonica
Wizjery hybrydowe poznaliśmy kilka lat temu za sprawą Fujifilm. Teraz swoich sił w tym kierunku próbuje Panasonic. Do biura patentowego w Japonii wpłynął projekt Panasonica opisujący budowę zewnętrznego wizjera hybrydowego do aparatów kompaktowych.
25 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Wizjer elektroniczny Citizen Finetech Miyota
Japońska firma Citizen Finetech Miyota pokazała wizjer cyfrowy o rozdzielczości 3,69 milionów punktów i rozmiarze 0,4 cala. To rekordowa rozdzielczość, jakiej do tej pory w aparatach jeszcze nie było.
11 Kwi 2013
Michal Grzegorczyk
0
Cyfrowy wizjer o rozdzielczości 5,4 milionów pikseli
Niewykluczone, że już niebawem w jakimś aparacie pojawi się wizjer elektroniczny o rozmiarze 0,61 cala i rozdzielczości 5,4 milionów pikseli. Wyświetlacz o takich parametrach opracowała francuska firma MicroOLED.
30 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0
Wizjer OLED od Sony - szczegóły konstrukcji
Serwis DPreview.com przytoczył informację z japońskiej centrali koncernu Sony na temat szczegółów budowy nowego wizjera OLED zastosowanego w modelach A77, A65 i NEX-7.
8 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0
Wizjer GGS LCD Perfect Viewfinder oraz osłony LCD
W ofercie firmy Foxfoto pojawił się nowy wizjer "GGS LCD Perfect Viewfinder" stworzony z myślą o filmowaniu za pomocą lustrzanek. Poza tym Foxfoto poinformowało o dostępności nowych osłon LCD.
10 Cze 2011
Michal Grzegorczyk
0
Nikon - nowy typ wizjera
Nikon chce opatentować nowy typ wizjera, w istocie składający się z dwóch: tradycyjnego wizjera optycznego i elektronicznego. W zależności od potrzeb użytkownik mógłby przełączać pomiędzy dwoma trybami. Wizjer elektroniczny miałby umożliwiać obserwację szerszego pola w stosunku do tego co "widzi" obiektyw - rzecz niezwykle przydatną na przykład fotografom sportowym.
14 Maj 2008
Michal Grzegorczyk
0