handson

Wszystkie artykuły z tagiem: "handson" w serwisie fotopolis.pl:
Olympus OM-D E-M5 II - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Tuż przed oficjalną premierą dosłownie przez kilka chwil mieliśmy w rękach egzemplarz najnowszego bezlusterkowca serii Olympus OM-D. Przedstawiamy Wam wrażenia z kontaktu z gorącym jeszcze E-M5 II oraz pierwsze zdjęcia przykładowe.
5 Lut 2015
Michał Sułkiewicz
0
Lytro Illum - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Photokina 2014 Podczas targów Photokina mieliśmy okazję fotografować innowacyjnym aparatem Lytro Illum. Aparat umożliwia wyostrzanie wybranego fragmentu kadru już po zrobieniu zdjęcia. W jego wnętrzu znajdziemy 1-calową matrycę, która współpracuje z obiektywem o stałym świetle f/2 i zakresie 30-250mm.
23 Wrz 2014
Patryk Wiśniewski
0
Samsung NX1 - pierwsze wrażenia
Photokina 2014 Drugiego dnia targów Photokina udaliśmy się w stronę, naszym zdaniem, najciekawszej premiery, czyli aparatu Samsung NX1. Nowy flagowy korpus koreańskiego producenta to propozycja skierowana do najbardziej wymagających użytkowników. Wyposażony w matrycę o rozdzielczości 28-megapikseli, nowe procesory, niesamowicie szybki tryb seryjny oraz zupełnie nowy system autofokusa aparat, według specyfikacji wygląda imponująco. A jak wypadł przy pierwszym kontakcie?
16 Wrz 2014
Patryk Wiśniewski
0