Leica M-P

Wszystkie artykuły z tagiem: "Leica M-P" w serwisie fotopolis.pl:
Leica M-P doczekała się kolejnej limitowanej odsłony
Leica zaprezentowała specjalną edycję modelu M-P. Aparat charakteryzuje się wyjątkowym wykończeniem i tytanową konstrukcją. W zestawie znajdziemy także dwa obiektywy - również wykończone tytanem.
15 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Specjalne edycje aparatu Leica M-P - “Safari” i “Correspondent”
Leica zaprezentowała nowe, kolekcjonerskie edycje aparatu Leica M-P. Oba zestawy charakteryzują specjalnym wykończeniem obudowy aparatu i będą dostępne w ograniczonej ilości.
25 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Korozja matrycy w aparatach Leica serii M
W ostatnich dniach coraz głośniej robi się wokół problemu jaki dotyka matryce w aparatach Leica. Użytkownicy informują o korozji matrycy, której efekty są widoczne na zdjęciach.
12 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Leica M8, M9, M - Aktualizacja Firmware’u
Dostępne są nowe aktualizacje oprogramowania dla aparatów z serii M.
17 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Leica M Edition 60 - nietuzinkowa premiera
Photokina 2014 Niemiecki koncern zaskakuje po raz kolejny. Tym razem za sprawą aparatu Leica M Edition 60, który jest limitowaną edycją flagowego dalmierza tego producenta. Aparat zostanie wyprodukowany w zaledwie 600 egzemplarzach. Zobaczcie czym się różni od protoplasty.
16 Wrz 2014
Patryk Wiśniewski
0
Leica M-P - większy bufor
Dwa lata po premierze aparatu Leica M na rynek trafia dyskretna, kierowana do profesjonalistów, wersja M-P. Poza zmianami kosmetycznymi - brakiem czerwonej kropki i grawerunkiem na górnej ściance - niemiecki producent zastosował większy, 2-gigabajtowy bufor na zdjęcia.
21 Sie 2014
Michal Grzegorczyk
0