Luksfera

Wszystkie artykuły z tagiem: "Luksfera" w serwisie fotopolis.pl:
Finisaż wystawy i pokaz sumo
WFFA 09.W Galerii Luksfera w Warszawie do 26 kwietnia pokazywana będzie wystawa fotografii Katarzyny Sagatowskiej "Polskie sumo". Na jutro zaplanowano finisaż prezentacji. Początek o godzinie 20. Galeria serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych. W programie między innymi pokaz sumo.
23 Kwi 2009
ms
0
Radosław Wojnar "Koneser - koniec pewnej historii" - wystawa w Warszawie
Galeria Luksfera w Warszawie zaprasza na otwarcie wystawy Radosława Wojnara "Koneser - koniec pewnej historii". Wernisaż już jutro, 23 kwietnia o godzinie 19. Cykl fotografii, prezentowany na dziedzińcu Wytwórni, to opowieść o dawnej warszawskiej fabryce wódek i przemijaniu indutrialnych przestrzeni. Opuszczone zabudowania powoli zmieniają swoją funkcję.
22 Kwi 2009
ms
0
Katarzyna Sagatowska "Polskie sumo"- wystawa w Galerii Luksfera
Od 20 marca w Galerii Luksfera w Warszawie pokazywana będzie wystawa Katarzyny Sagatowskiej "Polskie sumo". Prezentacji czarno-białych fotografii towarzyszyć będzie photocast, w którym Robert Paczków, utytułowany polski zawodnik, opowie o istocie dyscypliny.
18 Mar 2009
ms
0
Fotografia pod choinkę
Warszawska Galeria Luksfera zaprasza wszystkich miłośników fotografii na specjalne Przedświąteczne Targi "Sfera zdjęć luks". Galeria przygotowała unikatowe prace polskich autorów, plakaty, pocztówki oraz małe niedrogie miniluksy, które być może okażą się interesującym prezentem gwiazdkowym dla najbliższych. Targi potrwają do 21 grudnia i są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
15 Gru 2008
ms
0
"Olympus Jazz Nights" i "Kolory Jazzu" na Ząbkowskiej
W dniach 1-5 października 2008 roku jedna z hal dawnej wytwórni wódek "Koneser" zamieni się w największy klub jazzowy w stolicy, a to za sprawą "Olympus Jazz Nights". Drugiej edycji koncertów towarzyszyć będzie wystawa w Luksferze najlepszych zdjęć nadesłanych na konkurs "Kolory Jazzu".
29 Wrz 2008
Marta Sinior
0
"Czerwony Namiot" w Galerii Luksfera
Warszawska Galeria Luksfera po wakacyjnej przerwie zaprasza na prezentację projektu "Czerwony Namiot". 11 września 2008 roku cztery młode fotografki: Ola Buczkowska, Iza Grzybowska, Roma Roman oraz Marta Zasępa pokażą swoje prace powstałe z osobistych doświadczeń swojej kobiecości.
5 Wrz 2008
Marta Sinior
0
Projekcje Zasępy i Buczkowskiej w Galerii Luksfera
Warszawska Galeria Luksfera zaprasza na projekcje multimedialne dwójki młodych fotografek: Marty Zasępy oraz Oli Buczkowskiej. Filmy artystek: "Aquabstract" i "Tribute to the Themersons" będzie można oglądać od 30 lipca do 3 sierpnia.
30 Lip 2008
Marta Sinior
0
Fotografie Craiga Pottona w Luksferze - jeszcze kilka dni
Jeszcze przez kilka dni, do 29 czerwca 2008 roku w warszawskiej galerii Luksfera można oglądać niezwykłe fotografie znanego nowozelandzkiego artysty, Craiga Pottona. Nieskażone cywilizacją krajobrazy Nowej Zelandii uznawane są za najbardziej wartościowy zakątek świata pod względem fauny i flory.
25 Cze 2008
Marta Sinior
0
"W drodze do serca Buddy" - opowieści i zdjęcia
Warszawska Galeria Luksfera zaprasza na prezentację opowieści Tanny Jakubowicz-Mount i Izabeli Jaroszewskiej ilustrowanej zdjęciami z podróży śladami Buddy po Indiach. Spotkanie odbędzie się 10 czerwca 2008 roku o godzinie 18:30.
9 Cze 2008
Marta Sinior
0
Fotografia to skomplikowana konstrukcja - rozmowa z Craigiem Pottonem
Craig Potton jest jednym z najbardziej znanych fotografów w Nowej Zelandii. Jego zdjęcia, choć niewiele osób o tym wie, można podziwiać w filmowej trylogii "Władcy Pierścieni" Petera Jacksona. Dzięki warszawskiej prezentacji w Galerii Luksfera mogliśmy osobiście porozmawiać z artystą o jego pasji uwieczniania natury i emocjach związanych z jej fotografowaniem.
6 Cze 2008
Marta Sinior
0