EOS 5D Mark III

Wszystkie artykuły z tagiem: "EOS 5D Mark III" w serwisie fotopolis.pl:
Magic Lantern odblokowało zapis 4K RAW w Canonie 5D Mark III
Tak, to nie pomyłka. Dzięki staraniom programistów z Magic Lantern, leciwy już Canon 5D Mark III pozwoli Wam na rejestrację filmów w rozdzielczości zbliżonej do 4K, w formacie RAW. Pamiętajcie jednak, że oprogramowanie instalujecie na własną odpowiedzialność.
4 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
3
Canon świętuje 10-lecie serii EOS 5D
W tym roku Canon obchodzi 10 rocznicę wprowadzenia na rynek serii EOS 5D, która odmieniła rynek zaawansowanych lustrzanek cyfrowych. Duże możliwości w przystępnej cenie pozwoliły rozwinąć skrzydła fotografom i w pełni wykorzystać funkcjonalność, która do tamtej pory zarezerwowana była wyłącznie najdroższych urządzeń na rynku.
28 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon EOS 5D Mark III - firmware 1.2.3
Canon wypuścił nowe oprogramowanie do lustrzanki EOS 5D Mark III. Nowy firmware poprawia kilka występujących błędów.
31 Paź 2013
Marcin Falana
0
Canon EOS 5D Mark III - trzy lata gwarancji i licencja Capture One Pro
Firma Canon przygotowała specjalną ofertę dla profesjonalnych użytkowników - klienci, którzy do 30 czerwca kupią u autoryzowanego partnera Canon lustrzankę EOS 5D Mark III otrzymają przedłużoną na 3 lata gwarancję oraz licencję na oprogramowanie Capture One Pro 6.0.
17 Maj 2013
Michal Grzegorczyk
0
Canon EOS 5D Mark III - firmware 1.2.1
Koncern Canon opublikował aktualizację firmware do aparatu EOS 5D Mark III. Nowe oprogramowanie wewnętrzne zostało zapowiedziane pod koniec ubiegłego roku.
16 Maj 2013
Michal Grzegorczyk
0
Canon EOS 5D Mark II wycofany z produkcji
Czas jednej z najpopularniejszych i najbardziej przełomowych lustrzanek na rynku dobiegł końca. Canon oficjalnie poinformował o wycofaniu modelu EOS 5D Mark II z produkcji.
27 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Canon EOS 5D Mark III - firmware 1.1.3
Canon wypuścił nowy firmware do lustrzanki EOS 5D Mark III. Nowe oprogramowanie wewnętrzne usuwa kilka błędów.
19 Cze 2012
Marcin Falana
0
Canon EOS 5D Mark III - firmware 1.1.2
Canon opublikował aktualizację firmware do lustrzanki EOS 5D Mark III. Nowe oprogramowanie wewnętrzne usuwa kilka zauważonych błędów.
24 Kwi 2012
Michal Grzegorczyk
0
Canon EOS 5D Mark III - zdjęcia testowe i plenerowe
Prezentujemy pierwsze zdjęcia testowe i plenerowe wykonane pełnoklatkową lustrzanką Canon EOS 5D Mark III. Po pierwszych wrażeniach przyszedł czas na krótką analizę osiągów fotograficznych EOS-a 5D Mark III.
20 Kwi 2012
Marcin Falana
0
Canon EOS 5D Mark III - dwie noty serwisowe
Koncern Canon opublikował dwie noty serwisowe na temat lustrzanki EOS 5D Mark III. Pierwsza z nich opisuje problem z nietypowymi dźwiękami wydawanymi przez niektóre teleobiektywy, druga dotyczy światła, które przy fotografowaniu bardzo ciemnych scen może przenikać do czujnika pomiaru światla.
16 Kwi 2012
Michal Grzegorczyk
0