un-posed

Wszystkie artykuły z tagiem: "un-posed" w serwisie fotopolis.pl:
„Znaki czasu” – spotkanie z fotografem Damianem Chrobakiem
Tematem spotkania z Damianem Chrobakiem, fotografem i założycielem grupy Un-Posed, będzie czarno-biała fotografia dokumentalna, która powstaje „w rytmie życia ulicy i miasta”.
5 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Niepozowane“ - fotografia uliczna okiem kolektywu Un-Posed
Jeżeli jesteście fanami fotografii ulicznej z najwyższej półki, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Już 20 sierpnia w Lublinie odbędzie się wernisaż wystawy „Niepozowane“. Zaprezentowanych zostanie aż 70 zdjęć kolektywu Un-Posed - jednej z największych polskich grup skupionych wokół street’a.
3 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Damian Chrobak o reaktywacji Un-Posed: Jesteśmy otwarci na nowych członków
Un-Posed to założony w 2011 kolektyw, który udowadnia, że Polacy nie gęsi i swoich mistrzów streeta też mają. Po ponad roku nieobecności wracają w odświeżonym składzie. Z założycielem kolektywu, Damianem Chrobakiem rozmawiał Mateusz Grybczyński.
4 Lut 2016
Mateusz Grybczyński
1
Un-Posed - reaktywacja kolektywu w nowym składzie
Un-Posed, jeden z bardziej rozpoznawalnych polskich kolektywów skupionych wokół fotografii ulicznej, powraca w nowej odsłonie.
2 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Wystawa kolektywu Un-posed w Berlinie
Zapraszamy do legendarnego berlińskiego Klubu Polskich Nieudaczników, gdzie 19 października o godz. 21:00 zostanie otwarta wystawa kolektywu Un-posed, która odbywa się w ramach 5. Europejskiego Miesiąca Fotografii w Berlinie. "The view of the other" to pierwsza wystawa zbiorowa czternastu fotografów kolektywu.
17 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Street games" w Leica Gallery Warszawa
Zapraszamy na otwarcie pierwszej wystawy kolektywu "un-posed" zatytułowanej "Street games", które odbędzie się w czwartek, 9 lutego o godz. 19:00 w Leica Gallery Warszawa. Wernisaż będzie dobrą okazją do spotkania z członkami kolektywu. Wystawę będzie można oglądać do 4 marca 2012 r.
2 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0