Bogdan Dziworski

Wszystkie artykuły z tagiem: "Bogdan Dziworski" w serwisie fotopolis.pl:
Bogdan Dziworski „f/5.6“ - zobacz zdjęcia, które należą do kanonu polskiej fotografii powojennej
Bogdan Dziworsk przez wielu uznawany jest za polskiego Cartier-Bressona. Fotografie jednego z najwybitniejszych polskich dokumentalistów XX wieku będzie można obejrzeć na wystawie „f/5.6“. Wernisaż 22 maja w Bydgoszczy.
9 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0
"Podchody i inne gry towarzyskie" Bogdana Dziworskiego w Warszawie
Zapraszamy na otwarcie wystawy Bogdana Dziworskiego, które odbędzie się w środę, 25 maja o godz. 18:00 w Leica Gallery Warszawa. Wernisaż będzie wyjątkową, bardzo rzadką okazją do spotkania z fotografem.
19 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0
Fotografie Bogdana Dziworskiego w Green Gallery
WFFA 07. Wystawa Bogdana Dziworskiego to prawdziwa perełka w programie tegorocznego WFFA. Ten wybitny operator i reżyser filmowy mało znany jest jako fotograf, a szkoda, bo jego zdjęcia są naprawdę wyjątkowe. Pomimo tego, że na pierwszy "rzut oka" wydają się zwykłe i klasyczne, to mają w sobie wielką siłę wyrazu podobnie jak prace mistrzów Henri Cartier-Bressona czy Roberta Doisneau.
10 Kwi 2007
Marta Sinior
0
Konopka i Dziworski na Festiwalu w Łodzi
Zakończony w minioną niedzielę III Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi obfitował w wystawy. W mieszczącej się w Łódzkim Domu Kultury Galerii FF obejrzeliśmy między innymi obszerne ekspozycje prac Bogdana Konopki ("Jesień w Pekinie") i Bogdana Dziworskiego ("1/250 sek."). Dwa jakże różne spojrzenia na fotografię, które mimo swej odmienności coś łączy.
28 Maj 2004
Łukasz Kacperczyk
0