Andrzej Świetlik

Wszystkie artykuły z tagiem: "Andrzej Świetlik" w serwisie fotopolis.pl:
WJF: "Portret prywatny, czyli bliskie spotkanie z Andrzejem Świetlikiem"
Organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają do Warszawy na fotograficzną sesję portretową i spotkanie z uznanym portrecistą Andrzejem Świetlikiem. Wydarzenie odbędzie się w ramach 13. Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego w Teatrze WARSawy.
1 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Andrzej Świetlik w Lookout Gallery
Zapraszamy do Lookout Gallery na wernisaż wystawy Andrzeja Świetlika, który odbędzie się w najbliższy piątek 26 września o godz. 18:00, w ramach Warsaw Gallery Weekend.
22 Wrz 2014
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Andrzej Świetlik
Andrzej Świetlik jest ostatnim fotografem, z którym rozmowę publikujemy na naszych łamach. Wczoraj zakończyła się przedaukcyjna wystawa w Galerii Refleksy, zorganizowana z okazji 10. urodzin fotopolis.pl. Teraz czekamy na aukcę, jej dokładny termin ujawnimy już wkrótce!
18 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Alementarz" Łodzi Kaliskiej w Bunkrze Sztuki
Bunkier Sztuki w Krakowie zaprasza na pierwszą indywidualną wystawę grupy "Łódź Kaliska". Artyści zaprezentują swój najnowszy projekt nawiązujący do książek do nauczania początkowego "Alementarz". Łódź Kaliska w "Alementarzu" szczególnie odnosi się do pozycji autorstwa Mariana Falskiego, którego elementarz, z pewnymi modyfikacjami, funkcjonuje od 1910 roku do dziś.
10 Gru 2007
Marta Sinior
0
Nauczanie według Łodzi Kaliskiej
Już dzisiaj, 10 października 2007 roku w warszawskiej Królikarni zostanie otwarta wystawa najnowszego projektu awangardowej grupy "Łódź Kaliska" - "Alementarz". Cykl, nawiązujący do książek do nauczania początkowego, swój premierowy pokaz miał w sierpniu br. Warszawa to pierwsze miasto na planowanej międzynarodowej trasie wystawy.
10 Paź 2007
Marta Sinior
0
"Polska fotografia XX wieku" w PKiN
W ramach Warszawskiego Lata Fotografii prezentowana jest przekrojowa wystawa ukazująca dokonania polskiej fotografii w ciągu minionego XX wieku. Wystawa ta jest kolejną ekspozycją przygotowaną z okazji 60-lecia Związku Polskich Artystów Fotografików i na pewno należy do jednej z ciekawszych. Autorami ponad 300 prezentowanych fotografii ze zbiorów muzealnych i prywatnych kolekcji są czołowi współcześni twórcy oraz klasycy polskiej fotografii - lista nazwisk robi wrażenie.
6 Lip 2007
Marta Sinior
0
"Alementarz" Łodzi Kaliskiej
W łódzkim "Atlasie Sztuki" na zakończenie sezonu wystawienniczego zostanie zaprezentowany najnowszy projekt "Łodzi Kaliskiej" zatytułowany "Alementarz". "Łódź Kaliska" od początku swojego istnienia, szokuje, śmieszy i zadziwia. Nie rzadko pracom grupy towarzyszy klimat skandalu, tak jak to było przy głośnej sesji fotograficznej dla "Playboya", która przez środowiska prawicowe została odebrana jako kpina z godła Polski. Otwarcie wystawy "Alementarz" nastąpi w piątek, 15 czerwca 2007 roku o...
12 Cze 2007
Marta Sinior
0
Sztuka podziemna - Identyczne bliźniaki 3 czyli nowy projekt Łodzi Kaliskiej
22 czerwca 2006 roku w warszawskiej Galerii Program zostanie otwarta wystawa najnowszego projektu Łodzi Kaliskiej "Sztuka podziemna - Identyczne bliźniaki 3". Grupa artystyczna znana jest z odważnych prac, często nawiązujących do sztuki pop-artu czy dadaizmu. Oprócz fotografii na wernisażu będzie można zobaczyć specjalny performance artystów.
14 Cze 2006
Marta Sinior
0