Pixel

Wszystkie artykuły z tagiem: "Pixel" w serwisie fotopolis.pl:
Google Pixel 3a i 3a XL - jeden z najlepszych aparatów na rynku trafia do modeli ze średniej półki
W świecie smartfonów wybór modelu ze średniego segmentu cenowego właściwie zawsze oznacza konieczność pójścia na kompromis pod względem wbudowanego aparatu. Sytuację zmienia nowa linia smartfonów Google Pixel.
8 Maj 2019
Maciej Luśtyk
0
Google Pixel [oficjalne zdjęcia przykładowe]
Google Pixel ma okazać się „najlepszym na świecie fotograficznym smartfonem, jaki do tej pory wyprodukowano“. Na dowód tego producent zaprezentował kilka zdjęć przykładowych wykonanych najnowszym flagowcem firmy.
10 Paź 2016
Michał Chrzanowski
1
Google Pixel i Pixel XL – nowe flagowe smartfony zaprezentowane
Fani fotografii mobilnej mogą mieć powody do radości. Firma Google zaprezentowała dziś flagowe modele Pixel i Pixel XL, które mają okazać się najlepszymi fotograficznymi smartfonami na świecie.
4 Paź 2016
Michał Chrzanowski
2
Pixel King - wyzwalacz radiowy dla Canonów
Pixel King to następca bezprzewodowych wyzwalaczy radiowych z linii Pixel Knight, który pozwala na sterowanie lampami błyskowymi w systemie Canon e-TTL.
13 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0
Pixel Knight TR332 - wyzwalacz radiowy dla Canonów
Kilka miesięcy temu pisaliśmy o wyzwalaczu radiowym marki Pixel współpracującym z lustrzankami Nikona. Teraz na polski rynek trafił model Pixel Knight TR332 wspierający system E-TTL i E-TTL II Canona.
9 Kwi 2010
Michal Grzegorczyk
0
Pixel LV-W1 - Live View na odległość
{COP|Krakowska firma Delta poinformowała o wprowadzeniu na rynek urządzenia Pixel LV-W1, dzięki któremu możemy zdalnie oglądać obraz z Live View aparatu oraz wyzwalać migawkę. System składa się z nadajnika montowanego na gorącej stopce i odbiornika z 3-calowym ekranem.
9 Lut 2010
Michal Grzegorczyk
0