Wolfgang Tillmans

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wolfgang Tillmans" w serwisie fotopolis.pl:
Środa z Tillmansem w Zachęcie
Zapraszamy na wydarzenia towarzyszące warszawskiej wystawie Wofganga Tillmansa. W środę, 7 grudnia o godz. 18:00 odbędzie się wykład Krzysztofa Miękusa, a o 19:30 - pokaz filmu "If One Thing Matters: A Film about Wolfgang Tillmans".
5 Gru 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wolfgang Tillmans: "Problemy z ginącymi skarpetkami to niemal obraz ludzkiej kondycji: zawsze brakuje ci jednej z dwóch skarpetek"
Do 29 stycznia 2012 w warszawskiej Zachęcie możecie oglądać wystawę prac Wolfganga Tillmansa. Nie jest to łatwa w odbiorze prezentacja, dlatego obok prac artysty zamieszczamy fragmenty jego wypowiedzi. Mamy nadzieję, że przybliżą Wam twórcze koncepcje fotografa.
25 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
Prace Wolfganga Tillmansa w Zachęcie
Od 19 listopada w warszawskiej Zachęcie prezentowana będzie pierwsza, indywidualna wystawa prac światowej sławy fotografa Wolfganga Tillmansa. Kompozycje prac stworzoną specjalnie dla sal galerii i ukazującą tematy oraz motywy fotograficzne zajmujące artystę w ciągu ostatnich dziesięciu lat będziecie mogli oglądać do 29 stycznia 2012. Polecamy!
3 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
Film o Wolfgangu Tillmansie w Galerii Camelot
W najbliższy piątek, 18 września, nastąpi zakończenie drugiej edycji fotograficznego kina letniego Galerii Camelot i Fundacji Imago Mundi. Zobaczymy film "If one thing matters" opowiadający o Wolfgangu Tillmansie. Żeby osłodzić smutek rozstania organizatorzy przygotowali kilka specjalnych atrakcji.
17 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0