Intuos4

Wszystkie artykuły z tagiem: "Intuos4" w serwisie fotopolis.pl:
"Bitwa o Intuosa" w Akademii Fotografii w Krakowie
Akademia Fotografii we współpracy z firmą WACOM zaprasza wszystkich chętnych do nadsyłania zgłoszeń na "Bitwę o Intuosa", która odbędzie się 4 grudnia w Krakowie, pod okiem wykładowcy AF - Piotra Janowczyka! Zgłoszenia można przesyłać tylko do poniedziałku, 28 listopada do północy!
22 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Bitwa o Intuosa" w Akademii Fotografii w Poznaniu
Akademia Fotografii we współpracy z firmą WACOM zaprasza wszystkich chętnych do nadsyłania zgłoszeń na "Bitwę o Intuosa", która odbędzie się pod okiem wykładowcy AF - Piotra Janowczyka! Zgłoszenia można przesyłać tylko do czwartku, 17 listopada do północy!
9 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Bitwa o Intuosa" w Akademii Fotografii w Warszawie
Akademia Fotografii we współpracy z firmą WACOM zaprasza wszystkich chętnych do nadsyłania zgłoszeń na "Bitwę o Intuosa", która odbędzie się pod okiem wykładowcy AF - Piotra Janowczyka! Zgłoszenia można przesyłać tylko do czwartku, 3 listopada do północy!
31 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wacom Intuos4 Wireless
Wacom uaktualnił linię tabletów piórkowych Intuos4 o model wykorzystujący bezprzewodową łączność z komputerem w technologii Bluetooth. Intuos4 Wireless swoimi parametrami jest najbardziej zbliżony do zwykłego Intuosa4 M (o średniej wielkości).
1 Lut 2010
Michal Grzegorczyk
0
Wacom Intuos4 - dla twórców cyfrowych
Wacom przedstawił dziś oficjalnie nową linię tabletów Intuos4 - urządzenia, jak opisuje je producent, dla twórców cyfrowych. Do tej grupy można oczywiście zaliczyć fotografów szukających wygodnego narzędzia do edycji zdjęć. Nowe Intuosy charakteryzują się poprawioną ergonomią i jeszcze czulszym piórkiem.
25 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0