Igor Omulecki

Wszystkie artykuły z tagiem: "Igor Omulecki" w serwisie fotopolis.pl:
WJF, vol 2: Spotkanie z Igorem Omuleckim
Zapraszamy na piąte spotkanie z cyklu "Wszyscy jesteśmy fotografami vol. 2", które odbędzie się w środę, 26 listopada o godz. 18:00. W roli prowadzącego Igor Omulecki, z którym w barStudio w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie porozmawiamy na temat “Porządek w świecie fotografii, czyli czy potrzebujemy definicji”.
24 Lis 2014
Marcin Grabowiecki
0
10 x inaczej - edycja II
Rusza druga odsłona interdyscyplinarnych rozmów "10 x inaczej", prowadzonych przez Jakuba Śwircza z zaproszonymi artystami zajmującymi się fotografią i badaczami kultury. Gośćmi pierwszego spotkania nowej edycji będą Igor Omulecki i Katarzyna Bojarska. Zapraszamy do Kordegardy już 22 maja na godz. 18:00.
22 Maj 2013
Marcin Grabowiecki
0
Igor Omulecki w Galerii Le Guern
Zapraszamy na otwarcie wystawy Igora Omuleckiego "Stado fala", które odbędzie się 10 maja w godz. 19:00-21:00. W Galerii Le Guern artysta zaprezentuje ostatnią część "Tryptyku Rodzinnego".
6 Maj 2013
Marcin Grabowiecki
0
DaDo - wystawa słuchaczy Akademii Fotografii w Warszawie
Akademia Fotografii i Instytut Kultury Wizualnej zapraszają na wernisaż wystawy "DaDo", który odbędzie się 6 września o godz. 19:00 w Galerii 022 i Klubie U Artystów w Domu Artysty Plastyka w Warszawie. Swoje prace pokażą Michał Chrząstek, Karolina Kamycka, Asia Świeczkowska, Aleksandra Popis, Anna Kieblesz, Karolina Osmólska, Natalia Kicińska, Anna Palusińska, Antonina Gugała, Marek Idzikowski, Anna Karwowska, Mateusz Bocian, Anna Wiącek i Marek Walkowiak. Kuratorem wystawy jest Igor Omulecki.
30 Sie 2012
Marcin Grabowiecki
0
"To" Igora Omuleckiego w Galerii Le Guern
Do 14 maja w warszawskiej Galerii Le Guern możemy oglądać wystawę nowych prac Igora Omuleckiego zatytułowaną "To". Kontemplacyjne fotografie sąsiadują z pracami o "punkowym" charakterze: fototapetą klejoną do ściany, rysunkami syna artysty czy fotografiami wykorzystującymi kiczowate efekty komputerowe.
28 Mar 2011
Marcin Grabowiecki
0
ODWOŁANE spotkanie z Igorem Omuleckim w Galerii Camelot
Piątkowe spotkanie z Igorem Omuleckim w Galerii Camelot w Krakowie zostało odwołane. Właśnie otrzymaliśmy informację od organizatorów. Nowy termin wieczoru autorskiego nie jest jeszcze znany.
2 Kwi 2009
ms
0
Igor Omulecki "Lucy" - wystawa w Lokalu_30 w Warszawie
Lokal_30 w Warszawie zaprasza na otwarcie indywidualnej wystawy fotografii Igora Omuleckiego "Lucy". Wernisaż już w piątek, 16 stycznia o godzinie 18. Później, o godzinie 20, organizatorzy zapraszają do Galerii Le Guern, gdzie odbędzie się performance muzyczny "Gym Society Project" z udziałem fotografa oraz Piotra Pawlaka i Michała Gosa.
15 Sty 2009
ms
0