gwiazdka

Wszystkie artykuły z tagiem: "gwiazdka" w serwisie fotopolis.pl:
Gwiazdka na przestrzeni 100 lat. Zobacz, jak niegdyś obchodzono Boże Narodzenie
Boże Narodzenie świętujemy od setek lat. Zobaczcie, jak obchodzono święta w Polsce na przestrzeni ostatniego wieku.
24 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
5
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2013
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz bardziej. Czas zacząć szukać prezentów dla naszych bliskch. Dlatego jak co roku postaramy się wam pomóc w wyborze najlepszego upominku. Prezentujemy przegląd najciekawszych naszym zdaniem propozycji skierowanych do fanów fotografii.
29 Lis 2013
ab
0
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2012
Zakupy prezentów świątecznych nigdy nie były prostym zadaniem. Dlatego jak co roku postaramy się wam pomóc w wyborze najlepszego upominku. Prezentujemy przegląd najciekawszych naszym zdaniem propozycji skierowanych do fanów fotografii.
28 Lis 2012
Patryk Wiśniewski
0
Prezenty za kursy w Akademii Nikona
Akademia Nikona wprowadza ofertę promocyjną pod hasłem "Najlepiej uczyć się zimą", w ramach której ceny kursów odbywających się na terenie całej Polski od 1 stycznia do 31 marca 2012 obniżone są o 150 zł. Dodatkowo klienci kupujący kurs jako prezent dla bliskiej osoby otrzymują upominek w postaci kuponu na darmowy wydruk 100 zdjęć w sieci Fotojoker. Oferta promocyjna obowiązuje do końca roku.
3 Gru 2011
Marta Majewska
0
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2011
Zakupy prezentów świątecznych nigdy nie były prostym zadaniem. Dlatego jak co roku postaramy się wam pomóc w wyborze najlepszego upominku. Prezentujemy przegląd najciekawszych naszym zdaniem propozycji skierowanych do fanów fotografii.
28 Lis 2011
Patryk Wiśniewski
0
Wesołych i fotograficznych świąt!
Z okazji tegorocznych świąt chcielibyśmy życzyć Wam spełnienia wszystkich - nie tylko fotograficznych - marzeń, dużo radości w gronie najbliższych przy wigilijnym stole oraz wielu wspaniałych chwil przez całe święta!
24 Gru 2010
Michał Sułkiewicz
0
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2010
Jeśli nasi bliscy interesują się fotografią to trafnym pomysłem na prezent gwiazdkowy może być kupno akcesorium fotograficznego. Wybór jest bardzo duży, dlatego też przygotowaliśmy poradnik, który pomoże wybrać tak, aby trafić w gusta obdarowywanej osoby.
26 Lis 2010
Damian Bednarzak
0
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2009
Święta to doskonały moment na obdarowywanie bliskich. Jeżeli w tym gronie znajduje się osoba fotografująca, to mamy ułatwione zadanie ponieważ możemy skorzystać z tej pasji i kupić jej coś związanego z fotografią. Zapraszamy do przeglądu najciekawszych propozycji prezentów dla foto-fana.
8 Gru 2009
Marcin Falana
0
Aparat pod choinkę - poradnik kupującego (edycja 2008)
W ostatnich dniach odbieramy w redakcji coraz więcej telefonów z powtarzającym się pytaniem: "który aparat cyfrowy wybrać?". Tymczasem odpowiedź nie jest łatwa i krótka. Nie ma bowiem jednego, idealnego aparatu, który sprawdzi się w każdych okolicznościach. Wszystko zależy od umiejętności fotografa, rodzaju zdjęć, które będzie robił i zasobności portfela osoby kupującej. W naszym świątecznym poradniku tłumaczymy, zestawiamy, wyjaśniamy i pomagamy dobrze wybrać - zapraszamy do lektury.
5 Gru 2008
Michal Grzegorczyk
0
Świąteczny album rodzinny - jak sfotografować Święta
Gwiazdka to szczególny, rodzinny czas, a spotkania w gronie najbliższych skłaniają do fotografowania. Komu nie zależy na zatrzymaniu w pamięci chwili świątecznego spokoju, beztroski i ciepła? Niestety często zdjęcia, które powstają podczas wieczoru wigilijnego, nie oddają tego, co chcieliśmy uwiecznić. Nasz mini poradnik powinien temu zaradzić. Zapraszamy!
19 Gru 2006
Łukasz Kacperczyk
0