Galeria 65

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria 65" w serwisie fotopolis.pl:
Fotografie Zygmunta Rytki w Galerii 65
Od 26 czerwca 2008 roku w warszawskiej Galerii 65 można będzie oglądać wystawę fotografii Zygmunta Rytki "Moje miejsce". Wśród 12 prezentowanych na wystawie prac, 5 będzie miało swoją premierę. Wszystkie fotografie Zygmunta Rytki zostały wykonane w unikalnej technice Cibachrome. Polecamy.
20 Cze 2008
Marta Sinior
0
O wystawie Alfonsa Skowronka
Z dwóch prostych przyczyn zachęcam wszystkich pasjonatów fotografii do odwiedzenia Galerii 65, gdzie obecnie prezentowana jest wystawa zdjęć Alfonsa Skowronka. Po pierwsze "Eks - hibicjonista" to bardzo ciekawy pomysł przedstawiania swoich autorskich zdjęć, poza tym warto czasem zobaczyć sztukę ukazaną w żartobliwy i pełen humoru sposób. Udało nam się również przeprowadzić krótką rozmowę z Tomkiem Sikorą o panu Alfonsie.
30 Kwi 2008
Marta Sinior
0
Wystawa na 60-te urodziny Tomka Sikory
Galeria 65 zaprasza wszystkich miłośników fotografii na wernisaż wystawy Afonsa Skowronka pod tytułem "EKS - HIBICJONISTA". Specjalnie przygotowana ekspozycja prezentowana jest w ramach obchodów 60-tych urodzin znanego fotografa Tomka Sikory. Otwarcie wystawy nastąpi już w najbliższy piątek, 18 kwietnia 2008 roku.
16 Kwi 2008
Marta Sinior
0
Polskie chłopaki na fotografiach Oiko Petersena
Gdy Lech Kaczyński, ówczesny prezydent Warszawy zakazał marszu równości, w kraju o homoseksualistach zrobiło się wyjątkowo głośno. Cała stytuacja zainspirowała młodego fotografa, Oiko Petersena do stworzenia cyklu portretów różnych typów "polskich mężczyzn" zatytułowany "Guys. From Poland with love". Ten interesujący i efektowy projekt od 7 marca 2008 roku będzie można oglądać w warszawskiej Galerii 65.
29 Lut 2008
Marta Sinior
0
Tomek Niewiadomski w Galerii 65
Artysta tym razem przeniesie nas w magiczne miejsca do Japonii, gdzie będziemy mieli okazję poznać ciekawych bohaterów fotografii, których artysta odnalazł podczas swoich wizyt w Kraju Kwitnącej Wiśni. Jego najnowsza seria zdjęć nosi tytuł "Nihon". Prezentowane na wystawie fotografie wykonane zostały w unikalnej technice platinum/palladium na papierze czerpanym, co gwarantuje ich wysoką jakość i niepowtarzalny charakter. Wystawę będzie można oglądać od 5 lutego 2008 roku w warszawskiej...
25 Sty 2008
Michal Grzegorczyk
0
Artyści Galerii 65 w Królikarni
W najbliższą środę, 23 maja 2007 roku w warszawskiej Kuchni Królikarni odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy fotografii "W.W.D.M.K.T.S.A.W.J.P.T.N.". Na ekspozycję składają się prace artystów galerii 65: Tomka Niewiadomskiego, Artura Wesołowskiego, Wojtka Wieteski, Jacka Poremby i Tomka Sikory oraz światowej sławy fotografika Davida Michaela Kennediego. Fotografie na wystawie zostaną zaprezentowane w oryginalny i niekonwencjonalny sposób - na cyfrowych ramkach fotograficznych firmy...
21 Maj 2007
Marta Sinior
0