Nik Software

Wszystkie artykuły z tagiem: "Nik Software" w serwisie fotopolis.pl:
DxO prezentuje nową wersję wtyczek Nik Collection. Nowości nie ma, ale trzeba płacić
Znane i lubiane wtyczki Nik Colletion powracają w nowej, zoptymalizowanej pod nowe systemy i aplikacje formie. Oprócz tego jednak zmienia się niewiele. Poza tym, że od teraz za pakiet zapłacimy ponad 250 złotych.
7 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Chcesz by Nik Collection było dalej rozwijane? Podpisz tę petycję
Dwa dni temu informowaliśmy Was zaprzestaniu wspierania lubianego przez fotografów pakietu wtyczek Nik. Być może jednak nie wszystko stracone. Użytkownicy właśnie wystosowali w tej sprawie petycję do Google.
2 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Google zaprzestaje wspierania pakietu Nik Collection
Raptem rok temu świat fotografii z ogromnym entuzjazmem przyjął wiadomość o udostępnieniu popularnych pluginów Nik Collection zupełnie za darmo. Jak jednak wiemy, nie ma nic za darmo. Google zaprzestaje wspierania programów z pakietu.
31 Maj 2017
Maciej Luśtyk
1
Snapseed - efektowna obróbka zdjęć na iPadzie
Użytkownicy iPada dostali właśnie do dyspozycji kolejną ciekawą aplikację do obróbki zdjęć - Snapseed. Program został stworzony przez znaną firmę Nik Software i oferuje funkcję "U Point", dzięki której w prosty sposób można precyzyjnie dostosowywać różne parametry na wybranych fragmentach zdjęcia.
7 Cze 2011
Michal Grzegorczyk
0
Nik Software Complete Collection - pięć w jednym
Znany producent oprogramowania, firma Nik Software, przygotowała 5-elementowy pakiet sprawdzonych aplikacji wspomagających obróbkę zdjęć. Programy współpracują z Adobe Photoshopem i Apple Aperture. Zaletą kupna zestawu jest oszczędność pieniędzy - w pakiecie jest 270 euro taniej.
27 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0