Marek Lapis

Wszystkie artykuły z tagiem: "Marek Lapis" w serwisie fotopolis.pl:
Marek Lapis: „Swoimi zdjęciami nie opisuję, lecz zadaje pytania"
„Biało-czerwona”, wieloletni projekt społeczny fotodokumentalisty Marka Lapisa, opisuje wizualnie funkcjonowanie barw białej i czerwonej w świadomości społeczeństwa polskiego. Autor planuje zamknąć projekt w postaci książki fotograficznej, przedstawiającej wybrane kadry realizowane podczas dziewięciu lat powstawania projektu.
4 Sty 2019
Julia Kaczorowska
0
Marek Lapis wyróżniony w konkursie Black & White Spider Awards 2015
Polski fotoreporter, Marek Lapis został wyróżniony w prestiżowym konkursie fotografii czarno-białej, Black & White Spider Awards, organizowanym w Los Angeles, w Stanach Zjednoczonych. Prace fotografa były nominowane do głównej nagrody w dwóch kategoriach. W pozostałych dwóch otrzymały także specjalne wyróżnienia.
9 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Marek Lapis wyróżniony w konkursie PX3, Prix de la Photographie Paris
Konkurs PX3, Prix de la Photographie Paris jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Europie. W tegorocznej, 9 edycji plebiscytu Marek Lapis otrzymał wyróżnienie w w profesjonalnej kategorii portretowej za cykl "Sunrise Festival - Black & White Series”.
24 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Prace laureatów Projektu Przetwórnia w Galerii Pauza
Stowarzyszenie Fotograficzne Foto Bzik wraz z Akademią Nikona i Szerokim Kadrem serdecznie zapraszają do Galerii Pauza na wernisaż wystawy laureatów Projektu Przetwórnia, który rozpocznie się 19 lipca o godz. 19:00. Wystawę będzie można oglądać do 19 sierpnia 2013. Swoje prace pokażą: Dorota Dawidowicz, Agnieszka Napierała i Marek Lapis.
8 Lip 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wybory Miss i Mistera Złotego Wieku - wystawa Marka Lapisa
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie oraz Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Tczewie zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej "Złoty Wiek" autorstwa Marka Lapisa. Ekspozycja prezentowana jest w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.
30 Wrz 2008
Marta Sinior
0