"Fotograficzna Poczta Butelkowa" - wystawa w Galerii Schody

ms
24 Lut 2009
W Galerii Schody w Warszawie prezentowana będzie wystawa zdjęć, zgromadzonych podczas międzynarodowej akcji "Fotograficzna Poczta Butelkowa". Małe albumy wędrowały po świecie, zachęcając znalazców, by wklejali do nich swoje prace. Wernisaż dzisiaj, 24 lutego o godzinie 19.
W lipcu 2006 roku w kilku miastach Niemiec, Polski, Czech, Białorusi i Ukrainy rozprowadzono tysiąc małych, biało - pomarańczowych albumów fotograficznych. Leżały na ulicach i w parkach. W każdym z nich umieszczono adnotację, by znalazca wkleił jedno swoje zdjęcie, a następnie przekazał album dalej. Akcja trwała rok. Niektóre książeczki podróżowały po całym świecie. Z tych, które powróciły do organizatorów, wybrano najbardziej interesujące fotografie. Będą pokazywane na wystawie.
Prace prezentowano do tej pory w Berlinie, Chemnitz, Görlitz, Pilznie, Pradze, Krakowie, Szczecinie i Staszowie. Wystawa w Warszawie potrwa do 3 marca. Polskim koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Uczestników Wolontariatu Europejskiego Trampolina.


FOTOGRAFICZNA POCZTA BUTELKOWA
Wernisaż: 24.02.2009 godz. 19.00
Termin: 24.02.2009 - 3.03.2009

Galeria Schody
ul. Nowy Świat 39
00-029 Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8