"Fotograficzna Poczta Butelkowa" - wystawa w Galerii Schody

ms
24 Lut 2009
W Galerii Schody w Warszawie prezentowana będzie wystawa zdjęć, zgromadzonych podczas międzynarodowej akcji "Fotograficzna Poczta Butelkowa". Małe albumy wędrowały po świecie, zachęcając znalazców, by wklejali do nich swoje prace. Wernisaż dzisiaj, 24 lutego o godzinie 19.
W lipcu 2006 roku w kilku miastach Niemiec, Polski, Czech, Białorusi i Ukrainy rozprowadzono tysiąc małych, biało - pomarańczowych albumów fotograficznych. Leżały na ulicach i w parkach. W każdym z nich umieszczono adnotację, by znalazca wkleił jedno swoje zdjęcie, a następnie przekazał album dalej. Akcja trwała rok. Niektóre książeczki podróżowały po całym świecie. Z tych, które powróciły do organizatorów, wybrano najbardziej interesujące fotografie. Będą pokazywane na wystawie.
Prace prezentowano do tej pory w Berlinie, Chemnitz, Görlitz, Pilznie, Pradze, Krakowie, Szczecinie i Staszowie. Wystawa w Warszawie potrwa do 3 marca. Polskim koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Uczestników Wolontariatu Europejskiego Trampolina.


FOTOGRAFICZNA POCZTA BUTELKOWA
Wernisaż: 24.02.2009 godz. 19.00
Termin: 24.02.2009 - 3.03.2009

Galeria Schody
ul. Nowy Świat 39
00-029 Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0