Informator - wystawy fotograficzne styczeń 2008

17 miast i niemal 50 wystaw - to statystka pierwszego miesiąca roku 2008. Spośród kilkudziesięciu ekspozycji w tym miesiącu warto obejrzeć dwie monograficzne wystawy: Stefana Wojneckiego w Katowicach, druga to retrospektywa Andrzeja Dudka-Durera. Natomiast wielbiciele "Łodzi Kaliskiej" powinni odwiedzić Kraków, bowiem obecnie w mieście Kraka można zobaczyć aż dwie wystawy dwóch różnych projektów grupy.


Rybnik

GALERIA KLUBU ENERGETYKA
ul. Podmiejska 1
W galerii będzie można zobaczyć prezentację Klubu Fotograficznego FORMAT oraz trzy wystawy fotografii:
Marzeny Kolarz Maski, Marty Adamczak W poszukiwaniu siebie oraz Edyty Wypierowskiej Still Life I i Still Life II.
Otwarcie wystaw odbędzie się 9 stycznia 2008 roku o godzinie 18.00. Ekspozycje będzie można oglądać do końca miesiąca. Więcej informacji w artykule na fotopolis.pl.

MUZEUM ŚREMSKIE
ul.Mickiewicza 89
Wernisaż wystawy My Koziorożce'2008 odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia 2008 roku o godzinie 15.00.


Żory

GALERIA CENTRALNA
oś. Pawlikowskiego PU-13
Wystawa fotografii autorstwa Mirosława Mizery Opowieści z Narwi czynna jest do 31 stycznia 2008 roku.


Piła

MAŁA GALERIA BWAIUP
ul. Boh. Stalingradu 7
Wojciech Beszterda. Wystawa zatytułowana Aneksje prezentowana jest do 20 stycznia 2008 roku.


Słubice

GALERIA OKNO
ul. 1 Maja 1
Michał Bojara Fotografie z cyklu Sin - Kobiety będzie można oglądać od 19 stycznia do 7 marca 2008 roku. Wernisaż wystawy Michała Bojary odbędzie się 18 stycznia 2008 roku o godzinie 18. Dzień wcześniej, 17 stycznia artysta poprowadzi warsztaty praktyczne z fotografii kolorowej. Polecamy!Jeśli organizujesz wystawę fotografii lub pokaz slajdów w dowolnym mieście w Polsce lub posiadasz o takim przedsięwzięciu informacje - skontaktuj się z nami!

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8