Druga wystawa w Galerii Lipińskiego

W maju br. w stolicy powstało nowe miejsce wystawiennicze - Galeria Lipińskiego. Wystawą inagurującą była ekspozycja zorganizowana przez Dom Spotkań z Historią "Warszawa wokół kamienicy Lipińskiego" oraz prezentacja prac absolwentów i wykładowców Europejskiej Akademii Fotografii. Obecnie w nowej galerii można oglądać drugą wystawę zatytułowaną "Południowy stan".
Galeria Lipińskiego, powstała z inicjatywy szwedzkiej firmy deweloperskiej Reinhold, mieści się w samym centrum Warszawy w kamienicy u zbiegu Alei Jerozolimskich i Emilii Plater. Budynek z historią sięgającą XIX wieku przez wiele lat należała do Józefa Lipińskiego.


Drugą wystawą prezentowaną w Galerii Lipińskiego jest ekspozycja zbiorowa wykładowców i studentów Europejskiej Akademii Fotografii. Na wystawie zobaczyć można fotografie Krzysztofa Miękusa, Damiena Brailly, Dawida Furkota i Janusza Rateckiego.


Wystawa Południowy stan
od 22 czerwca 2007 roku

Galeria Lipińskiego
Aleje Jerozolimskie 63, Warszawa
codziennie w godz. 11-19

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0