Druga wystawa w Galerii Lipińskiego

W maju br. w stolicy powstało nowe miejsce wystawiennicze - Galeria Lipińskiego. Wystawą inagurującą była ekspozycja zorganizowana przez Dom Spotkań z Historią "Warszawa wokół kamienicy Lipińskiego" oraz prezentacja prac absolwentów i wykładowców Europejskiej Akademii Fotografii. Obecnie w nowej galerii można oglądać drugą wystawę zatytułowaną "Południowy stan".
Galeria Lipińskiego, powstała z inicjatywy szwedzkiej firmy deweloperskiej Reinhold, mieści się w samym centrum Warszawy w kamienicy u zbiegu Alei Jerozolimskich i Emilii Plater. Budynek z historią sięgającą XIX wieku przez wiele lat należała do Józefa Lipińskiego.


Drugą wystawą prezentowaną w Galerii Lipińskiego jest ekspozycja zbiorowa wykładowców i studentów Europejskiej Akademii Fotografii. Na wystawie zobaczyć można fotografie Krzysztofa Miękusa, Damiena Brailly, Dawida Furkota i Janusza Rateckiego.


Wystawa Południowy stan
od 22 czerwca 2007 roku

Galeria Lipińskiego
Aleje Jerozolimskie 63, Warszawa
codziennie w godz. 11-19

Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7