Druga wystawa w Galerii Lipińskiego

W maju br. w stolicy powstało nowe miejsce wystawiennicze - Galeria Lipińskiego. Wystawą inagurującą była ekspozycja zorganizowana przez Dom Spotkań z Historią "Warszawa wokół kamienicy Lipińskiego" oraz prezentacja prac absolwentów i wykładowców Europejskiej Akademii Fotografii. Obecnie w nowej galerii można oglądać drugą wystawę zatytułowaną "Południowy stan".
Galeria Lipińskiego, powstała z inicjatywy szwedzkiej firmy deweloperskiej Reinhold, mieści się w samym centrum Warszawy w kamienicy u zbiegu Alei Jerozolimskich i Emilii Plater. Budynek z historią sięgającą XIX wieku przez wiele lat należała do Józefa Lipińskiego.


Drugą wystawą prezentowaną w Galerii Lipińskiego jest ekspozycja zbiorowa wykładowców i studentów Europejskiej Akademii Fotografii. Na wystawie zobaczyć można fotografie Krzysztofa Miękusa, Damiena Brailly, Dawida Furkota i Janusza Rateckiego.


Wystawa Południowy stan
od 22 czerwca 2007 roku

Galeria Lipińskiego
Aleje Jerozolimskie 63, Warszawa
codziennie w godz. 11-19

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0