Galeria Bezdomna podczas szczecińskich inSPIRACJI

inSPIRACJE. Galeria Bezdomna podczas tegorocznych inSPIRACJI świętować będzie swój jubileusz. Tradycyjnie swoje zdjęcia będzie mógł zaprezentować każdy, w dowolny sposób i w dowolnym miejscu. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości, wielkości, tematyki, techniki czy sposobie prezentacji fotografii. Tym razem na Galerię Bezdomną przeznaczono dwa piętra opuszczonej kamienicy o powierzchni 500 m2. Otwarcie jubileuszowej 50. "bezdomnej" wystawy nastąpi w najbliższą sobotę, 17 marca 2007 roku.


Terminarz
i Przyjaciele Lasu;
galeria będzie otwarta dla publiczności od niedzieli 18 do piątku 23 marca 2007 w godzinach 10-18 oraz w sobotę, 24 marca w godz. 10 - 16;
zdejmowanie prac odbędzie się w sobotę, 24 marca w godz. 16 - 18]
Tym razem Galeria Bezdomna ma do swojej dyspozycji dwa piętra opuszczonej kamienicy przy ul. Bogusława 49. Na każdym z nich znajdują się po 3 mieszkania, co łącznie daje ok. 500 m2 powierzchni i dość sporo liczących na zapełnienie pracami ścian.

wnętrze kamienicy przy ulicy Bogusława 49

Wiele uroku dodaje fakt, iż kamienice dookoła, a nawet ta nasza, na ostatnim piętrze, są zamieszkane, a i w samych lokalach, z których możemy skorzystać, odczuć można jeszcze obecność poprzednich lokatorów. Tak więc Galeria na ten tydzień utraci na swej 'bezdomności', a my postaramy się by poczuła się jak u siebie w domu.

Jak trafić

Kamienica położona jest na odcinku ul. Bogusława pomiędzy placem Zgody a ul. Jagiellońską i pl. Zamenhoffa. Trafić tam jest naprawdę łatwo, mimo że żaden środek komunikacji miejskiej nie podjeżdża bezpośrednio pod obiekt.


] ] ]
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8