Galeria Bezdomna podczas szczecińskich inSPIRACJI

inSPIRACJE. Galeria Bezdomna podczas tegorocznych inSPIRACJI świętować będzie swój jubileusz. Tradycyjnie swoje zdjęcia będzie mógł zaprezentować każdy, w dowolny sposób i w dowolnym miejscu. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości, wielkości, tematyki, techniki czy sposobie prezentacji fotografii. Tym razem na Galerię Bezdomną przeznaczono dwa piętra opuszczonej kamienicy o powierzchni 500 m2. Otwarcie jubileuszowej 50. "bezdomnej" wystawy nastąpi w najbliższą sobotę, 17 marca 2007 roku.


Terminarz
i Przyjaciele Lasu;
galeria będzie otwarta dla publiczności od niedzieli 18 do piątku 23 marca 2007 w godzinach 10-18 oraz w sobotę, 24 marca w godz. 10 - 16;
zdejmowanie prac odbędzie się w sobotę, 24 marca w godz. 16 - 18]
Tym razem Galeria Bezdomna ma do swojej dyspozycji dwa piętra opuszczonej kamienicy przy ul. Bogusława 49. Na każdym z nich znajdują się po 3 mieszkania, co łącznie daje ok. 500 m2 powierzchni i dość sporo liczących na zapełnienie pracami ścian.

wnętrze kamienicy przy ulicy Bogusława 49

Wiele uroku dodaje fakt, iż kamienice dookoła, a nawet ta nasza, na ostatnim piętrze, są zamieszkane, a i w samych lokalach, z których możemy skorzystać, odczuć można jeszcze obecność poprzednich lokatorów. Tak więc Galeria na ten tydzień utraci na swej 'bezdomności', a my postaramy się by poczuła się jak u siebie w domu.

Jak trafić

Kamienica położona jest na odcinku ul. Bogusława pomiędzy placem Zgody a ul. Jagiellońską i pl. Zamenhoffa. Trafić tam jest naprawdę łatwo, mimo że żaden środek komunikacji miejskiej nie podjeżdża bezpośrednio pod obiekt.


] ] ]
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4