Galeria Bezdomna podczas szczecińskich inSPIRACJI

inSPIRACJE. Galeria Bezdomna podczas tegorocznych inSPIRACJI świętować będzie swój jubileusz. Tradycyjnie swoje zdjęcia będzie mógł zaprezentować każdy, w dowolny sposób i w dowolnym miejscu. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości, wielkości, tematyki, techniki czy sposobie prezentacji fotografii. Tym razem na Galerię Bezdomną przeznaczono dwa piętra opuszczonej kamienicy o powierzchni 500 m2. Otwarcie jubileuszowej 50. "bezdomnej" wystawy nastąpi w najbliższą sobotę, 17 marca 2007 roku.


Terminarz
i Przyjaciele Lasu;
galeria będzie otwarta dla publiczności od niedzieli 18 do piątku 23 marca 2007 w godzinach 10-18 oraz w sobotę, 24 marca w godz. 10 - 16;
zdejmowanie prac odbędzie się w sobotę, 24 marca w godz. 16 - 18]
Tym razem Galeria Bezdomna ma do swojej dyspozycji dwa piętra opuszczonej kamienicy przy ul. Bogusława 49. Na każdym z nich znajdują się po 3 mieszkania, co łącznie daje ok. 500 m2 powierzchni i dość sporo liczących na zapełnienie pracami ścian.

wnętrze kamienicy przy ulicy Bogusława 49

Wiele uroku dodaje fakt, iż kamienice dookoła, a nawet ta nasza, na ostatnim piętrze, są zamieszkane, a i w samych lokalach, z których możemy skorzystać, odczuć można jeszcze obecność poprzednich lokatorów. Tak więc Galeria na ten tydzień utraci na swej 'bezdomności', a my postaramy się by poczuła się jak u siebie w domu.

Jak trafić

Kamienica położona jest na odcinku ul. Bogusława pomiędzy placem Zgody a ul. Jagiellońską i pl. Zamenhoffa. Trafić tam jest naprawdę łatwo, mimo że żaden środek komunikacji miejskiej nie podjeżdża bezpośrednio pod obiekt.


] ] ]
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0