Galeria Bezdomna podczas szczecińskich inSPIRACJI

inSPIRACJE. Galeria Bezdomna podczas tegorocznych inSPIRACJI świętować będzie swój jubileusz. Tradycyjnie swoje zdjęcia będzie mógł zaprezentować każdy, w dowolny sposób i w dowolnym miejscu. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości, wielkości, tematyki, techniki czy sposobie prezentacji fotografii. Tym razem na Galerię Bezdomną przeznaczono dwa piętra opuszczonej kamienicy o powierzchni 500 m2. Otwarcie jubileuszowej 50. "bezdomnej" wystawy nastąpi w najbliższą sobotę, 17 marca 2007 roku.


Terminarz
i Przyjaciele Lasu;
galeria będzie otwarta dla publiczności od niedzieli 18 do piątku 23 marca 2007 w godzinach 10-18 oraz w sobotę, 24 marca w godz. 10 - 16;
zdejmowanie prac odbędzie się w sobotę, 24 marca w godz. 16 - 18]
Tym razem Galeria Bezdomna ma do swojej dyspozycji dwa piętra opuszczonej kamienicy przy ul. Bogusława 49. Na każdym z nich znajdują się po 3 mieszkania, co łącznie daje ok. 500 m2 powierzchni i dość sporo liczących na zapełnienie pracami ścian.

wnętrze kamienicy przy ulicy Bogusława 49

Wiele uroku dodaje fakt, iż kamienice dookoła, a nawet ta nasza, na ostatnim piętrze, są zamieszkane, a i w samych lokalach, z których możemy skorzystać, odczuć można jeszcze obecność poprzednich lokatorów. Tak więc Galeria na ten tydzień utraci na swej 'bezdomności', a my postaramy się by poczuła się jak u siebie w domu.

Jak trafić

Kamienica położona jest na odcinku ul. Bogusława pomiędzy placem Zgody a ul. Jagiellońską i pl. Zamenhoffa. Trafić tam jest naprawdę łatwo, mimo że żaden środek komunikacji miejskiej nie podjeżdża bezpośrednio pod obiekt.


] ] ]
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7