Galeria Bezdomna podczas szczecińskich inSPIRACJI

inSPIRACJE. Galeria Bezdomna podczas tegorocznych inSPIRACJI świętować będzie swój jubileusz. Tradycyjnie swoje zdjęcia będzie mógł zaprezentować każdy, w dowolny sposób i w dowolnym miejscu. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości, wielkości, tematyki, techniki czy sposobie prezentacji fotografii. Tym razem na Galerię Bezdomną przeznaczono dwa piętra opuszczonej kamienicy o powierzchni 500 m2. Otwarcie jubileuszowej 50. "bezdomnej" wystawy nastąpi w najbliższą sobotę, 17 marca 2007 roku.


Terminarz
i Przyjaciele Lasu;
galeria będzie otwarta dla publiczności od niedzieli 18 do piątku 23 marca 2007 w godzinach 10-18 oraz w sobotę, 24 marca w godz. 10 - 16;
zdejmowanie prac odbędzie się w sobotę, 24 marca w godz. 16 - 18]
Tym razem Galeria Bezdomna ma do swojej dyspozycji dwa piętra opuszczonej kamienicy przy ul. Bogusława 49. Na każdym z nich znajdują się po 3 mieszkania, co łącznie daje ok. 500 m2 powierzchni i dość sporo liczących na zapełnienie pracami ścian.

wnętrze kamienicy przy ulicy Bogusława 49

Wiele uroku dodaje fakt, iż kamienice dookoła, a nawet ta nasza, na ostatnim piętrze, są zamieszkane, a i w samych lokalach, z których możemy skorzystać, odczuć można jeszcze obecność poprzednich lokatorów. Tak więc Galeria na ten tydzień utraci na swej 'bezdomności', a my postaramy się by poczuła się jak u siebie w domu.

Jak trafić

Kamienica położona jest na odcinku ul. Bogusława pomiędzy placem Zgody a ul. Jagiellońską i pl. Zamenhoffa. Trafić tam jest naprawdę łatwo, mimo że żaden środek komunikacji miejskiej nie podjeżdża bezpośrednio pod obiekt.


] ] ]
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0
Panasonic Lumix LX100 II - zdjęcia przykładowe
10 Wrz 2018
Podczas dzisiejszej wizyty w siedzibie firmy, mieliśmy okazję bliżej zaznajomić się w drugą generacją uniwersalnego kompaktu opartego o matrycę 4/3. Zobaczcie, jak Panasonic Lumix LX100 II radzi sobie w praktyce.
0