Jubileusz 60-lecia Związku Polskich Artystów Fotografików oraz 5-lecia Studium Fotografii ZPAF podczas PERSPEKTYW 2007

Podczas Festiwalu Szkolnictwa Artystycznego "Ogród Sztuk" w ramach VII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY 2007 Związek Polskich Artystów Fotografików będzie obchodził 60-lecie swojej działalności, jak również 5-lecie funkcjonowania prowadzonego Studium Fotografii. Będzie to okazja do zapoznania się z dotychczasowymi działaniami artystycznymi ZPAF-u, w tym projektów i wystaw zorganizowanych przy udziale absolwentów i studentów Studium.


W programie udziału ZPAF-u znajduje się: Prace zostały wyłonione w konkursie z udziałem słuchaczy i absolwentów Studium Fotografii ZPAF. Autorzy w swoich realizacjach fotograficznych starali się uwzględnić sugestie firm uczestniczących w projekcie. Mieli jednak swobodę interpretacji tematu, wyboru formy i autorskiej kreacji fotografii. Wystawa wybranych i nagrodzonych w drodze konkursu realizacji młodych adeptów twórczej fotografii pokazuje w oryginalnych powiększeniach 42 prace, dowodzące potencjału autorów, promuje możliwości wykorzystania autorskiej fotografii w użytkowych projektach a dla szerokiej publiczności powinna być interesującym wizualnym doznaniem...] ] w Galerii Jabłkowskich.
Poniżej apel od organizatorów:

Twoje zdjęcia OBIEKTYWNIE są warte uwagi? Jeśli tak, to masz szansę pokazać je nie tylko znajomym, ale całemu miastu! Weź foty i przyjdź do nas w czwartek 1 marca lub piątek 2 marca. Spotkasz tam naszych mistrzów fotografii, między innymi: Magdę Hueckel, Mikołaja Grynberga, Krisa Niedenthala, Tomka Sikorę, Basię Sokołowską, Zbigniewa Tomaszczuka, Andrzeja Zygmuntowicza, Pawła Żaka, Tomasza Tomaszewskiego, Leszka Szurkowskiego - którzy SUBIEKTYWNIE z Tobą pogadają i ocenią Twoje fotograficzne dokonania. Najlepsze prace powiększymy dzięki zainstalowanemu na miejscu minilabowi firmy LAFOT i wyeksponujemy wspólnymi siłami w sobotę 3 marca. Czekamy na Ciebie!]
Wszystkie imprezy ZPAF-u odbędą się w dniach 1-3 marca 2007 w warszawskim Centrum EXPO XXI mieszczącym się przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Wydarzenie rozpocznie multimedialna prezentacja tradycji i aktualnej działalności Związku, połączona z jubileuszowym tortem oraz lampką szampana.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0