Jubileusz 60-lecia Związku Polskich Artystów Fotografików oraz 5-lecia Studium Fotografii ZPAF podczas PERSPEKTYW 2007

Podczas Festiwalu Szkolnictwa Artystycznego "Ogród Sztuk" w ramach VII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY 2007 Związek Polskich Artystów Fotografików będzie obchodził 60-lecie swojej działalności, jak również 5-lecie funkcjonowania prowadzonego Studium Fotografii. Będzie to okazja do zapoznania się z dotychczasowymi działaniami artystycznymi ZPAF-u, w tym projektów i wystaw zorganizowanych przy udziale absolwentów i studentów Studium.


W programie udziału ZPAF-u znajduje się: Prace zostały wyłonione w konkursie z udziałem słuchaczy i absolwentów Studium Fotografii ZPAF. Autorzy w swoich realizacjach fotograficznych starali się uwzględnić sugestie firm uczestniczących w projekcie. Mieli jednak swobodę interpretacji tematu, wyboru formy i autorskiej kreacji fotografii. Wystawa wybranych i nagrodzonych w drodze konkursu realizacji młodych adeptów twórczej fotografii pokazuje w oryginalnych powiększeniach 42 prace, dowodzące potencjału autorów, promuje możliwości wykorzystania autorskiej fotografii w użytkowych projektach a dla szerokiej publiczności powinna być interesującym wizualnym doznaniem...] ] w Galerii Jabłkowskich.
Poniżej apel od organizatorów:

Twoje zdjęcia OBIEKTYWNIE są warte uwagi? Jeśli tak, to masz szansę pokazać je nie tylko znajomym, ale całemu miastu! Weź foty i przyjdź do nas w czwartek 1 marca lub piątek 2 marca. Spotkasz tam naszych mistrzów fotografii, między innymi: Magdę Hueckel, Mikołaja Grynberga, Krisa Niedenthala, Tomka Sikorę, Basię Sokołowską, Zbigniewa Tomaszczuka, Andrzeja Zygmuntowicza, Pawła Żaka, Tomasza Tomaszewskiego, Leszka Szurkowskiego - którzy SUBIEKTYWNIE z Tobą pogadają i ocenią Twoje fotograficzne dokonania. Najlepsze prace powiększymy dzięki zainstalowanemu na miejscu minilabowi firmy LAFOT i wyeksponujemy wspólnymi siłami w sobotę 3 marca. Czekamy na Ciebie!]
Wszystkie imprezy ZPAF-u odbędą się w dniach 1-3 marca 2007 w warszawskim Centrum EXPO XXI mieszczącym się przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Wydarzenie rozpocznie multimedialna prezentacja tradycji i aktualnej działalności Związku, połączona z jubileuszowym tortem oraz lampką szampana.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8