Jubileusz 60-lecia Związku Polskich Artystów Fotografików oraz 5-lecia Studium Fotografii ZPAF podczas PERSPEKTYW 2007

Podczas Festiwalu Szkolnictwa Artystycznego "Ogród Sztuk" w ramach VII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY 2007 Związek Polskich Artystów Fotografików będzie obchodził 60-lecie swojej działalności, jak również 5-lecie funkcjonowania prowadzonego Studium Fotografii. Będzie to okazja do zapoznania się z dotychczasowymi działaniami artystycznymi ZPAF-u, w tym projektów i wystaw zorganizowanych przy udziale absolwentów i studentów Studium.


W programie udziału ZPAF-u znajduje się: Prace zostały wyłonione w konkursie z udziałem słuchaczy i absolwentów Studium Fotografii ZPAF. Autorzy w swoich realizacjach fotograficznych starali się uwzględnić sugestie firm uczestniczących w projekcie. Mieli jednak swobodę interpretacji tematu, wyboru formy i autorskiej kreacji fotografii. Wystawa wybranych i nagrodzonych w drodze konkursu realizacji młodych adeptów twórczej fotografii pokazuje w oryginalnych powiększeniach 42 prace, dowodzące potencjału autorów, promuje możliwości wykorzystania autorskiej fotografii w użytkowych projektach a dla szerokiej publiczności powinna być interesującym wizualnym doznaniem...] ] w Galerii Jabłkowskich.
Poniżej apel od organizatorów:

Twoje zdjęcia OBIEKTYWNIE są warte uwagi? Jeśli tak, to masz szansę pokazać je nie tylko znajomym, ale całemu miastu! Weź foty i przyjdź do nas w czwartek 1 marca lub piątek 2 marca. Spotkasz tam naszych mistrzów fotografii, między innymi: Magdę Hueckel, Mikołaja Grynberga, Krisa Niedenthala, Tomka Sikorę, Basię Sokołowską, Zbigniewa Tomaszczuka, Andrzeja Zygmuntowicza, Pawła Żaka, Tomasza Tomaszewskiego, Leszka Szurkowskiego - którzy SUBIEKTYWNIE z Tobą pogadają i ocenią Twoje fotograficzne dokonania. Najlepsze prace powiększymy dzięki zainstalowanemu na miejscu minilabowi firmy LAFOT i wyeksponujemy wspólnymi siłami w sobotę 3 marca. Czekamy na Ciebie!]
Wszystkie imprezy ZPAF-u odbędą się w dniach 1-3 marca 2007 w warszawskim Centrum EXPO XXI mieszczącym się przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Wydarzenie rozpocznie multimedialna prezentacja tradycji i aktualnej działalności Związku, połączona z jubileuszowym tortem oraz lampką szampana.

Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7