Jubileusz 60-lecia Związku Polskich Artystów Fotografików oraz 5-lecia Studium Fotografii ZPAF podczas PERSPEKTYW 2007

Podczas Festiwalu Szkolnictwa Artystycznego "Ogród Sztuk" w ramach VII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY 2007 Związek Polskich Artystów Fotografików będzie obchodził 60-lecie swojej działalności, jak również 5-lecie funkcjonowania prowadzonego Studium Fotografii. Będzie to okazja do zapoznania się z dotychczasowymi działaniami artystycznymi ZPAF-u, w tym projektów i wystaw zorganizowanych przy udziale absolwentów i studentów Studium.


W programie udziału ZPAF-u znajduje się: Prace zostały wyłonione w konkursie z udziałem słuchaczy i absolwentów Studium Fotografii ZPAF. Autorzy w swoich realizacjach fotograficznych starali się uwzględnić sugestie firm uczestniczących w projekcie. Mieli jednak swobodę interpretacji tematu, wyboru formy i autorskiej kreacji fotografii. Wystawa wybranych i nagrodzonych w drodze konkursu realizacji młodych adeptów twórczej fotografii pokazuje w oryginalnych powiększeniach 42 prace, dowodzące potencjału autorów, promuje możliwości wykorzystania autorskiej fotografii w użytkowych projektach a dla szerokiej publiczności powinna być interesującym wizualnym doznaniem...] ] w Galerii Jabłkowskich.
Poniżej apel od organizatorów:

Twoje zdjęcia OBIEKTYWNIE są warte uwagi? Jeśli tak, to masz szansę pokazać je nie tylko znajomym, ale całemu miastu! Weź foty i przyjdź do nas w czwartek 1 marca lub piątek 2 marca. Spotkasz tam naszych mistrzów fotografii, między innymi: Magdę Hueckel, Mikołaja Grynberga, Krisa Niedenthala, Tomka Sikorę, Basię Sokołowską, Zbigniewa Tomaszczuka, Andrzeja Zygmuntowicza, Pawła Żaka, Tomasza Tomaszewskiego, Leszka Szurkowskiego - którzy SUBIEKTYWNIE z Tobą pogadają i ocenią Twoje fotograficzne dokonania. Najlepsze prace powiększymy dzięki zainstalowanemu na miejscu minilabowi firmy LAFOT i wyeksponujemy wspólnymi siłami w sobotę 3 marca. Czekamy na Ciebie!]
Wszystkie imprezy ZPAF-u odbędą się w dniach 1-3 marca 2007 w warszawskim Centrum EXPO XXI mieszczącym się przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Wydarzenie rozpocznie multimedialna prezentacja tradycji i aktualnej działalności Związku, połączona z jubileuszowym tortem oraz lampką szampana.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0